STUNT

Discussion in 'Jutud' started by massu, Veebr 22, 2009.

  1. CBIH

    CBIH Bännitud Bännitud

    771
    0
    0
    võtke esiratas ära läheb paremini tagarattale
     
  2. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Lase käia
     
  3. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    ärge jurage küll TSINSOOOOOOOOO stunter teab kõige paremini :roll:
     
  4. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Ei oska midagi muud öelda eelneva juttu kohta kui et ,, Harjutamine teeb meistriks ´´ 8)
    Ise vaevalt midagi proovima hakkan, kui siis natuke tagal lasta võibolla :D
     
  5. JussPB

    JussPB Active Member

    1,384
    19
    38
    Üks küsimus, et endal on mingi nõme komme, et kui masin puhta gaasiga nagu üle ei tõmba.
    siis kaasa aidates, lasen esiratta õhku, aga automaatselt kallutan ette:S
    mai tea miks..
    oskab keegi sellele seletust leida?
    ja kuidas sellest lahti saada??
    ja j2rgmised korrad kui proovin :D siis korra tõuseb ratas ja j2lle automaatselt kuidas kallutan ette tagasi-.- eluhaige..
    Loodan, et saite aru;)
     
  6. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    usun, et asi harjumises sa kardad ületõmmata. Pead harjutama vaikselt ja selle tasakaalu punkti k2tte saama. isegi kui arvad, et ei karda siis automaatselt sa ikkagi teed seda.
     
  7. Vestel

    Vestel New Member

    144
    0
    0
    See on jah algul tunnetuse asi. Sa lihtsalt kardad üle tõmmata kuna ei tea seda tasakaalu punkti.
    Pead lihtsalt harjutama ja harjutama ning ühtäkki on tasakaalu punkt teada.
     
  8. lauriiii15

    lauriiii15 New Member

    824
    0
    0
    Mul oli ka see sama jama jalgrattaga, korra tõmbasin üle harjutades ja sain sitaks haiget, aitas see kui nagu keskendusin ainult sellele et ette tagasie ei tõmbaks ennast :)
     
  9. JankaR

    JankaR New Member

    347
    0
    0
    Tegelikult ei ole ju erilist vahet kuidas sa ennast tõmbad, ette või taha. Kui sa juba nurgaall ikkagist oled sisi võid teha seal mis tahad, lihtsalt pidur peab käpas olema..
    See on minu arvamus..
     
  10. siim70

    siim70 New Member

    61
    0
    0
    Tere siis ka minupoolt :)
    Ma olen siin alles uus ja sooviks natuke targematelt infot .
    Kas honda dioga on võimalik stuntida :D Ma olen teinud juba sellele taha kolmnurga et jalga peal hoida ja olen üritanud esiotsa ka tõsta (natuke olen saand tagarattal sõita :lol: aga suur miinus on selles et ei ole tagapidureid :( .Et kui kellegil on honda dio olnud vms ja on stuntinud siis paluks postitada :D
    Jään huviga ootama.
     
  11. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    räägi kasutaja -j6rr-iga
     
  12. ads285

    ads285 Member

    201
    0
    16
    Tervist..ma ka siin suht uus stundi all ja täielik 0 stundis suht nu mis ma oskan sõita 20-40 m tagarattal sõita siis läheb käest ära..Ja kuidas hoida kiirust et mul kiirus läheb vääga kiireks ca 40-50 kmh välja.
    Oleks soov ka mida peaks varios vahetama mul on 4-7 rullid hebo next generation vario must hebo survekas kollased vedrud..Silku on stage 6 sport pro et mis peaks sealt vahetama et saaks paremaks stunti jaoks
    Aga olen mingid mõned tunnid õppind..
    Aga mu mure ja küsimus siis..Et ma sooviksin oma masinast teha stunt masinat..
    Masinaks on Siis Apirlila Funmaster (streedi Kerega)
    Et mul soov oleks teada kas sellest annab teha stuntika? et taha stuntbar torud külgedele jne?? sooviks rohkem tippe ka kuda teha masinat rohkem stuntimiseks et mida pean tegema..
    Ise olen muidu vääga vääga huvitatud stuntist ja raudselt tahan midagi edasi aretada
     
  13. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    siis kui mul veel roller oli, siis ma juba lasin paar ringi tagal ära 8) . suve poole oleks plaan osta slider stundiks
     
  14. siim70

    siim70 New Member

    61
    0
    0
    Mis see slider on ?:Dma loll ju :D
     
  15. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
  16. lumekaru

    lumekaru New Member

    143
    0
    0
    peale ületõmbamist ma ei taha mõeldagi enam tagal sõitmisest enda rolleriga :D
     
  17. siim70

    siim70 New Member

    61
    0
    0
    Kumb oleks mõtekam kas teha dio korda ja tagumine velg ja uus pidurisüsteem osta ja ära tuunida või osta teine rolu?
     
  18. võsavillem

    võsavillem New Member

    574
    0
    0
    selleks teine teema. Muidu minuarust on mõttetu diot tuunida
     
  19. siim70

    siim70 New Member

    61
    0
    0
    ei noh minuarust ei ole vale teema ma tahaks uurida et mis oleks parem viis stundiks kas dio tuunida või osta teine rollu? :p
     
  20. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Osta uus.
     

Jaga seda lehte