Südamepuisted

Discussion in 'Murenurk' started by RKsilver, Veebr 24, 2008.

  1. Veldz

    Veldz New Member

    397
    0
    0
    Mul on ka koolis ülisitad hinded praegu.
    Miljon kolme kohe veerandi alguses.
    Siis täna lolli peaga...Õpetaja küsis, et mis mul on, ma vastasin mul on pohhui ja nagu ma tema jutust aru sain, annab ta menti selle:S
    Aga noo kõige kõige sitem asi mis mul on...Sisseastumis katsed läksid JUMALA vi**u.Nagu totaalselt, 150p oli võimalik saada ma sain 74.Mai tea kuidas ma nii palju vigu tegin.See oli tegelikult Jumala kerge test.
    Mul ei hakka parem ka, niuke kass on peal nu :S
     
  2. Pakiraam

    Pakiraam Member

    126
    0
    16
    Viimastel nädalatel sai koolist kodu tulles väga palju valesid otsuseid tehtud. Näiteks esimene kord, kui hääletades auto peale sain siis mõtlesin, et kas küsin teisi vante kah peale. Küsisin, saime. Ja siis Võrus silla alla jooma. Nagu paadid. Lõpptulemus oli see, et isik kes selle kõik korraldas sai puhtalt minema, teised kainerisse. Järgmine nädal tollest korrast kutsuti mind uuesti. Jõudsin teistest kõvasti hiljem ja mõtlesin, et pohhui, ei viitsi minna. Aga samas mõtlesin, et olin nääd ära lubanud. Jälle kukkusin kainerisse. Esmaspäeva hommikul saadeti koolist koju. Nädalane puhkus. Mõtlesin, et lähen võrust bussiga. Aga otsustasin, et lähen häälega. Buss pidi minema kell 11. Sain hääle peale kell 13. Buss sõitis külmalt mööda kuigi vehkisin seal käte ja rahaga. Nii palju trahve on seljas. Koolis kah viimasel ajal natukele malakatele keelt kõrva aetud. Nüüd on umbes nagu ukse taga järjekord. Kõik loodavad midagi :D
    Täpselt nagu filmides, üheöö suhe ja juba ta küsib: Mis meist saab ? :D
     
  3. -Keeway-

    -Keeway- New Member

    33
    0
    0
    Koolis läheb sitasti ja kardan, et ei tee eksameid ära.
    Ja kardan veel seda ka, et kukun ARK-is läbi. Tean, et saab uuesti teha aga tahaks ikka esimese korraga ära teha :(
     
  4. nofear

    nofear New Member

    47
    0
    0
    ma ütlen nii ,et kõige suurem mure ,mis minu elus on ,on tüdrukud ,siiamaani muidugi tüdruk aga enam ei ole tedagi. Siin Kuressaares läheb kõigil jumala sitalt, paljud lähevad lahku ja nüüd just hiljuti minu hea sõbra ema viskas vedru välja ,ise sain temaga suht hästi läbi aga jah see ongi see fucking roti aasta, kõige jubedam aasta siiamaani mis mul olnud on.
     
  5. Gixxxer

    Gixxxer New Member

    13
    0
    0
    Tydrukuga l2xin lahku... Siis tegin oma hoovi peal jooma, vanemad said muidugi vahele, nyyd nendega tylis. Hinded olid ka sitad.
    Kolm sõna: Vanemad, Kool, Tydrukud
     
  6. nofear

    nofear New Member

    47
    0
    0
    Kõige lihtsam ,olge piiripeal pohhujistid.
    Varsti oma elu peal ja siis hakkad sina kogema seda ,mida vanemad kogevad ,tegelt see on ränk värk:)
     
  7. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    tüdrukust läksin lahku, mingi sitaks masekas peal.
    täna hakkasin tartus jooma sellepärast. tuima näoga kõndisin mingisse putkasse sisse ja panin joogid lauale. tra ei tea kuna üle saan :/
     
  8. Kristjanh

    Kristjanh New Member

    107
    0
    0
    No tere. Pole ammu siin käinud.
    Põhikooli sain heade hinnetega läbi.
    Aga.
    Elan uues kohas, tädiga kahekesi, tädi tööl ei käi.
    Kodus ,midagi eriti ei tee. Veab ainult suitsu ja möliseb.
    Panin vanaraua kokku,et ära viia, onu tuli sinna, ja vedas kõik minema kuna tädi lubas eks.
    Ma hakkasin häält tegema,et miks minuga ei räägita janii, siis tädi mainis, et kui ei meeldi koli minema.
    pmst, õde oli mulle valmis korterit üürima, aga ennem tädi tuli ära leppima.
    Õemees on ka paras huijaja. Ise on õlbe ja õhku täis, ja siis möliseb minu kallal, et mina olen täiega ära tõusnud vms. :S
    Ja kuna tädi tööl ei käi, siis mina toidan teda.
    Ema ja isa mul pole. ja saan ainult toitekaotuspensioni. ja sellest pean mina veel 50aastast inimest toitma, ebanormaalne ju!
    Sain tööle, plaanisin see suvi läpaka osta, aga ei saa nii palju palka,et seda osta. :S
    nüüd otsin lisatööd igaltpoolt. :/
    Sihuke saatus siis...
     
  9. Sass16

    Sass16 New Member

    80
    0
    0
    pmst kuradi imelikke tüdrukute otsa satun.
    räägin juttu siis järsku mingisasjas on lahkheli.. näiteks talle maitsevad kommid mulle ei maitse (see on näide) räägime siis hakkame järjest tõsisemate teemade peale minema ja siis järsku ta ütleb "sa aru ei saa, et ma ei taha sinuga rääkida?" ja siis paneb mingi lehvitava ikooni.... siis mingi nädal aega pean kuival olema... siis jälle saame mingi aja hästi läbi kuni jõuame järgmise lahkhelini

    lihtsalt väga koppa viskab juba selline huiamine... lahku ka ei taha minna.
     
  10. Chernobyl

    Chernobyl New Member

    94
    0
    0
    heeh... mul on mingi vanematega hetkel eriti sitasti. kooli alguses oli mul mingi teema snuffiga onju. et jäin vahele. õnneks sain hoiatuse. nüüd tulevad lihtsalt mingid sitad hinded ja ema on koguaeg ikka väga vihane. pmts ei räägi minuga üldse. kui räägib siis ka on mingi sööma kutsumise teema. täna sain kah ühe ühe ja märkuse. nüüd tuleb koju hakkab jälle huiama.
    ma jätsin isegi suitsetamise maha, aga nüüd hakkasin kogu selle sita pärast jälle tobistama.kunagi kui ta midagi õiendas, ssis sai ta ikka maha rahustatud, aga nüüd on ta jälle koguaeg mingi ilelt pahane mu peale. ei tea. suht sitt seis. proovin õppida kah, ama selline udu, et mai viitsi eriti. siis jälle ntx mate tunni ajal räägin sõpradega või joonistan. tra ja ma sain kekas nelja ju. see on kah suht jama. a ja siis kui ma mingeid häid hindeid saan siis on tal suht pohh. niiet teda ei saagi kuidagi rõõmustada, ei oska enam midagi ette võtta.
    ja sass16 jäta see eit maha. sellised tekitavad aint peavalu
     
  11. efkz

    efkz Member

    162
    0
    16
    Peaks mainima , et suht sad lugeda neid asju.
    Aga kõik teie endi teha ju . :D Ei oska midagi muud öelda.

    Koolist.

    Eelmises koolis olid juuube nõmedad õpetajad , hinded venitasin napilt kolmed välja , see aasta aga kolisin uude kohta , maale , rahulikum seltskond ( ala kus vanem elasin oli palju venelasi ) ja õpetajatel palju parem aura , ja mis siis , et ma ei õpi , aga ma suudan tunnis omandada mida õpetaja räägib või tahvlile kirjutab sest klapid suht tihti peas , ja see veerand oli ainult üks 3. x )

    Ma vb liiga noor veel , 16, aga joomingutega on mul alati vedanud , pole koradgi trahvi saanud jne. Jooge mõistuse piires või vaadake ümber, ega ei ole inimesi kes polla kutsuksid või mis iganes. Sõpradega saunas , vanemaid pole joo mällarisse , ei juhtu midagi.

    Joobes juhtimisi pole olnud , v.ä väga väiksed marsuudid ja siis sai väga pilksalt teed jälgitud. Ala kui oled joonud ära sõida , leia mingi muu lahendus , mis siis , et sulle see ei meeldi.

    Tüdrukud. On sul vaja seda tüdrukut just hetkel kui sa ei oska enda eest hoolitsedagi ? Lähed tüdrukutest lahku koguaeg? Mõtle mida sa valesti tegid , mõtle miks sa tema silmis enam see ainuke ei olnud mis iganes. Ei pea tüdrukud ****** saatma alati jne. Hoolitsege tüdrukute eest. Elan sitas kohas , et hetkel tüdrukut pole ja tüdrukute ala BUUM on läbi , sai kuuga 8 tüdrukuga koos oludud , mõte ? Käi enda vanustega ja kaitse neid.
    Hetkel Talv , ehk ei liigu ma kuskil väga ja ei otsi ka. Tüdrukud tulevad siis kui oled ise valmis.

    Vabandan kirjavigade pärast aga ehk on kellelegi abiks.

    /// Kergem hakkas. :D
     
  12. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Tüdrukud :(
    üks tüdruk keda ma tihti yhe sõbranna juures nägin ,ta näeb väga hea välja,ta uuris mu sõbranna käest minu msni ja orksi,tahtis kokku saada,käisime väljas ja igast värki,suht tihti saime kokku ja värki mis käimise alla käib :p ,ja siis äkki ühel hommikul rääkisin temaga ja ta hetkega ei tundnud minust justkui huvi,vastas mu küsimustele pohhuistlikult ja ise eriti ei rääkinud,ja siis ta väitis et meie vahel polnud midagi :S see käimine kestis yle kuu aja,ja eriti närvi ajas see et ta ei tunnistanud enam mitte kui midagi...
    Kool:
    hinded on väga pees,
    Ajaloo õps on täielik .... ,ta hindab minu kõiki töid ebaõiglaselt,ntx kontrollisin sõbra kolmese töö pealt enda vastuseid,kõik oli pmst sama ja mul oli 2,temal 3 :S ,ajaloo veerandi sain kahe :(
    Vanemad:
    suht vahepeal ajavad närvi,ema kaagutab pidevalt et ma õpiks rohkem jne ... tavaline,mulle tundub et nad ei saa aru mis tähendab "teismelise" iga.
    Trahvi ma olen ka aind yhe korra saanud,ja mitte suitsetamise ega joomise pärast,vaid õpetaja sõimamise pärast,õpetajaks oli muidugi Ajaloo õps kes tõttas menti avaldust tegema :D
    Mh ,hakkas kergem küll :p
     
  13. efkz

    efkz Member

    162
    0
    16
    Miksi ei paista kunagi nii hea kui paistab :(

    Paar kuud ilma tüdrukuta juba,
    Hinded veab veel välja,
    Omaks võtmine võtab kaua aega , teist on rakse erinev olla,
    Tahaks oma kodu. ( aka , oleks juba 18 )
     
  14. BikeWorld

    BikeWorld Member

    417
    0
    16
    Kuule ega 18 ei tähenda kohe seda, et nüüd võid lambist omaette elada. 18 aastasena käid sa alles koolis ning vaevalt sa suudad ka tööl käia, et maksta ära elamispind, toit, esmatarbekaubad.
     
  15. speed fighter

    speed fighter New Member

    905
    0
    0
    Tüdrukute kohta selline soovitus, et tegelege nendega. uurige kuidas neil päev läks. aegajalt viige lilli. käige kinos. ja kui tõesti raha pole, siis minge lihtsalt jalutama. See aitab! ise kohe kohe 3 aastat tüdrukuga täis. On ka tülisi, aga ainuke lahendus on maha istuda, üksteist ära kuulata ja edasi minna juba õnnelikult. See kui keegi kedagi sõimab ja minema jookseb, see ei ole lahendus.
     
  16. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Pole inimest pole probleemi... suhete probleemide lahendus
     
  17. Kaltsyum

    Kaltsyum New Member

    899
    0
    0
    samad sõnad. kuid on selline probleem, et inimesed leiavad sinu, mitte sina neid. juhtub ka nii
     
  18. efkz

    efkz Member

    162
    0
    16
    Ainult masinatega ka elada ei saa . : d
     
  19. ApGirl

    ApGirl New Member

    20
    0
    0

    Täiesti õige jutt, pole mõtet ka muide ületraumatiseerida, või ülemõelda, kui tekivad segadused vms, muidu mõtledki end tüdruku v poisiga lahku.
    Tunned hästi naisi! :):)
     
  20. rommi007

    rommi007 New Member

    1,023
    0
    0
    Ja kui sa huvitud ka tüdruku vastu siis see aitab ka kaasa jne.
    JA ega õige poiss kellele meeldib tüdruk ei unusta ära tüdruku sünnipäeva?
     

Jaga seda lehte