Suvelõpu kokkutulek ehk " Tere kool! " 25.08 Muljed..

Discussion in 'Muljed' started by Garrett, Aug 25, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Garrett

    Garrett Member

    345
    0
    16
    Jõudsin just koju.. osa rahvast on veel taskus peidus.. arutelu siia.. :lol:

    eh ja marssruut oli 35km.. :lol: vihm lõpus oli väga ebameeldiv..

    kiitus neile, kes viitsisid lõpuni kaasa sõita..
     
  2. Roby-

    Roby- New Member

    338
    0
    0
    ja sealt alecoqi juurest oli suht mõttetu edasi, muidu oled tubli , :D et viitsisid siukest värki teha, kuni raadini olin kaasas , perse ei hakanud sul valutama sõidust? mul hakkas igatahes :D
     
  3. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    Garrett, täitsa norm kokkutulek oli (Y),aga minu jaoks oli tõesti feil,kuna pool tundi enne kokkutulekut sai sumpsi polt ära murtud ja vana välja keeratud ning uus samuti sisse puru keeratud :S,lasi räigelt läbi ja paukus ning ei liikunud.
     
  4. tsinsupowa

    tsinsupowa New Member

    631
    0
    0
    Ise joinisin alles raadil ja siis hiljem veel taskus kah. Muidu jh kokkutulek oli norm ja rahvast oli kah piisavalt ning korraldus oli väga hea. Tuleks järgmine kordki kohale. 8)
     
  5. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    kuulsin et mingi munn oli pokile ka tagant sisepannud jms suht feil ise ei jõudnudgi aga njh ega igav oleks olnud vist
     
  6. Roby-

    Roby- New Member

    338
    0
    0
    igatahes keegi visake pilte/videosi , mingitel vendadel olid kaamerad asjad ju :D
     
  7. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    täitsa lõbus oli,kuid roller ajas närvi:D hommikul töötas perf. tartus wildiees hakkas võrr nussima:D. plötutas jälle...
    riia tänaval pidin ära surema:D krt mis õlisid ikka kasutatakse:D.
     
  8. sannukas13

    sannukas13 New Member

    518
    0
    0
    Nonii. Sai siis vihmaga 15km ära sõidetud. Nahhui tasku parklas sai ikka nalja. Chopper vahepeal jamas raisk :D
    Muidu marsuut oli väga hea. Keegi isegi ei sõelund. Seltskonnal ka viga polnud.
    Muidu väga super korraldus.
     
  9. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    Jõudsin just koju vihmaga ainult 15km sõita oli :D
    Garrettile tubli 5+ et viitsis sellist asja korraldada mis oli vägagi edukas , ilm pööras lõpus nats meie vastu aga taskus oli tore istuda , rääkida juttu ja tümm möllas. Tegin ilgelt pilte kah ja panen need kohe varsti üles.
     
  10. AEROX(Y)

    AEROX(Y) New Member

    239
    0
    0
    Vääga lahe oli, Garretile plusspunktid selle asja tegemise eest. 8)
    Ja peale seda pikemat sõitu oli perse nii valus, et raadil pidi igast venitusi tegema.
    Kõige kassim oli see, et siis kui vesikat tahtsin käuma panna, siis lagunes süsi ära ja hakkas vihma tulema. :lol:
     
  11. OxBoW---

    OxBoW--- New Member

    446
    0
    0
    MM .. Suht norm oli . Lõunakas avastasin , et paak pmts tühi . Õli kodus , hakkasin koju sõitma , olin teel tankla poole bena otsas . Sain lükata mõnusalt . Siis joinisin jälle sirkas , seal edasi rimi juures suri masin välja , enam käima ei läinud . Siis lõpuks sain käima , nüüd töötab . Siis triüüsime linnas ringi , lämme taskusse kõik seal . OLime ka nats seal , ja siis minema . Muidu oli 5+ kokkutulek , kui poleks masin ära lagunend ja bena otsa saanud :p
     
  12. SecondTry.

    SecondTry. New Member

    528
    0
    0
    Jah , korraldus 5+, keegi hullu ei pand siis hull elvis ikka pani hullu :lol:
    viimast ihaste ringi ei teind kaasa, aga raadil oli kah tore vaadata stuntereid, siis üritasin Aerox(Y) ga vessarit üles puhuda, aga siis hakkas vihma sadama, siis sai tasku 0 mindud, tuli turva mölisema ,siis littisin sumpsi müüma, to proovis ära, ja ei midagi, vahepeal sõitis jonway mööda, ütles et tasku 3mas, lendasime sinna siis sai seal istutud ikka päris kaua , vihma ikka ladistas, nalja ja naeru oli tasku ülemises parklas kõvasti, eriti hea oli sirkas garreti feil, kus ta tellis pmst esimesena ja sai pmst viimasena kätte :lol: :lol: .
    pärast taskut lendasime elvise, arturi ja sandriga kodupoole, annelinnas masin suri korraks ära, nussisin 2sec, ja lendasime edasi melliste, peale mellistet littisin veel mingi 10+km edasi naise juurde. hetkel siin, kuivan , puhastasin koonuka veest, ja nüüd naudin kohvi.
    vägatore oli.
     
  13. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Väga äge ja normaalne kokkutulek oli (Y) Selliseid võiks veel ollla. Mina jõutsin õnneks kuivana koju :D. Aga tänud Garretile kes viitsis ültse nii palju vaeva näha (Y) :p
     
  14. zaneel

    zaneel Member

    435
    0
    16
    Ei oska midagi selle sumpaga teha:D.
    Hääled endale meeldivad :lol:
    Uut sumpsi ka poleks mõtekas osta,vb varsti mashiina müüki jne.
     
  15. -siim-

    -siim- New Member

    435
    0
    0
    stevu läks kohe pöörde,kui su kotist ilmus välja s6r1200:D.
    e: kütsi läks ka mul piisavalt:D. otepääl littisin 5liitrit paaki:D käris tartu:D avastasin lõunaka parklas,et mingi 1l kütet alles:D läksin tanklasse:D süstal oli otepääle jäänd. siis mingi korkidega solberdasin seal:D:D.tankimine oli ka. 50.44 senti...:d oleks tahtnud 50 tagasi saada. a noo puruvaene nagu ma olin:D huiat.
    ei rahvas oli täitsa meeldiv:).
     
  16. Tauri..

    Tauri.. Active Member

    2,317
    0
    36
    Mis sa selle süstlaga teed ?:D Muidu sinu STUNT OLI SUPER (Y) Aga kui sul ees kondlid need pulgad on, kuidas sa seda ära võtad ültse ?:D
     
  17. rasmus2

    rasmus2 Member

    620
    0
    16
    norm kokkutulek oli, ilm oleks võind ilusam olla
     
  18. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    ma arvan et ta ei võtagi neid ära :D

    ise läheks ka uurima kui mingi vend tõmbab r1200 välja, neid eriti ei liigu eestis :)
     
  19. Kamikaze

    Kamikaze New Member

    1,603
    0
    0
    Suht norm kokkutulek oli. Ilm oli veits sitt. Oma 1h pidime Tasku parklas passima, et minema saada :S
    Muidu keegi võiks visata pilte ka siia ;)
     
  20. Aiko93

    Aiko93 New Member

    745
    0
    0
    to R1200 tundus minaerlli blokile alla minevat. Siim jah ei võta neid pukse ära. Kõik oli ilus ja tore, kahju et enda võrriga tulla ei saand, seekord leppisin siis seljakotina jüri 150 tsinsu peal, filmisin ka, video 45min. pikk. Peale sirkat läksime omateed kuna siimu isa juba ootas, muidu oleks edasi olnd. Jube jah mis benahais üleval oli-rõvedad õlid. Nii kui siimu taga sõitsime tulid mõnusad lõhnad (motorex castrol õli). rivi püsis suht hästi koos, osad sõitsid punaseda üle.Igatahes tänud Garrettile selle mõnus kokkutuleku eest.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte