TALLINA HOOAJA AVAMISE ÖÖSÕIT 2013

Discussion in 'Tallinna kokkutulekud' started by xaicy+, Märts 10, 2013.

?

Kas oleksid tulija ka öösõidule , kui on ilus ilm ?

  1. võibolla

    35 vote(s)
    34.3%
  2. jah

    52 vote(s)
    51.0%
  3. ei

    15 vote(s)
    14.7%
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    Tra ma ütlesin, et ma tõin näite.. Mul vahetpole kust me läbi sõidame.. Ennem jäägu avamine ära, aga et öösõit tuleks kindlalt...
     
  2. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    mida sa türatad siin ? Avamine tuleb ka kindlasti , ja kui sulle ei meeldi siis ära tule oma hiina junniga kohale
     
  3. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    Sest sa ei saanud aru mida ma ennem juba ütlesin, ma mainisin, et ma tõin näite.. Avamisel pole kindlat korraldajat veel olemaski ju? Hiina junni mul ka kahjuks/õnneks pole .. Ja ma tõesti ei viitsi vaidlema hakata.
     
  4. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    MJBike on avamise korraldaja
     
  5. gertgert

    gertgert Member

    181
    0
    16
    Nõmmel sitaks mente seal sht ohtlik...
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Laagri maksimarketis kokku saamine, edasi laagri tehnoparki. Tehnopargis on ilus pikk sirge, eemal igasugustest elumajadest ning muust elust. Seal saab ilusti sõita ilma kedagi häirimata. Edasi sealt kakumäele/rocca juurde, kus saab tankida. Seejärel liikuda läbi kristiine kesklinna, kus väike ring, ning edasi maarjamäele. Peale seda liikuda lõpp-peatusesse arenale.

    Pole mõtet pikka sõitu teha, tüdinetakse kiirelt ära kokkutulekutest ning juhtub nagu eelmine aasta, kaks-kolm normaalset sõitu oligi.
     
  7. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0

    kui sa tahad tehno minna siis, siis on asi ka selles, et vandid hakkavad kõik ju kohe peenestama :D ning tuleb ka arvestada kütte kuluga!
    seega eeldan, et esimene tankimine sobiks juba laagri statoilis, sest niisama 2 sekiks tehno on väga mõtetu ronida :D (omad kogemused, elan selle lähedal ja sinna ei mida ainult korraks, mitte kunagi :D )
     
  8. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    Väga timm marsuut. ;)
     
  9. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    normalna ja :)
     
  10. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kui paagis auk, siis jah kohe laagri statti vaja. Ega nüüd tervet paaki seal maha ei sõida.
     
  11. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    aga kes see korraldaja öösõidul on siis ?
     
  12. ensu

    ensu New Member

    363
    0
    0
    tarmo pohh, korralda ära.
     
  13. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    +1
     
  14. siimukot

    siimukot New Member

    17
    0
    0
    Tere kõigile!

    Kas Atv-ga tohib tulla?
     
  15. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    On atv tänavalegaalne? See tähendab, esi ja tagatuli küljes?
     
  16. SxBoyka

    SxBoyka Member

    703
    0
    16
    jepp , see pole midagi väga suurt ka ma arvan , ja sul on mingiseid kogemusi ka vähemalt :)
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Enar, miks ise ei korralda? Sul ka mingine kogemus olemas tegelikult juba.
     
  18. Stalker50

    Stalker50 New Member

    6
    0
    1
    oleneb täitsa mis kell on start
    algus koha võiks teha sadama rimi juures ja sealt edasi minna roca al mare poole ja siis vaehe peatusi teha kuskil parklates siis minna sööma rääguse vabaka omad on jamad purksid ! kes edasi pakub kuhu minna
    MINA olen kindlasti kohal olen rolli ka üllese löönud juba

    teeme seal siis kus on parem
     
  19. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    Sadama rimi unusta kindlalt ära teatud onude pärast.
     
  20. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    samad sõnad :D ikkagi normaalne kogunemis koht oleks laagri maksimarket või järve selver .
    kuna neist on alati alustatud ja kõik vähemalt teavad nende asu kohta , ei ole vähemalt mingi lambist pommiauku :D
    sama targalt võiks ju viru ees kokku saada aga see mingi pommiauk (ja parkida ei saa) :D ja roca on alustuseks halb koht ja kristiine ka kuna räägu kohe kõrval :D
    siis teed lihtsalt linnale ringi peale ja algus kohas tagasi see natuke mage :D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte