STUNT

Discussion in 'Jutud' started by massu, Veebr 22, 2009.

  1. mart211

    mart211 New Member

    3
    0
    0
    Mul ei olnud õrna aimugi, et siin selline teema nii aktiivne on. Loodan, et mingi osa teist jõuab ka suurte ratasteni tulevikus ja meiega liitub! Eestis on veel stuntridereid vaja! Loodetavasti tehakse rohkem üritusi ka rolleritele, kui teada saadakse, kui populaarne see on.
    Pole küll rolleri teema, kuid väike video Biker24 Stunt-Team'i viimasest showst:
    http://vimeo.com/50710619

    Full throttle!!!!!!!
    Mart
    Biker24 Stunt-Team
     
  2. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Väga uhke video :p
     
  3. Stanii009

    Stanii009 New Member

    34
    0
    0
    Jalg pidurile , sidur peale , pöörded 4-5000 peale , Sidur lahti , jalg ära pidurilt ja tõmbad kogujõust lenksust masinat üles niiet vajutad samal ajal gaasi ;) ise harjutasin niivisi :) 125cc on lihtsam , 4taktil lihtsalt siduripommi , ehk siis sidur peale , gaasi ja sidur lahti , 2taktil vajutad lihtsalt gaasi ja tõmbad lenksust masinat üles ;)
     
  4. Sassu+

    Sassu+ Member

    309
    0
    16
    Ma siis umbes 2 kuud tagarattal sõitu harjutanud, lasen enam-vähem nii palju kui vaja. Oskan ka üliväiksel kiirusel tagal lasta ja pöörata ka veits.
    Põlved istme peal tuleb ka natuke. Peegi panin ka amordi külge aga sellega ei taha proovida kui kondlid peal.
    Masin siis piaggio nrg 50cc gianelli reversega.
    http://www.youtube.com/watch?v=g1UoVjzjIBo
    [​IMG]
     
  5. Sassu+

    Sassu+ Member

    309
    0
    16
  6. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
  7. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    tervist!
    Mõtlesin, et tahaks ka proovida tagal lasta ning vbl hiljem ka mingeid ri nge ja värke, aga kuidas oleks kõige parem alustada? 2 näppu peaks koguaeg piduril olema ? 2 näppu piduril absull ei oska, aga üks näpp piduril natuke tuleb, kuid pidur liiga järsk, homme lasen lõdvemaks ning proovin uuesti.
     
  8. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Ma ei hoiagi näppe piduril.Kui on järsk pidur siis peaks just hea olema.
     
  9. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Mulle tundus ka pidur liiga järsk, aga sellega peab harjuma ja ise vähem vajutama. Õige nurga all polegi pidurit vaja, pidurdad mootoriga kui gaasi lahti lased. :roll:
     
  10. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    eks üritan siis nii õppida, slider elu kerge lihtsalt ning asi ikka üäris äkiline stocki kohta. kes sliderit omanud, need teavad. kunagi hiljem kui raha palju siis tulemas ketas pidur taha.
     
  11. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Selleks, et mootoriga ''pidurdaks'' on vaja ka lahjemaid sidurivedrusid, et sidur oleks ''haakunud'' asendis, kui gaasi maha lased. Punaste vedrude puhul stock masinaga lahutab sidur peaaegu kohe end ( gaasi maha lastes ). Aga minuarvates ka, pigem järsem tagupidur, kui lõpetad siruli maas rolleri all, sest ei suutnud piisavalt pidurit vajutada :roll:
     
  12. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38

    Mida sa sokid? Ükskord tood näite, et on vaja lahjasi sidurivedrusi ja siis kiidad kui hästi kangetega sidur end lahutab.
     
  13. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Mida SA ajad ? Ütlesin JossuX'ile, et selleks et mootor pidurdaks vaja lahjasid vedrusid. Mitte et kellegile soovitaks neid.
     
  14. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Olgu, ma sain aru, et ütled seda slideri vennale. Igaljuhul slideri mees ärgu üle valgete/kollaste küll midagi vahele toppigu.
     
  15. est-sr50

    est-sr50 Member

    386
    0
    16
    eks võtan siis alustuseks kollased ning kui need kanged siis valged
     
  16. Sassu+

    Sassu+ Member

    309
    0
    16
    STUNT
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ja enari R-iga
    [​IMG]
     
  17. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    Saab hakkama küll.. kui õige nurga all lased ja pidurit kasutad ainult siis kui kergelt hakkab üle minema. Mul punased vedrud ja saab hakkama küll :roll:

    Pole paha, ma ei saa püsti kuidagi hakkama :D
     
  18. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Nja... Rajal oli näha kui hästi sa pidurit oskad kasutada :lol: :lol: Ei saan aru su mõttest, aga mootoriga pidurdamis stiilis on alati paremad pigem lahjad sidurivedrud :D
     
  19. Sassu+

    Sassu+ Member

    309
    0
    16
    jossu kui kunagi näeb siis võin õpetada sind :D
     
  20. JossuX-

    JossuX- New Member

    667
    0
    0
    :lol: :lol: seal polnud üldse tagumist pidurit, no ma tglt ei oska hästi seletada ka kuidas ma veeren tagal. Tahaks videot teha, aga pole filmida :lol:

    Paar korda proovinud olen, aga ei õnnestunud kuidagi
     

Jaga seda lehte