STUNT

Discussion in 'Jutud' started by massu, Veebr 22, 2009.

  1. stc911

    stc911 New Member

    30
    0
    0
    ma kiirendundusel nägin et pannakse limonaadi rehvi peale, et ma tahaks ka ikka kummi põletada nata :p Milline limonaad siis se kõige retsim on?
     
  2. Brabus

    Brabus Active Member

    2,433
    0
    36
    see on liim
     
  3. Onefooter

    Onefooter New Member

    68
    0
    0
    Kas keegi võiks mulle teha stuntbari gilera runnerile koos kukkumis puksidega,võiks olla tartu kandis või siin pool ,,tooks materjale ja asju ,,,kui keegi käpp siis PM
     
  4. Kiho

    Kiho New Member

    395
    0
    0
    Pane koka koolat siis koorib asfalti ka üles
     
  5. verner112

    verner112 New Member

    132
    0
    0
  6. ineedipod

    ineedipod New Member

    387
    0
    0
  7. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    paar videot on siin ainult kus mingil määral midagi stundi sarnast,tavaline wheelie küll mingi stunt pole.!
     
  8. t210d4

    t210d4 Member

    367
    0
    16
  9. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    jubelahe on ikka :p tahaks ka et lumi sulaks uuesti ära saaks ka õppima hakata :D
     
  10. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    tahaks ka kevadet juba et saaks hajutama hakata :D
     
  11. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    oskad juba tgal sõita v kevadel hakkad harjutama?
    sorri kui ma lolli asja küsisin :roll:
     
  12. sCooX

    sCooX New Member

    1,043
    0
    0
    pm alustan alles kuna eelmine suvi sain masina ja siis oli se suht terve suvi pekkis muidu masinaks MBK Booster NG 70cc
     
  13. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    okei :D ma hakan oma masinat alles märtsis ehitama sis ehitan stuntbari vms se oli selle sinna taha ja siis saab õppima hakkata :D
     
  14. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    muidugi!stuntbar valmis ja oledki master kohe,õpi tagal laskma enne üldse kui mingit taburetti sinna keevitad.
     
  15. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    aga miksmitte ma ei võiks kohe seda sinna ehitada sellega oleks kergem õppida ka ja nkn teen selle ühe masina stundiks .. ja muidu ma polegiöelnd et ma kohe mingi master olen kui selle sinna taha keevitan ..
     
  16. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    no endal lihtsam, teed endale rohkem haiget :eek:
     
  17. Twostep

    Twostep New Member

    595
    0
    0
    mis eelised annab stuntbar sulle lihtsamaks õppimiseks mai saa aru :roll: loll jutt suhu tagasi
     
  18. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    mulle annab sekindlama tunde et ei tõmba üle .. kui üle läheb sis jääb stuntbarile .. ja sinna hea jalgu ka panna sadula pealt tahavad jalad tihtipeale maha libiseda ..
    no arvake kuidas tahate aga mina arvan et sellega on lihtsam õppida .
     
  19. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    ega kui stunbar olemas ei t2henda, et sa üle ei tõmba. Stuntbar kasutatakse trikkidel mida sa ilmselt kohe teha ei oska. Ja noh kui ületõmbad kaitseb tagatuld. Kui jh, enne õpi tagal sõitma ja siis vaata kas yltse tahad seda bari panna;)
     
  20. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    No algul ma teen veidike pikema laiema stuntbari (pärast kui korralikult tagal õpin laskma sis saab ümber keevitda) .. et ei oleks võimalik üle tõmmata ..no aga jamh ng ma enne ütlesin arvake kuidas tahate se pm rohkem ikka ju maitse asi mõni lihtsalt tunneb ennast sellega kindlamalt ... 8)
    peace .
     

Jaga seda lehte