Saaremaa Rolleriklubi hooaja avamine 11. mai!

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by LRP, Märts 29, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. rol

    rol New Member

    796
    0
    0
    miks? :p
     
  2. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Mul mul muhust tulles polekski nii pikk maa :).Saarlaste rollerid ei pea vastu lihtsalt .Ei viitsita siingi kodust välja tulla mis veel Tallinna minekust.
     
  3. lauri139

    lauri139 New Member

    175
    0
    0
    See kokkutulek ikka 5 inimest saab kokku ? :D
     
  4. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Tõenäoliselt saab ja kindlasti rohkem kui viis ma loodan,sest lube teevad prgu suht paljud nagu aru olen saanud ja pidid ka kokkutulekule tulema,eks elamenäeme :roll:
     
  5. lauri139

    lauri139 New Member

    175
    0
    0
    See oleks hea
     
  6. LRP

    LRP New Member

    115
    0
    0
    Kui veab siis tuleb Kärlalt 4 tükki.
     
  7. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kui enda roxi värvitud saan ja malossi spordi (50)jooksma saan kenasti siis liitun.
     
  8. lauri139

    lauri139 New Member

    175
    0
    0
    olen ka kindlalt tulemas, kui just rolleriga midagi ei juhtu
     
  9. derbi50cc

    derbi50cc Member

    252
    0
    16
    Kui runneri ka valmis saan, siis ajan ennast ka kohale.
     
  10. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Kuna kasutaja LRP ei tulegi arvatavasti kokkutulekule,siis pean vast enda peale asja võtma,kuigi mingi kogenum vend võiks aidata ,igastahes vedage ennast kohale sinna,marsuut jääb ikka samaks ma arvan,võiks midagi juurde lisada vb jne ,mdea pakkuge ideid. 8)
     
  11. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    saarte häälde kuulutus netist see tasuta ja jookseb läbi ka kadi raadjost.
     
  12. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Millalgi peab lisama jah..
     
  13. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Nu saare rolleristid kas vaim on valmis hooaja avamiseks juba ja masinad veerema saadud ?
     
  14. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Üritasin panna Saarte Häälde kuulutust avamise kohta,kuid arvuti ei lase seda mul lisada miskipärast,keegi võiks üritada panna ! 8)
     
  15. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    No nii sellisel lingil ka nüüd kuulutus üleval http://www.saartehaal.ee/sh-erakuulutus ... i/?id=6024
    Mõtlesin ka sellele ,et võiks ka midagi välja mõelda kuskil platsil midagi oskussõidu laadset.Näiteks midagi analoogset nagu kasutatakse eksamisõitudel.Mis paneks rolleristi oskused proovile .Muidu igal aastal üks ja sama teema .Kiirendus kindlasti 50-70 eraldi.Ja kindel stardi joon , finis.Ja ,et asi veelgi huvitavam oleks võiks ka aegasid kirja panna ,et võrrelda. Samas palju reaalselt on vahe 50ja 70nese vahel. Samas miks mitte panna reaalselt joonele parim 50 ja 70 aegade järgi.Juhul ,kui ikka keegi kohale ilmub :).

    Kui on rolleriste kes asuvad piirkonnas Orissaare,Laimjala ,valjala jne Võiks kokku leppida aja ,et saaks koos Kuressaarde sõita nii natuke lõbusam .
     
  16. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Oskussõit oleks huvitav,aga mismoodi seda teostada ?
    Dvj, tulge homme kohale siis ka.Loodab et ilm normaalne ,võiks öösõidu ka teha kui rahvast oleks ..
     
  17. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kas kuressaares on kuskil plats kus tsiklimehed eksamit teevad .Kunagi nägin mingeid jooni maas piimakombinaadi juures vana saare keki kontori hoovis mis asub pika ja tehnika tänava vahel.piimaka ringi juures .Keegi võiks vaadat täna kas on seal selline koht või küsida kellegilt kes targem .Mina olen igatahes kohal.Loodan,et kõik LUBAJADKI laekuvad.Mitte ,et pärast siin targutaks.
     
  18. derbi50cc

    derbi50cc Member

    252
    0
    16
    Ütlen kohe ära, et ma ei saa tulla kahjuks, aga muidu sellist asja saab teha kg kõrval oleval platsil. Seal on torbikud ja igast märgistused olemas...
     
  19. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kas ei saa ratast valmis?
     
  20. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Kg kõrval täitsa olemas jep..
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte