Sinu halvimad ideed kaherattalisel.

Discussion in 'Jutud' started by minim2gnus, Märts 26, 2013.

  1. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Eeskuju siis biker.ee'st.
    Isiklik lollim, mida kahetsen :
    Valgusfoori alt minema gaas põhjas, külma + slicki rehviga ning peale suurt paduvihma. Lõpptulemuseks, tagasõitjale võimas tulemöll sädemetes, plastikud kriimulised ning nukid ja asjad lõhki. :roll:
     
  2. t4rio

    t4rio New Member

    223
    0
    0
    Arvatavasti see, kui üritasin sinsuga tagarattal sõita. Peale mitut korda proovimist sain juba selgeks, kuidas nokk piisavalt lendu saada. Kahjuks aga ühe korraga läks juba liiale, gaas pika käiguga ja ei saanud maha, pidur ka ei võtnud eriti ja tõmbasin korralikult üle. Õnneks toimus asi muru peal, kuid blokilt murdis summuti kinnituse ning kondlid läksid hullemaks. Peale seda pole eriti proovinud kaherattalisega tagarattal sõita.
     
  3. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    väheke kurvine tee oli pargis ja seal peal oli sammal peal, pimedas sai korraliku hooga mindud ja lupsti esiratas alt :| enam ei tuiska kunagi kuhugi pimedasse
     
  4. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Kunagi sai oma esimese tsinsuga metsatee aukudes hüpekaid tehtud. Üks hetk viskas taguotsa lappesse ja järgmine hetk olin põllul heina sees pikali, nägin veel silmanurgast kuidas roller tee peal lendas ja järgmine hetk kukkus see mulle ilusti peale, tuline summuti mu kätt sulatades. Teine on vast see kui läbimärjal puitsillal tagapiduri blokki tõmbasin, samuti esimese tsinsuga. Niikui sild ära lõppes ja kruus tuli olin ma hetk hiljem pea ees maas lohisemas.
     
  5. kapusta

    kapusta New Member

    194
    0
    0
    lugu ei juhtunud küll sõites, aga lühidalt halb mõte oli 'lekkiva' sisselaskeklapiga hiinakat topkaga tööle panna. nagu ise arvata võite läks mu kallis freedo 1 põlema :D ehmatus oli päris suur kuid õnneks suutsime leegi ära tappa.
     
  6. Pille666

    Pille666 New Member

    88
    0
    0
    minim2gnus, kas sa ei suuda ise mitte midagi välja genereerida et pead järjekordselt ahvima mingi teema maha biker.ee-st?
     
  7. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Bikeris räägitakse nagu mootorratastest, siin aga rolleritest :roll: Vähemalt on mul midagi lugeda :lol:

    Endal vist too kord, kui kergitasin tagaratta z0nele näkku :|
     
  8. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Selle genereerimisega poleks probleemi... Kuid lihtsalt, ütle üks põhjus, miks ei peaks ma seda teemat kopeerima siia ? Sellessuhtes, teema on ju hea ? Ütle vähemalt üks põhjus, miks ma ei oleks pidanud seda siia kopeerima ? :roll:

    E: Ning enamusel minuteada pole siin biker.ee kontot...
     
  9. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Mis sa virised, pole antud topikul ju häda kedagi.
     
  10. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    mida sa rks teed siis kui sul endal bike vastu suurem huvi?
     
  11. Pille666

    Pille666 New Member

    88
    0
    0
    Ma ei saa aru miks te kogu aeg hädaldate, kui keegi kelleltki midagi otse küsib.
     
  12. xxm24

    xxm24 Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    956
    1
    18
    Mis siis juhtus? Rehv lõhkes? :lol:
     
  13. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Ei lõhkenud, võttis ratta ringi ning keeramise pealt tõmbas külje ette, lasin gaasi maha sain sirgeks, andsin uuesti põhja ja spinn peale ning küllili keset teed :oops: :lol: Kasutaja carl1456 vms teab rääkida täpsemalt, kuna nägi tagant :D
     
  14. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Sellepeale ütleks, et mis teha kui mõistus pole enda teha.

    Aga endal vist kõige idiootsem idee mis olnud, et pimedas parklas kus oli kerge ehitusliiv veel maas, sai kiirenduskatseid tehtud ja stunditud. Nii kui esipidurit puutusin liivase koha peal oli mats ja sädemeid lendas ja ise lõhki ja masin lõhki.
     
  15. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Ei noo, ega see muidu poleks ju halvimate ideede teema all :oops: Ise ka mõtlesin pärast veel, kus mõistus oli ... Aga no puhtal asvaldil hoopealt niimoodi ratas ringi ... :roll:

    Kunagiste lolluste alla võib panna ka esimese rolleriga juhtunu... Sõitsin enne rolleriga sõitu päev läbi mingi pitiga, millel oli paremal pool tagupidur. Järgmisel päeval läksin rolleri selga ning kruusateele uhama... Enne seda oli käinud teehöövel ning maa seest väga suure kivi välja kakkunud. Mõtlesin siis, et olen äge ja vajutan tagupidurid blokki ja ''driftin'' mööda... Mõeldud-tehtud, andsin pidurikangile valu ning järgmise paari sekundi jooksul olin esiratas plokis kruusateel siruli maas, roller endapeal :oops: :lol:
     
  16. Larsen2

    Larsen2 New Member

    584
    0
    0
    lol, täpselt sama asi mitmeid aastaid tagasi juhtunud :lol:
     
  17. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Oo, see vaatepilt oli sädemeterohke.
     
  18. tennu

    tennu Active Member

    1,561
    0
    36
    Jamh, võttame selle ka teemaks kui metsas sul CPI plagama pani käest w? :lol: :lol: :lol: :lol:
     
  19. minaise

    minaise Active Member

    1,322
    0
    36
    Pmst võib ka. :lol:
    Asi juhtus siis vist 2 suve tagasi kui äsja olin saand enda esimese rollerikäkerdise. Sai siis mindud tennuga jõe äärde ja üritasime mingisse ime kohta sõita, kust muidugi läbi ei saand ja siis, kui tagasi oli vaja minna hakkas nali pihta. See rada kust läksime oli suht suure kallakuga ja ma jäin muidugi poole maa peale seisma. Sai kähku pealt ära hüpatud, gaas põhja pandud ja masin pani mingi paarkümend meetrit edasi võsa poole ajama, mina nagu segane tagant järgi jooksmas. Mõlemad olime muidugi jumala krampides lõpuks. :lol:
     
  20. milky

    milky Member

    301
    0
    16
    Hmm, halvim mõte on aegadest kui mul kunagi 70cc keeway oli.
    Nimelt sai ilma plastikuteta sõitmas käidud ja ühe käivituse ajal gaasitross ennast ümber jalgealuste metalli mähkis(gaas põhjas, käivitamise hetkel), roller lendas üle kaela, minu püksisäär jäi mingi kinnituse taha-tulemusena oli hüppeliiges paistes, püksid lõhki ja sääres korralik vagu, peaks mainima, et suht ebameeldiv:D(rahvas naeris ka muidugi ohjeldamatult). Ja siis muidugi ohtralt märja asfaldi juhtumeid, kus ma lõpptulemusena külili maas ukerdasin:D
     

Jaga seda lehte