Saaremaa tuur 2013

Discussion in 'Matkad' started by freedo1l, Mai 12, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. raivo33

    raivo33 Member

    604
    1
    18
    Ja need 12 aastased sisse ei saagi ja arvan,et keegi ei taha ka vastutust oma peale võtta .Siin tuleb Saarlastel paika panna majutus kus õõbitakse .Lihtne oleks telkida ,aga kuna tegemist on Saaremaa ühe suurima üritusega on ka neid kohti raske leida .Saaremaal puudub hetkel selline inimene kes viitsiks asja ajada .Kuigi mõte on väga hea .Ma ei usu,et Saaremaalt rohkem aktiivseid rolleriste on ,kui need 5-7 kes end hooaja avamisele kohale veavad .Tuleks panna paika kes on maakondades oma krupi juhid ja kus kokku saadakse(marsuuti kus keskohas mandri pealt tuliad kokku saavad ja Kuivastu sõidavad )Pärnu omad saavad tulla Lihula tee risti Lukoili.Hiidlased saavad sõita otse üle triiki .Saaremaal tuleks keegi Kuivastusse vastu ja sõit toimuks Kuressaarde .Seal võiks teha linna tudvustuse ehk siis sõidu näol .Ja edasine sõit Mändjala poole kus siis telkimis koht Või majutus .Kohapeal võiks samuti midagi korraldada oma vahel mingeid võistlusi jne .Muidu pole suurt asjal mõtet.Kui saaks juba sellise pundi kas või 25 kindlat tulejat loeksin ürituse õnnestunuks ja respekt rolleristidele kes tee ette võtavad.
     
  2. mcpump

    mcpump New Member

    58
    0
    0
    Minul see reis igastahes plaanis teha et rolluga saaremaale rannapeole, kui 2 sõpra saavad oma võrrid tööle siis nemad ka tulijad. Sesuhtes et minek minul kindel, kasvõi üksi seiklema :)
     
  3. freedo1l

    freedo1l New Member

    94
    0
    0
    Mina panin jah mõtte püsti kuna tahaks tõesti minna ja sõita,ise elan valgas aga pärit olen Saaremaalt ja nii suurest sündmusest tahaks osa nagu võtta:D Aga kui siit sellest üritusest asja ei saa lähen kas üksi või sebin oma väikese kambakese kokku kes viitsiksid. :D
     
  4. Kalmer777

    Kalmer777 New Member

    17
    0
    0
    Ma oleks ka tulija ma arvan, kõik oleneb sellest kui keegi järvamaalt ka liituks, üksi päris ei taha ka tulla..
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte