Stunt

Discussion in 'Klubist...' started by RagnarA, Aug 25, 2008.

?

On Hea Mõte?Ja Kas Olete Nõus?

  1. Jah!

    46 vote(s)
    60.5%
  2. Ei!

    12 vote(s)
    15.8%
  3. Arutab Seda Asja!

    18 vote(s)
    23.7%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Miks selleks peaks eraldi klubi olema :S
     
  2. puzo

    puzo New Member

    292
    0
    0
    miks peaks rolleritele eraldi klubi olema?
     
  3. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    No oleks mugavam ja värgid...ega ma ei saa siin u kõike seda teha mida tahaks...vidosi saaks küll ülesse panna ja värgid aaga ikka mugavad kui on naq oma sait sellejaoks kus kõik vajalik olemas..ntx rahvas kes tegeleb nimed pildid värgid särgid...siis videod...õpetused...erladi foorum kus saab rääkida asjades jne...ja sponsorid vaja neid reklaami bännereid kuskile toppida jne...Ja inimestel oleks siis rohkem usku ka kui sellepeale et mingi teema on Ntx kuskil foorumis..ära saa valesti aru et see jama foorum EI see on väga hea ja sisaldab endas palju infot ja palju muud..aaga Ma usun, et nii oleks parem kui sellejaoks oma sait ja asjad!!;)
     
  4. mikk339

    mikk339 New Member

    128
    0
    0
    Aga tegelt võiks teha RK foorumisse lihtsalt stundi alafoorumi vms. Et nagu teete uue kodulehe aint aga foorum jääb pmts samaks.
     
  5. puzo

    puzo New Member

    292
    0
    0
    terve elu ei pea RK küljes rippuma, kui tahetakse eraldi siis tehakse ka
     
  6. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Ei tahaks solvata kuidagi, aga arvan, et halb idee, kuna sul endal pole ju mingit rollerit mis tagarattal trikitamiseks tehtud ? või on ?

    Pmst olen nõus et teha alateema Stunt või muu nime all ja siis sinna videosi + pilte koguda, tean vähemalt seda et põhivend, Kasutaja Sandrew ütles, et ta tegeleb sellega pmst üksi + või sõpradega vms (harjutab, teeb, pmst tal see hobi,nagu ma aru saanud), pooldaksin kui tema midagi sellist üldse algataks (äkki siis saaks saata videosi kuskile välismaale või miskit ?), aga jah eks te ise teate, ärge nüüd pahandage :D
     
  7. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    No mul tõesti ei ole...aga aega on kevadeni ja selle ma soetan ka talve paiku...Ja noh..mai tea ma oleks küll nõus sellega kui ntx sandrew tuleks appi ja aitaks asja ajada..sest ma olen ikka tõsiselt asja ajand...ntx sponsor saada on tegelikkuses ikka väga raske...JA ma arvan et kui ma mingi tühikargaja oleks siis ma u ei ajaks mingit rahvast kokku...ja noh mai tea kuidas sind/teid uskuma panna et sponsor oleks olemas aga nii ta on....Jaaa...sellessuhtes et on siin mingit vahet mis kes sellist asja korraldada tahab..kas peab ilmttingimatta olema algataja mingi üüber pro vend sel alal?Nu mai tea vb tõesti aga näed u siis ma ei mõista seda ja tegin ise...Ja noh eks me kevadel näe seda asja!!Ja ei ma ei pahanda!!!ja ntx video teha ..võiks seda siis nii teha et teha video kus rahvas koos ja kõik teevad midagi jne..igalühel oma naq reklaam video endast vms!!
     
  8. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Nii juba õigem ;)
     
  9. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Noh ega ma mõtlesingi algusest peale seda et saidil niiviisi teha!!aga elame nääme
     
  10. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Järeldan, et idee on tulnud teile saksast.
    Seal tõesti rollerite populaarsus suur ning on palju erinevaid stunt klubisi.
    Eestis tean mina 3-4 tüüp kes oskavad peale sirgelt tagarattal sõitmise ka midagi muud teha, ning kui teha eraldi klubi (foorumid jne jne..) siis usun, et need 4 tüüpi ei viitsiks rääkida seal foorumis kui mugavam oleks teha konverents msnis.
    Vihjan sellele, et Eestis on vähe aktiiseid selliseid tüüpe. Mitte, et ma keelaks või ei soovitaks teha vaid vastupidi, tehke ära ning vaadake kuidas aktiivsus on. Juhul kui teil asi välja ei tule, aga kellegil on soov siia foorumi eraldi alafoorum teha, siis võite siin foorumis seda asja edasi ajada.
    Jõudu teile.
     
  11. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    No see ka hea mõte...ja oleks veel mõte teha naq kokkutulekuid kus siis saaks näost näkku seletada...aga jah kui sellest saidist midagi välja ei tule ja ei ole väga aktiivne siis võib siia teha küll.Igatahes tänud pakkumast!!
     
  12. overD

    overD New Member

    110
    0
    0
    tglt see oleks suht lahe kui sellina asi oleks aga kuna ise ei saa osaleda sest vanus ei luba ja vanemad paremat rolli ei osta ka siis mul suht suvaaa
     
  13. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    ma olen 14 aastane läksin lube tegema ja kukkusin läbi nii et suht pohhui need load..sõidan ikka edasi jne.
     
  14. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Küll mõistus tuleb vanusega.
     
  15. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0

    Mis mõttes niiii :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D hästi :D
     
  16. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    oli tore mõte load ära teha aga kukkusin 2 korda läbi.NÜÜD KÄIGU PIIP NEED LOAD.

    Muidu võiks klubi olla küll.Ega ei peagi igas linnas olema prod.Saaks kamp kokku ning kõik hakkaksid harjutama.kellegil tuleb välja jagab teistele nõu kuidas tegi jne.Ise olen 14 ning asun tallinna lähedal suel :/
     
  17. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    :D:D...ega jah ma kukkusin isegi jalgratta eksamil 2 korda läbi sest mõtlesin et see nii lihtne ja läksin suvalt sinna...sõidu tegin puhtalt aga kirjalikus oli vigasi!
     
  18. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Ma ka mõtlesin, et ei sõida täispeaga. Kaks korda pole vahele jäänud, pohhui need seadused.
    Teema lukku. Esmalt mõistus ning siis liiklus. Ei ole vaja propageerida lubateta sõitu seal juures veel sellised linna lollitama lasta.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte