Saaremaa Rolleriklubi hooaja avamine 11. mai!

Discussion in 'Saarte kokkutulekud' started by LRP, Märts 29, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kui ikka keegi kohale tuleb siis võiks kohapeal ju midagi välja mõelda näiteks mingi raja osa läbimine aja peale .Kuna ise pole platsi näinud siis ei oska kohe hinnanguid anda .Kui kõik plaanipäraselt läheb peaks randvere kandist 2-3 rolleristi veel lisanduma.
     
  2. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    Vana argi(kudjapäel) seal aias sees on olemas rada mille järgi saaks söita,nagu mida kasutataksegi reaalselt eksamitel,ise tegin kamh seal eksami(seal olemas 8,0,sirge joon,mäest töus jne)
     
  3. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Väga hea siis .Tuleb kohapeal kokkuleppida ja valik platside vahel teha ja teeks proovi oleks asi huvitavam mitte nagu alati sõit kiirendus ja koju .Samas loodan ,et ka kõik öö söidule kohale ilmuvad.Kohtumiseni Alexelas.
     
  4. derbi50cc

    derbi50cc Member

    252
    0
    16
    Ma ei saa jeps masinat valmis. Pole ültse aega tegeleda olnud, aga selle kuu lõpuks nii loodaks, et saab liikuma asja.
     
  5. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    kuidas läks,saite üle 5 föönikokku?piilte?
     
  6. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
  7. VahurP

    VahurP New Member

    82
    0
    0
    irw, kõva kokkutulek :D Hea, et ma pole tulnud :D
     
  8. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Vot ,kui kõik nii mõtlevad siis polegi asjal mõtet enam .Sõidetakse mõõda nagu omaks mingit alaväärsus kompleksi .Jätke oma kommid omale ,kui midagi tarka õelda ei ole .selliste kommentaaridega teete ainuilt enda margi täis.Praegu võin küll õelda,et isegi Hiiuma kokkutulekud tunduvad asjalikumad ,kui siin saarel Mis sest,et naaber saar väiksem.
     
  9. Stay_Here

    Stay_Here New Member

    933
    0
    0
    Vot sellise suhtumise pärast need kokkutulekud jamad ongi,kust kurat se rahvas tulema peaks kui keegi ei tule sellepärast et vähe rahvast on,parem tõesti olge vait..
     
  10. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38

    Sul on kuradi õigus, meil jäid paljud tulemata ja saime siiski 10 võrri kokku! :p /viewtopic.php?f=50&t=63050&start=120

    Siinjuures üleskutse teile tulla suvel Hiiumaa Tripile :p
     
  11. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Kus juures see on täitsa mõttes .Millal hetkel veel ei tea .Pole ju kaugele tulla .Väike ülesõit ainult Triigi sadamast.
     
  12. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36
    ohjhh.......see föönivärk ikka vägavälja surnud kuressaares.
    aga kiitus selle sinise roxi valmistajale,kui ma ei eksi siis see karena vana w? (autofrendist9
     
  13. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    See endine Karena oma jep mis sai minu omaks(ostsin Autofrendist) ja olen teda siiani hoidnud korras .
     
  14. matu003

    matu003 Active Member

    1,112
    0
    36

    super ilusa asjaga olete hakkama saand,kiitus teile!
    ainukene asi mis häirib on peeglid(vöiks f1 style olla vms) ja esituli
     
  15. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Pean sinna vaatama jep mingid teised .Ühed on aga ei leia kusagilt kinnitusi nii,et tuleb mingid ilusad vaadata valik suht suur.
     
  16. lauri139

    lauri139 New Member

    175
    0
    0
    rox on küll ülikena
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte