STUNT

Discussion in 'Jutud' started by massu, Veebr 22, 2009.

  1. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    no ja näitadki siin :D ...no paljud on teinud stuntbari endale? 4stroke ja nael rohkem ma ei tea niiet mida sa urised siin ja kes keelab teha meil oma masinat ja panan sinna neid kukkumis pukse ah? vb me lihtsalt tahame neid panna ja ehk mõni tahab j2tta need isegi siis peale kui enam ei tegele. ja ega sa ise ka mingi jõle stunter pole, wheelit oskad teha stoppiet väga vähe ja rohkem midagi niiet pole sa ise ka mingi stunt boy, et siin midagi kobiseda.
     
  2. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Tegelt ei saa ratast ega rollerid võrrelda. Kuna raskus on teine jneee kõik on teistsugune.
    Rattaga healjuhul tuleb mul 2meetrit 2ra või midagi sinna kanti.
     
  3. antiii

    antiii Member

    459
    0
    16
    Kui oskad tagurattal sõita, kas siis oled kohe mingi kõva stunter või? Mõni arvab küll liiga hästi endast.
     
  4. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Jälle hakkab mingi ratta teema siin pihta.
    Rattad ei kuulu üldse siia teemasse, rolleritest käib jutt ikkagi

    Ja feiker - see on jama tekst, see vend kes selle kirjutas ei oskanud ise sõitagi. Rääkis hullult et elab hispaanias jne. Huiatki, mingi wannabe.
    Need mootori setid mis ta pani, on ka puhas bullshit....
     
  5. feiker-

    feiker- Member

    746
    0
    16
    Kustuta ära siis see osa mis sitt on :D mina ei viitsi küll jamada:D
    Aga viska ise ka paar tarka sõna siia :D
     
  6. MHr-VanJa

    MHr-VanJa Bännitud Bännitud

    378
    0
    0
    No aga sina kui suur kõiketeadja, saad asja parandada ju.
     
  7. StuntS

    StuntS Bännitud Bännitud

    215
    0
    16
    nõustun täielikult sinuga ;)
     
  8. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    nõustun sinuga Motokilu !!
    muidu normal idee on see LeheKülg vms.
    igaljuhul stunt tähendab siiski trikitamist, seega pead oskama rohkem kui ainult ühelrattal sirgel teepeal sõitmist.
     
  9. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    ega jh see on u ka trikk :D see pole tavaline sõiduviis...
     
  10. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    tahaks teada kuidas stoppie vennad stoppit lasevad?
    Mõni näpunäide vms?
     
  11. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    ja küsimus stunt rahvale, et kas laiem Dh aitab tasakaalu tunnetusele kaasa? :roll:
     
  12. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    Niipalju kui lugenud/kuulnud ja rattaga sõitnud siis jap , rolleriga pole proovinud , nii ,et ei tea öelda
     
  13. StuntS

    StuntS Bännitud Bännitud

    215
    0
    16
    minuarust kõige mugavam on mingi 70cm või alla selle, mu jogil oli 64cm ja tahtis natuke rohkem laiali, ehk siis 70 kanti peaks olema parim, või isegi alla 70cm, olenevalt sõitjast ikka muidugi.
     
  14. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Istud natuke ettepoole, siis järsku vajutad nagu esipidurit mitte põhja aga nii et haakuks asfaldiga ja siis vaikselt nii tupsutad, kui juba tagaots üleval on ;) St . et vajutad natuke ja samal ajal väheke kallutad ka, peaasi et mitte põhja ei vajuta, muidu käib mõnusalt üle . Algul tuleb nagunii nii, et migni 20cm tagaots üleval ja nii . Harjutamise asi, nii on üpris raske seletada, tunnetust vajav asi .

    Ei pea ennast küll mingiks "stunteriks" ja ei hakkagi pidama, kuid minu kogemused järmised :
    Palju mugavam! Väiksega nagu raskem tasakaalu hoida, vähemalt mul oli eriti ebamugav ja nõme, tellisin 83 cm lenksu, lõikasin 3cm maha mõlemalt poolt, nüüd kiire arvutus 83-6=77cm ja käsi ette sirutades nagu täpselt paras laius :) Kõik on suhteline.
     
  15. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    enda kogemustest räägin, et stoppit on parem teha lühema lenksuga, sest mul läks laia lenksuga see asi väheke rohkem vibama esirattal olles.
    aga stoppit teed nii, et istd ettepoole, sis mingi 50 - 60e pealt paned esipidureid, ise tõstad kanni istmepealt mega natuke püsti samalajal , ning sis õrnalt mängid esipiduriga, vastavalt vajadusele ja vastavalt millise nurga all olla tahad.

    ning tagarattal sõites erilist tasakaalu pole vaja, ainult alguses sis kui harjutad, sis on tasakaal oluline, kuid kui selge, sis pohhui, aga laia lenksuga ei väsi käed ära, kui pikka maad lased.
     
  16. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    Tegelikult tarkpead lai lenks annab tasakaalu juurde, sõitsin enda boostriga orig lenks ja läksin sandrew stuntboosterile üle ja vahe oli märgatav.
     
  17. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    Tegin stunt koduka. Selle tegemiseks kulus 10minutit :lol: . Se oli ucoz kodukas :wink: . Aadress on http://eststunt.do.am :wink: Muidu, sinna saab lisada pilte ja videosti ka. Veel oleks sinna modesi vaja :wink:
    EDIT: aidake kujundada ja mõela, mis foorumid tulema peaks :oops:
     
  18. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    täiesti mõtetu ju teha neid foorumeid :roll:
     
  19. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Pigem chillin stuntbases ringi
     
  20. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    igal inimesel on see siiski erinev ju, mu arust mõtetu vaielda üldse selliste asjade üle. :D
     

Jaga seda lehte