Saaremaa tuur 2013

Discussion in 'Matkad' started by freedo1l, Mai 12, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. freedo1l

    freedo1l New Member

    94
    0
    0
    Tere ei tea täpselt kuidas asi käib,et kõik kes teavad ja on ennem korraldanud selliseid matku siis võiks teha mingise matka saaremaale.Igastahes andge soovitusi v midagi et kuidas teha millal jne:D Kui üldse huvi on kellegil.
     
  2. mcpump

    mcpump New Member

    58
    0
    0
    huvi olemas ning kokkutulekute arutelu alla tegin ka teema
     
  3. freedo1l

    freedo1l New Member

    94
    0
    0
    hea et keegigi huvi tunneb
     
  4. Jan..olen.

    Jan..olen. Member

    223
    0
    16
    Nii, plaan järgmine:
    Koguks kokku rämeda rahva üle Eesti, kellel on viitsimist/tahtmis pikki teid sõita ja kelle võrrid ka vastu peavad. Kuna 19.-20. Juuli on Saaremaa Rannapidu, võiks RK rahvaga sinna minna ning sellest jääks omamoodi mälestus, ka teistele Rannapeo külastajatele :p Kokku saamine võiks Kuressaares olla ning sealt Mändjalga. Mingid vennad võiks mandri rahvale ka Kuivastusse praami vastu minna :D
    PS-i kaudu võivad huvitundjad mulle küsimusi esitada, mõtleksin vastused välja.

    Edu!
     
  5. mcpump

    mcpump New Member

    58
    0
    0
    Mis kell üritus hakkab?? Teeks mingi pärnus päev varem ja siis praamiga üle lombi, et siis kaugemalt tulijad saaksid päev varem liikuma hakata ja siis 19 kohal olla. Viljandist oleksin mina kindel. Et kellegiga koos minna andge teada
     
  6. mcpump

    mcpump New Member

    58
    0
    0
    vaikus??? aktiivsemalt paluks!!!
     
  7. Anz

    Anz Member

    762
    0
    16
    Kui selleks ajaks roller muretsetud siis kindel tulija.
     
  8. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    kui selleks ajaks masina saan siis tulen
     
  9. mcpump

    mcpump New Member

    58
    0
    0
    Saaremaa rannapidu 2013
    19. – 20.07.2013
    MÄNDJALA RANNAS JA KÄMPINGUS

    SAAREMAA RANNAPIDU

    + Vahupidu
    + Club Privilege rannaklubi
    + Rannalava

    Eelmüügist saadaval ainult kahepäeva piletid.
    Esimesed 100 piletit (kuni 10.02 k.a. hind 15 €)
    Kuni 18.07 hind 20 €
    Peopäevadel 25 €

    19.07.13 avatakse sissepääsud kell 21.00
    20.07.13 avatakse sissepääsud kell 15.00

    Sissepääs alates 16. eluaastast. NB! Alla 16 aastane võib festivalil viibida vaid koos täiskasvanud saatjaga

    Päevapiletid saadaval kohapeal:
    Reede 12 €
    Laupäev 15 €

    lisainfo: www.rannapidu.ee

    Ürituse lingid: http://www.rannapidu.ee

    Et siis vanus ka tähtis, ning tahaks siis valitud üritusele siis jõuda :) ;)
     
  10. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Päris huvitav ettevütmine tundub ja ,kui kõik kenasti läheb võiks täitsa ise praamile vastu minna kuna olen Muhus .Arvan,et ka need ainukesed kes veel saarlste au üleval hoiavad liituvad samuti.Mõtlen siis neid 5 aktiivset kes vaatamata teiste mõlale veel saaremaa kokkutulekul käivad .Samas pole ka kauge Hiidlastel üle tulla Triigi sadamase .Kuhu pole kauge vastu minna ,et korralik rahvamass kokku ajada .
     
  11. Jan..olen.

    Jan..olen. Member

    223
    0
    16
    Vaja oleks just mingit juhti/korraldajat igast linnast/kohast kust inimesi liiguks :p Saarepeal võiksin juba koos kellegiga juhtimise üle võtta..
     
  12. mcpump

    mcpump New Member

    58
    0
    0
    Viljandist oleksin tulija, kui keegi veel siis ps ja ajan siit asja edasi kuni saaremaani. Sealt edasi võiks jah keegi vastu tulla
     
  13. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    see on juba praegu persekukkunud üritus millest midagi välja ei tule.
    ja õelge mulle nüüd jälle,et eksin.
     
  14. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Minul ka väga usuku ei ole, et siit midagi tuleb. Ei hakka oma pead vaevamagi välja pakutuga, kuna niikuinii asja ei saa. Seda oli juba näha eelneva aasta Hiiumaa Tripiga. Algus on väga raske, nüüd võib juba Hiiumaa Trippi vähe rohkem uskuda, kuna üks aasta ta toimus juba ära käputäie rahvaga.
     
  15. Jan..olen.

    Jan..olen. Member

    223
    0
    16
    Pakkusin välja ainult mõtte :) ega kui huvi pole siis polegi midagi loota...
     
  16. Nestea

    Nestea Member

    539
    0
    16
    Tuleks mõelda ka praami järjekordadele, mis venivad seoses selle rannapeoga tükkmaad pikemaks nagu jaanipäeva ajal. Ja eelmine aasta korraldasin Hiiumaa tripi, kui küsimusi tekib millegagi seoses, siis PS.
     
  17. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Roller käib eraldi järjekorda ehks siis mootoratta alla .Enne ,kui ei olnud registris sai kohe peale kuna käsitleti ,kui jalgrattast .
     
  18. stennucpi

    stennucpi Member

    221
    0
    16
    Muidugi pe*rse kukkunud üritus, kui ajudega korraldajaid ei leita. Igast linnast 2-4 juhti, kes teavad, mis teevad. Lepitakse kokku kindlad kokkusaamis ajad, kindlad liikumisajad jnejne..üritus oleks korralik, kui leiaks korraldajaid, kes viitsivad jamada. Paika tuleks sättida kindlad reeglid ja teemad, ning Saaremaa rannapeoga seoses olevad ummikud praamide järjekorras :D Tuleks isegi, kui load kätte saaks. Pärnust võin käe ka külge lüüa.
     
  19. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Häda vist ongi selles, et korralikud, asjalikud rollerivennad on kõik siit kadunud ja see nö uus põlvkond tundub mitte just suurem asi olevat
     
  20. stennucpi

    stennucpi Member

    221
    0
    16
    Eks ta nii ole jah :lol: Iseenesest idee on hea, tuleb lihtsalt korraldama hakata seda. Kõik kindlalt paika sättida.

    Kes oleks nõus Tartust, Tallinnast, Viljandist ja Saaremaalt asja enda peale võtma? Päris 12 aastasi korraldama ei tahaks ju...
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte