STC B-08 viga

Discussion in 'Soovitused' started by jaano90, Mai 4, 2008.

  1. jaano90

    jaano90 New Member

    23
    0
    0
    sõitsin võru maanteel 120km/h(lõppkiirusel) ja järsku tõmbas kinni,nagu oleks säde ära kadunud.ootasin 2h ja läks jälle käima.sõitsin 50 km edasi ja jälle jäi seisma.ootasin 4h ja rohkem enam ei läinud.nüüdseks on juba 48h seisnud ja käima ei lähe.sädet kontrollisin ja täitsa olemas.käivitades nagu korraks lubaks aga hiljem proovides enam ei midagi.vahetasin kütuse ka ära kuna arvasin et ehk sai jama kütust pandud aga ikka ei lähe tööle.mis jama on???
    kui keegi oskab soovitada mida üle vaadata,vahetada,testida vms siis andke tulla.
     
  2. Marten ;)

    Marten ;) New Member

    340
    0
    0
    Õli on? Sõbral oli aeroxiga sama :D
     
  3. RKsilver

    RKsilver New Member

    365
    0
    0
    kubatuur, taktid, kas karpa mootor ?

    nüüd uued 2008 4t rollerid juba hiinakad veits kallimad stc-d veerevad sissepritsega tehasest välja, sain isegi reedel muljetavaldava sõidu ühega...
     
  4. jaano90

    jaano90 New Member

    23
    0
    0
    masin on 4t 125ccm karburaatoriga
    ega vaatasin jh et õli oli maru vähe:p
     
  5. kerto15

    kerto15 New Member

    13
    0
    0
    Mul enam vähem sama mure,panen käima panen kaasi lõppu saab mingi 30m sõita ja sureb välja,sõidan 20km/h siis saab mingi 300m sõita ja sureb välja .MILLES VÕIKS VIGA OLLA :(
     
  6. kerto15

    kerto15 New Member

    13
    0
    0
    õli on küllaga
     
  7. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    Palju kompressioon teil on? Mõlemal.
     
  8. kerto15

    kerto15 New Member

    13
    0
    0
    päris hea
     
  9. Pakiraam

    Pakiraam Member

    126
    0
    16
    Arvuliselt ei saa öelda ?
     
  10. Ice

    Ice New Member

    176
    0
    0
    "Päris hea" on üsna ebamäärane. Tahaks ikka mingit konkreetset arvu.
     
  11. heinam

    heinam New Member

    271
    0
    0
    kas küünal on märg või kuiv, kui on kuiv siis on küttesüsteemis viga, vbl düüse umbes ja kui on märg siis on süütesüsteemis viga, proovige teist küünalt ja juhtmed tzekkige ka üle. :wink:




    edu soovides: heinam.
     
  12. kerto15

    kerto15 New Member

    13
    0
    0
    nüüd kadus säde ka ära
     
  13. jorma39

    jorma39 Bännitud Bännitud

    432
    0
    0
    proovi teise küünlaga, vaata kas piibujuhe korralik, vaata kas süütepoolil juhtmed ilusti peal, vaata kas mootoriblokist tulevad juhtmed on korralikud ja ilusti kinnitatud?

    süüde on ikka sees ja sureti maas(kui on selline)?
     
  14. Pakiraam

    Pakiraam Member

    126
    0
    16
    Seal kus jahutusketas paremal pool , sumbuti juures, seal see plastikust võre, selle ülemises osas on juhtmed ja seal ligidal on süüteandur. Kontrolli üle need juhtmed. Ja kindlasti ka eelmises postituses olnu.
     
  15. kerto15

    kerto15 New Member

    13
    0
    0
    säde olemas aga käima ei taha minna.Ma ise arvan et karpa viga :roll: Mis teie arvate?
     
  16. kerto15

    kerto15 New Member

    13
    0
    0
    no suht uus ls2000 aga ta sai algusest peale täiskaasiga lastud.
     
  17. cr2nx

    cr2nx New Member

    339
    0
    0
    Mul oli sama viga aga ma sain korda. Mul oli asi selles et käepide või mingi asi oli mingi süüte juhtme ära muljunud ja ei läinud. Kõige alguses vahetasin süütepooli ja küünla ära, säda oli väga ilus aga ikka ei läind. Siis automaailma ja seal algul ei leidud, aga siis tahtsin parema käepideme ära vahetada ja seal oligi. Kontrolli seal äkki on seal viga
     
  18. biker007

    biker007 New Member

    281
    0
    0
    mul käima lubab,kui saab käima siis aind natuke aega töötab.
     
  19. olliver

    olliver Member

    571
    0
    16
    stc 120 kmh on päri norm
    aga võta silkyu maha võibolla sa rõngad pura ja sul pole komresiooni ja ta ei tööötagi selle parast
     
  20. biker007

    biker007 New Member

    281
    0
    0
    mul läks 90 aind mul piirajad peal, mul jõudu ja minekut on kui käima saan aga ta kaua ei käi jääb kohe seisma.
     

Jaga seda lehte