Sõjaväe teema

Discussion in 'Jutud' started by KeN1, Apr 24, 2007.

  1. marek4567

    marek4567 New Member

    193
    0
    0
    Ma ei tea kuidas teised aga ma olen preagu 15 ja olen 3 aastat juba maganud metsaall köetavates telkides. Olen olnud rohkem kui 50 laagris sealhulgas vabariiklikus ja ma tean mis tunne on olla metsall rõveda pori sees kus pead kell 4 öösel kütma.
    Minu jaoks on see puhas nauding.
    Ja muide kui sul on pildid et selg kõver ja mõni vend ütleb et ta on pede siis mis sa arvad kumb ennem võetakse?
     
  2. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    sama siin käin iga aasta sõjaväe laagrites mis korraldatakse 14-18 aastastele sellised asjad naq "mini erna" seda läbitud kaks korda ja isegi seda siis kui mul on põlved nässus lihtsalt natuke pingutama ja valmis ongih :wink:
    Hmmm olen üks nendest inimsetest kes arvab, et sõjavägi teeb poisist mehe ja isegi arvestades seda kui vaadata eesti sõjaväe taste :roll:
     
  3. DDF

    DDF Member

    248
    0
    16

    No tegelt see arvamus, et poisikesest mehe tegemine on ka suht lammaste loodud. Kuid ei saa vastu vaielda, mõnest tolvanist tõesti on saanud asjalik...
     
  4. kohilapoy

    kohilapoy Active Member

    1,233
    0
    36
    tean ka üht venda kes läks sõjaväkke oli suhteliselt lahja ja nõrk mees, kaasaarvatud ka mitte väga pikk. Aga sõjaväest tagasitulles oli ta pikkust visanud 2 meerini ja ikka korralikult lihastes , suur ja tugev mees (Y)
     
  5. Palu

    Palu New Member

    588
    0
    0
    Mul on üks tuttav, kes saab paari aasta pärast 25, vend ootab juba pikisilmi, et saaks Prantsusmaale võõrleegionisse :roll: :D
    Ise olen kuulnud, et see pidi suhteliselt karm asi olema :wink:
    Leidsin ka migni filmi selle Pvl-i kohta http://video.google.com/videoplay?docid ... 0363&hl=et
     
  6. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    Tra ega sõjavägi sulle mingit pikkust ja värki ei anna, asi on ikka rohkem geenides. Aga jah, ise ootan juba väga, millal ise saaks aega minna teenima.
     
  7. sten05

    sten05 New Member

    67
    0
    0
    endal ka plaanis sõjaväkke minna kuna isa sõjaväelane siis olen lapsest saadik metsas kaasas käinud ja igast asju järgi proovitud. :D tegelt pole see sõjaväe elu yldsegi nii karm kui alguses tundub aga samas ei saa ka seda liiga lõdvalt ka võtta. :wink:
     
  8. wtf-

    wtf- New Member

    289
    0
    0
    samuti , sõjaväes olemine on suhteliselt ikkagi peas kinni. :D
     
  9. w00x7

    w00x7 New Member

    206
    0
    0
    Explorerist või kuskilt tuli saade ka selle koha kohta (kui oli see ikka).
    Sitaks karm teema oli seal igatahes, mingi 1 kuu olid. Päevas said paar h magada aint, iga päev läbisid mitmeid kümneid kilomeetreid kas joostes või kõndides jms jama korraldasid seal:D
     
  10. Ksenoon

    Ksenoon Active Member

    1,751
    0
    36
    No võõrleegionisse võetakse ikka väga raskelt. Sinna lähevad need kelle elu on pmslt pe*ses ja muud võimalust ei ole. Kunagi levisid jutud, et kui kindralil oli halb tuju siis said kõik jalaga näkku jne :D Karm koht

    Ise lähen sõjaväkke, saab vähemalt pulli teha ja mis viga see 8 kuud seal olla? Läheb kiirelt
     
  11. Palu

    Palu New Member

    588
    0
    0
    Võõrleegionisse pidi suht saama 1/10-st ka, kuid kõik pidid seal suhteliselt võrdsed olema :wink:
     
  12. PwnedYe

    PwnedYe Member

    443
    0
    16
    Sain ka täna ommikul kirja Kaitseressursside Ametilt
     
  13. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    see on see kiri ma usun mis 17 aastaselt saab, et oled arvele võetud plaplapla ja kui praegu õpid kuskil siis automaatselt saad ajateenistusest pikenduse 3 aasta kuni kooli lõpuni jne
     
  14. Mihkel R

    Mihkel R New Member

    44
    0
    0
    jobid tatid, kes ei lhe
     
  15. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    jep, pole asi millest kõrvale hiilida... :p
     
  16. esha

    esha New Member

    268
    0
    0
    Jobid on need kes kaitsma lähevad seda riiki mis teile perse keerab iga päev:D
    Mina pääsesin sellest jamast täna ära ;)
     
  17. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Kas pärakuvigastuse tõttu?
     
  18. oPpL22

    oPpL22 New Member

    370
    0
    0
    Sõjavägi pidavat suht vinge olema, mõnesmõttes tahaks isegi sinna minna juba.
    Aga miinused on jh, et 11kuud vms suht pikk aeg ja, et peab kiilakaks laskma ennast :roll:
     
  19. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0

    Kus on kirjas, et pea aetakse kiilaks? See ei ole kohustuslik, küll aga mingi rastapats peab küll inimesemoodi soengu laskma lõigata. Mina küll kiilakas ei olnud. Merevägi on 11 kuud aga maavägi 8 kuud. Ilge asi ikka, mille pärast põdeda. Isegi see mereväe 11 kuud saab huvitav olema, sest laevad käivad ka välisõppustel. Vaheldust kui palju.
     
  20. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    mul küll midagi sellist häda pole,et ei peaks minema.aga mina sinna igastahes ei lähe......võiks olla palgaarmee ikka pea aasta aega elust lihtsalt pm ära raisata selle sitaga..samahästi võib kuskil tööd teha raha teenida..
     

Jaga seda lehte