Sõjaväe teema

Discussion in 'Jutud' started by KeN1, Apr 24, 2007.

  1. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Mingi viga küljes sul või?
     
  2. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    Natuke lampjalgsust, suvel suht allergiline ja rohkem polegi vist :roll: .Natuke ülekaaluline kh. :| :?
     
  3. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Poollampis jalgadega lähed sõjavakke nagu ludiseb. Vähemalt mina läksin. Ülekaalulisus, sellest saab sõjaväes lahti.
     
  4. Arni

    Arni New Member

    339
    0
    0
    Loodetavasti :lol: Mul selle lampjalgusesega vahest nii vahest naa, oleneb kas kasutan mingeid spets vahendeid või mitte.
     
  5. esha

    esha New Member

    268
    0
    0
    pean ise kah minema aga uldse ei viitsi on igast muid plaane kui seal metsas mingi rottide elu elada ja niisama nagu valglas kinni istuda;)
    parem reisiks ja ei raiskaks oma elu aega mõttetu asjade epale mis udlse ei kotti mind;)

    ja uskuge või mitte aga kui sõda tuleb ja sulle antakse relva siis kull sa seda kasutama kiiresti õppid;)
     
  6. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Hui, nägin kuidas sinusugused relva käsitlesid. Oleks teravmoon sees oleks meie rühmast pool maha lastud juba omade poolt :?
     
  7. esha

    esha New Member

    268
    0
    0
    noo esimesed keda ma laseks on neid kes mind sinna sunnivad minema;)

    sorry endal mul selg kõver ja seljavalud on sellised et magada ei saa öösiti ja siis lapsest saadik selline haigus et kukkun kokku suht tihti ja mis siis pean ikka minema kuna tõestada seda kudagi ei saa:S

    mul on muid asju kah teha..kui metsas elada mul on kodu olemas ja oma elu oelmas nahui selline asi peab olema selliste nagu teie kes viitsivad oma aega raisata seal...
     
  8. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Sina ei tohiks üldse liikluses sõita! Kukud ju suvalisel hetkel lihtsalt kokku. Sellistele ei või küll mingeid lube anda.
     
  9. esha

    esha New Member

    268
    0
    0
    noo sorry kui lube ei tohi anda siis metsa elama kull tohib?

    mõttetu teema paljud seal käinud ja paljud utlevad et mõttetu see asi seal ei tehta sittagi ...minge venesõjaväkke vot seal juba tehakse teist mehi kuid siin??

    väike näide..lehes oli kirjas
    sõjaväest mees kõnnis koju..tee peal sai peksa ja rööviti 2.. 15 aastat poissi:S mida vittu sellist sõjavägi ma kull tahan minna ;)
     
  10. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    kui eesti sõjaväkke minna ei taha siis palun mine vene sõjaväkke..nagu sa väitsid seal tehakse sinust mees.
     
  11. esha

    esha New Member

    268
    0
    0
    mitte et ma tahan minna vaid see et eesti omas ei tehta sittagi vahest trenni ja metsas elamine...mul sõber käis seal ja mis seal ikka kui kõik lähevad metsa relvadega siis tema peegelkaameraga ons ee normalne? kas tänapäeva sõjavägi on mingi pildistamisega seotud?
    minu arust on see mõttetu tegu sinna minna;)
     
  12. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16

    No sinuarust võibolla tõesti on mõttetu sest sa ise ka siuke mõttetu vana :D
    Mina olen küll poolt ,et tuleb ära käija.
     
  13. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    hmmm vaata poiss, et su sõnda sulle saatlislikuks ei saa :wink: :lol:
     
  14. marek4567

    marek4567 New Member

    193
    0
    0
    Sa peast lollakas??
    Kui sul on selg kõver siis on ju seda röntkenis näha!(I)
    ja ega need haigused on kõik haiglas kirjas nii et midagi vahele ei jää. Sa ei lähe kuhugi ja kui sul selline kokkukukkumise haigus siis on kaheldav kas sa autujuhi load saadgi.
    Mida sa halad siin,mine ütle et sa oled pede neile ei pea minema, minu arust täiesti mõtetu mees oled et ei lähe mingi lihsalt viitsimise pärast. Aga see aint minu arvamus. Ja ma arvan et kui sõjaaeg ja püssi alla saadetakse siis sind tehakse pepupoisiks ja pekstakse sest sa ei oska munnigi.
     
  15. esha

    esha New Member

    268
    0
    0
    sorry sinu arust vb ma olen mõttetu vana aga kasva nii suureks kui mina ja tuleb sulle pähe et elu tuleb elda juba mitte asju teha vb kui ma olin 17-18 oleks ma veel käinud nagu nii olin pubekas...aga pragu nagu tõesti ei tahaks enam on palju muid plaane mis takistatud nyyd selle minekuga:S
     
  16. esha

    esha New Member

    268
    0
    0
    kuule sorry ma nussin juba selle arstidega ja nende piltidega mittu kuud ;) ja mis sa arvad et see nii lihtne kõik?
    mis sa arvad sinu suguseid minejaid ja tahtjaid on nii palju w?
    kõik proovivad ara saada jne..nii et jah
    pilte näidatud ja uuringutel käidud aga kedagi see ei kotti;)

    ja usu või mitte aga see et sa seal sõjaväes käid ei tähenda et sind peppupoisiks ei tehta;)
     
  17. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    Paras sulle ,oleksid võinud ennem ära käia :D
    Usu mind kui tagasi tuled siis oled kindlasti rahul ,et ära käisid ja saad siin teemas laiutada ,et käisin ära jne.
     
  18. esha

    esha New Member

    268
    0
    0
    ei mul suva sees suhtes et kui tahate minge ma nagu ei utle kellegile ara mine jne:D
    see iga inimese oma arvamus mõned tahavad mõned mitte ja mina pean vist kah minema jne sest muid valikuid mul pole aga jah ma lihtsalt ei ole sellest huvitatud ja ei taha minna uldse:S
    ma avldasin oma arvamus et ma ei tahaks minna sest jah pole see minu jäoks ja ei ole seda mulle vaja..
    kui sa tahad kes igamnes sa kah pole ja sulle see meeldib aga astu edasi ja ole õnnelik see minusse udlse ei puutu aga kui asi puutub minussse ja ma seda ei taah siis jah;)
     
  19. esha

    esha New Member

    268
    0
    0
    vabandust kui keegi tundis ennast puudatuna;)
    minge muidu minge mida rohkem teid on seda vähem peavad kannatama neid kes ei taha sinna minna:)


    ja selliste vendadele kes siin targutavad et sellised nagu sina ma tean ja sind tehakse pappupoissiks sorry te ei eta inimest ma pakkun et peppuvennaks tehakse just sind ja selliseid vendasid nagu seal oli haha sa tead mind ???? ei?? siis tõmba oma suu kinni ..ja kõik vihkan selliseid kes sellist juttu ajavad kui in imesest sittagi ei tea kah:S
     
  20. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16
    Varem tegtelenud selle seljaga siis. Kui sul arhiivis olemas võta prindi välja ja võta kaasa. Kui sa arstile seda muret kurtnud ei ole ja kusagil kodus metsavahel kokku kukkununa vedelenud on sinu traagika.

    Teine asi sul nüüd, et kui hakatakse näpuga järge ajama siis tõesti saavad nad sul juhilube keelata. Teine asi töökohaga, kui näiteks ehitusel töödata saad küll, kuid sõjaväes selg jube valus, siis lõppeb krim karistusega ;)

    PS! Ja neid vabatahtlike minejaid on sit**s.
     

Jaga seda lehte