STUNT

Discussion in 'Jutud' started by massu, Veebr 22, 2009.

  1. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    kuule anderzoo, näita oma bikest meile pilte ,vahetpole mis seisus aga näita,või saada mulle mõni pilt .
     
  2. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    millest sa räägid?
     
  3. matuke

    matuke New Member

    202
    0
    0
    Tere Rahvas ,
    Endal plaan osta MBK Booster (spirit nimelt) ,
    Enda rollerihuvi sai alguse koolist , kui sillllu ja rainer käisid roxidega kooolis ja siis sai nendega sõita seal .
    Kevadeks plaanin osta Boosteri ja plaanin teha kohe kap. remondi .
    Hetkel Nägemist.
     
  4. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    8) vapustav
     
  5. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    Sellel peremehel on alati midagit varukast võtta! :lol:
     
  6. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    mul on võlurivarukas 8)
     
  7. atm

    atm New Member

    427
    0
    0
    küsiks siis sellise küsimuse et kas kiik tuleks rolleril kinni ehitada vms ? kui taga rattal hakkad sõitma :roll:
    ja mis ültse tuleks teha et masin korralikult tagale läheks (endal on cpi oliver ja all aeroxi plokk)
     
  8. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Et korralikult tagale läheks, tuleb korralikult tõmmata.
     
  9. matuke

    matuke New Member

    202
    0
    0
    et tagal sõitma hakata tuleb ehitada korralikud tagapidurid .
     
  10. atm

    atm New Member

    427
    0
    0
    ei ise läheb tagale :lol:
     
  11. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    mhr läheb ju ise 8)

    Tglt liht pead ära tajuma õige hetke millal tõmmata ja õige nurga ka ning pidur peab korras olema.
     
  12. Taim--

    Taim-- New Member

    103
    0
    0
    Nii ma sht algaja, sõbraga proovinud tagal sõita, aga kumbagil ei tule välja:S Masinateks on meil sendad.
    Niipea kui noka lendu saan siis lasen gaasi maha, ja kaldun ettepoole, need mingid refleksid. Aidake mind et kuidas neist üle saada ja mida peaks ehitama ei et saaks tagal sõita ?
     
  13. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    midagi:D lihtsalt pead nendest refleksidest üle saama. endal alguses oli ka. et nii kui nurk tuli pidurit ja pauk käis:D nüüd pmist gaasi ei näpigi. pigem nurgaall veeren.
     
  14. Taim--

    Taim-- New Member

    103
    0
    0
    mul pm see et kui saan õige nurga kätte, siis surun end ett ja siis vajutan pidurit, kardan ülekäia:S
    kuid kui ühekorra õige nurg kätte sain siis tundus nagu masin oleks sitaks kerge esiosaga:D
     
  15. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    järelikult: harjutamist, harjutamist, harjutamist.
     
  16. Taim--

    Taim-- New Member

    103
    0
    0
    pm mille järgi tuleb ehitada stunt bar ? ja kas see keevitatakse raami külge?
     
  17. Elavpõrgu

    Elavpõrgu Member

    495
    0
    16
    Bar i ehitad selle järgi kuidas sul endal parem on, ning kinnitad raami külge keevitades või poltkinnitusega. Kuidas endale parem on, aga ilmselgelt õpi enne korralikult tasakaal, tunnetus ja muu vajalik ära. Nagu ma aru saan ei taju sa hetkel mittemidagi v.a korra ots latva tõmmata, õpi enne midagi selgeks ja hakka bar-dele, puksidele ja muudele juttudele mõtlema, NB: ma pole kuri, nii on lihtsalt targem.
     
  18. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    sendale? sinna marunuss:D barile tõmbad kiik läheb maruette:D pead korraliku amordi panema, ja maitea kuis kas on võimalik plokeeringut mingiltmaalt nag panna. ei ole kursis supermotodepealt .
    muidu ja keevitatakse. on kindlam.
     
  19. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    loll jutt suhu tagasi sven :D , muidugi on eriti algajatele kukkumis puksid ja stuntbar kasulikud , kui üle tõmbad ei saa taguots kahjustada ja kui masin küljele kukub ss ei saa kondlid kannatada ja lenks ka kõveraks ei lähe :p .
     
  20. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Keevita tagumise veljepoldi külge need bmw beegid vms , ja väga edulised asjad on :) Endal oli Atm125cc-l sellised asjad küljes ja olin väga rahul ja tagal ka ülilebo lasta . [​IMG]
     

Jaga seda lehte