Sõjaväe teema

Discussion in 'Jutud' started by KeN1, Apr 24, 2007.

  1. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    ma teen kõik et mitte minna 8)
     
  2. TUUR

    TUUR Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    1,137
    9
    38
    Sinu ma viin isiklikult kohale sinna kui 18 kukub.
     
  3. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    kuhugi sa ei vii :-x ma ei usu et sissegi saan mul igast hädad selg suht piiks valutab pdievalt(korduvalt arstijuures käind) pea valutab pidevalt kui valutab läheb pea pakk ibumetin 400 ära siis ka ei funka(arstil käind päris mitu korda)
    see pole ajateenimine vaid aja raiskamine
     
  4. esha

    esha New Member

    268
    0
    0
    Peaga saab vabalt ära:) selja peale vist ei vaatagi .. endal sama jama:)

    aga noh sõjavägi sõjaväeks aga kas keegi on mõelnud kui tuleb sõda:D mis te siis ei sokaks relva hoida vqi sellest tulistada??
    Ja kuna Eestis pole midagigi millega ennast kaitsta siis ..ee... 1 lennuki pomm ja Eesti 1 suur auk:D?

    Milleks ?
    Siin ei ole mdiagi kaitsta, ainult neid kes praegu nussivad meie näod?`iga asjaga .. ükskõik kuhu omanina ei toppi ainult maksa ja maksa ja seda me peaks veel hiljme kaitsma kah??

    Nouu shittt et keegi seda tegema ei viitsi:)

    Trenni ja vormis hoida ma saaks kodus kah .. selleks ei epaks mind panema 8 kuud kinni nagu koera:)

    Nii et need kes tahavad/lähevad mul pole teie vastu midagi .. mina oma elu edasi mineku otsustanud et mul ei ole seda vaja ja ongi asi vinks vonks:)

    Ilusat und:)
     
  5. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Njah, foorumis ollakse küll, kui kirjutatud teksti lugeda sigakõvad vennad, kes sääselegi 100m pealt võivad silma kusta. Kui aga peavad kaheksaks kuuks riiki teenima minema, siis on kõik ilgelt haiged, tõbised ja öösel allakusejad. Haledad olete! Tra, nõukaajal veeti meie poisid teise liidu otsa kaheks maaväkke ja kolmeks mereväkke(varem veel oli maavaägi kolm ja merevägi neli). Elasid üle ja elavad siiamaani ja lähevad päris vihaseks nähes neid meie praegusi "mehi", kes ei ole suutelised kaheksa kuud tiba rangemat distsipliini kannatama. Pea iga nädal saad veel koduski-pruutides käia, ei tea milles asi? Kui te kõik nii haiged ja väetid olete, siis ei tohiks te üldse oma taburettidega liikluses kooserdadagi. Ei tea millal seljas maha kukub või kellegile otsa kupatab. Täitsa hakka kartma kohe.
     
  6. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    tead poja, mul sõjavägi nagu puhkus rohkem. 8)
     
  7. Saaremasin

    Saaremasin Active Member

    3,440
    0
    36
    Ma küll ootan himuga kutset,milleni aastaid aega.
    Näen seda sõjaväge kaheksa kuulise treeninguna.
    Mis mõttega te siin mõtlete,et ei lähe jne,cmon,olge mehed.
     
  8. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Mis vahet see on, mida ta sulle on? Sul juba sõjaväes käidud-käid?
     
  9. Elavpõrgu

    Elavpõrgu Member

    495
    0
    16
    Ehk saan mina ka siis transporti sinna ? Proovin ka hoiduda :lol:
     
  10. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    tänapäeva sõjavägi nii lebo et anna abi, muidugi ma ise pole käinud aga mul 2 tuttavat kes värskelt sõjaväe läbinud, nende jutt küll nii et, puhkus igapäevasest argielust, ja samas siuke hea treening ja midagi huvitavat! mina läheks hea meelega kui saaks, aga kahjuks tervis ei luba! Õige mees peab ikka sõjaväe läbima!
     
  11. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    mul ka sitaks sõpru rääkinud oma sõjaväe nalju:D
    aga endal tuli esimene kiri juba mingi 2-3a tagasi, et arvele võetud ja pla pla pla
    aga aasta pärast, kui keska läbi, siis on minek ka. ei viitsi küll kõrvale hiilida, ja mis see siis ära ka ei ole
    kuperjaanovi pataljon ka lähedal:D
     
  12. muhahaaa

    muhahaaa Active Member

    1,416
    0
    36
    Ei jäänud kutsetki ootama, saatsin ise päringu ja sain Arstlikku Komisjoni aja kirja.

    Nii see käib...
     
  13. Türamüra

    Türamüra Bännitud Bännitud

    914
    0
    0
    Vanasti(ikka praeguse riigikorra ajal) oli igatahes nii, et see, kes juba 17 aastaselt soovis kaitseväkke astuda sai valida väeosa, kuhu soovis minna.
     
  14. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    19 aastaselt saad ka valida kui ise soovid minna , üldiselt nii ,et kõik kes käinud pole teevad asja maha ja niipalju kui tuttavaid tean ,siis kõik kes käinud on enamvähem rahul , kuigi pidi suht kopa ette viskama see lebotamine
     
  15. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    mul ikka vägapaljud tuttavad käinud ja kõik on õelnud umbes nii,et kui võimalus on ära mine.
     
  16. Pedak-

    Pedak- New Member

    693
    0
    0
    mõttetud mehed siis järelikult:D õige mees käib ikka ära, ükskõik kui igav seal ka poleks!
     
  17. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    no ole siis uhke ja õige mees 8) ma nii õnnelik sinu üle.
     
  18. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    mis on kõige lihtsam krimka,et eemale saaks?
     
  19. -motomees-

    -motomees- Active Member

    1,111
    0
    36
    poerööv koos müüja tapmisega :p
     
  20. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    :lol: :lol:
    Ei tea mul seljavigastus olemas, aga tahaks isegi minna aga mitte 8'ks kuuks :D
    Kutse tuli juba peale 16 saamist.
     

Jaga seda lehte