STUNT

Discussion in 'Jutud' started by massu, Veebr 22, 2009.

  1. mullikas

    mullikas New Member

    0
    0
    0
    Tead ühte juhust ja kohe ütled, et tavaliselt radikad niimoodi purunevad? Kohe kindlasti ei purune!
     
  2. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Tuleb välja küll aga stundiks seda päris nimetada ei saa.. Lihtsalt sirge tee peal wheelie sõit.. Ma usun et seda oskavad väga paljud juba.. Et hakka igast asendeid õppima(Aeroxiga VÄGA ebamugav asi :D ) vb nagu ülenurga laskma, nii et üldse gaasi ei puutu, siis kui välja tuleb võid hakata ühe käega proovima, ilma gaasita.. Endale meeldiks väga ringe õppida, aga pole mingit masinat mida retsida enam :lol:
     
  3. NaeL

    NaeL New Member

    1,276
    0
    0
    No offence, aga sirgel teel sõit tahab ka harjutamist veel vähe.:D
    Endal oleks üks unistus omada high end boostrit ilma kiigepikenduseta, vesijahutusega ja ketaspiduriga, vat tollega teeks ühe reaalse video
     
  4. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    WORD!
     
  5. kertkulla

    kertkulla New Member

    304
    0
    0
    No võibolla küll jh, aga olen ka ise nii rahul.
     
  6. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    milles probleem. tee ära :p
     
  7. JuSs

    JuSs New Member

    159
    0
    0
    praegu tuleb välja küll, aga harjuta veits veel, sa natuke rahmeldad seal ja nagu annad gaasi koguaeg ja hoog läheb sul liiga kiireks lõpus, proovi kalle selgeks saada, et lased veits üle kalde ja jääd tagal seisma ntx, siis poole lebom lasta... :roll:
     
  8. siim70

    siim70 New Member

    61
    0
    0
    Kes ütleks millised sidurivedrud panna punase survevedruga et masin oleks erksam ??(praegu on rohelised sidurivedrud)
     
  9. vunka

    vunka New Member

    1,013
    1
    0
    Seda ära kohe kindlasti tee.. Tüüp kui sa tagarattal seisma jääd, siis lükkaks isegi kärbes su ümber. Pigwem lihtsalt harjuta igapäev, saad igapäev rohkem selgeks midagi ja ongi olemas.
     
  10. JuSs

    JuSs New Member

    159
    0
    0
    ega ma nii ei mõelnud :lol: jääd seisma siis paned jalad kohe taha maha ja hüppad peale sõidad edasi :p või siis viimasel hetkel lased esiosa alla vms :D ma tglt mõtlesin et ta saaks selle kalde selgeks, kus hakkab üle minema, et lased nagu kaldest üle ja siis pidurdad vaikselt ja ühtlaselt . :)
     
  11. kertkulla

    kertkulla New Member

    304
    0
    0
    Eks ma seda teen ka :wink:
     
  12. kenneth

    kenneth New Member

    120
    0
    0
    See põhimõttleiselt nagu rattaga lähed tagale aga seisma sa ei saa phmtl jääda kuna sa tõmbad kohe üle. See kalde jutt see juba pika aja harjutamine kuna kui üle sellest kaldest lähed siis kukud maha ja roll sulle peale. Harjuta ja tee video kui hakkama saad 8)
     
  13. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Keegi muidu stoppie kunn ka on?
    Ise olen proovinud mõned korrad, väikse hoo pealt saab tagumiku püsti, kuid sellega ka sõit lõppeb.
    Suurema hoo pealt jällegi laseb esikumm rohkem vilet, kui pidama saab, kuigi kumm on nagu uus.
    Siiski, mõned korrad on suurema hoo pealt ka välja tulnud, nii 30-40kmh. Hea tip on see, et pidurdustjõud/raskus tuleb kanda kätele.
     
  14. nos11

    nos11 New Member

    449
    0
    0
    stopit ikka omajagu tehtud, sügisel sai ülipikalt lastud ikka, kuid peal ülepanekut enam erilist isu pol.e
     
  15. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
  16. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
  17. Kellox

    Kellox New Member

    180
    0
    0
  18. 4stroke

    4stroke Bännitud Bännitud

    1,217
    0
    0
    Normaalselt lasete, et kõigu kuhugi poole ja suht tasakaalus asi.
    niiet teist tulemas vist uued tagarattal chilliad kui teil väheke viitsimsit harjutada ja ma vaatan et kiho teeb juba suht nunnult ringe, tahaks ka osata aga jh ärge siis hoitke oma uute videotega tagasi!
     
  19. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    Paari päeva jooksul tuleb väike video minu poolt ,sai seal aretatud asedeid ja värke,kuid tee oli nii kaldus et jube,ning kaameramees polnud just kõige kindlama käega kuid eks saate aimu kui video üleval
     
  20. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Peaks ka mingi aeg video ära tegema, sest siukest õiget polegi saand teha veel, ja sõidumõnud hakkavad läbi saama vaikselt
     

Jaga seda lehte