Tallinn-Tartu-Tallinn

Discussion in 'Matkad' started by GM6969, Apr 11, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. reiksk

    reiksk New Member

    102
    0
    0
    Ah ma niisama igavusest kirjutasin :d
     
  2. jott

    jott New Member

    1,489
    0
    0

    Kui ka võrdlen, mis siis? Ka õhkjahutusega autosid on. Isegi kahetaktilisi. Kas korralikult hooldatud ja igati korras asi on niipalju sitem siis uhiuuest, et ei julge isegi Tallinn-Tartu otsa ette võtta? :eek:
    Nüüd räägi, mis siin teemast nii mõõda läks. Ma ei saa aru, milleks üldse teema? :eek: Sõida ja ära hädalda.
    Eesti mehed käisid ka veneaegsete vörridega maanteed pidi üle soome rootsis kokkutulekul. Ja mitte uhiuutega sulle mainimiseks.
     
  3. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    järgmine nädalalõpp siis minek, vaatame :)
     
  4. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Ma ka aru ei saa, puhkamata kordagi 4t HIINAGA õhkjahutusega terve aeg phmt gaas põhjas põltsamaale, masin 15 kohapeal käis, võtsin inimese peale ning Tartusse tagasi 2 kesi gaas põhjas, ei saanud arugi et midagi juhtuma hakkaks, niiet minuarust ka ülepaisutatud see õhkjahutuse teema, kui nad nii kergelt üle kuumeneksid siis neid lihtsalt ei tehtaks.

    Jotil sel korral täitsa õigus 8)
     
  5. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
    Sellise sõidustiiliga su hiinakas putsi läkski.
     
  6. aprill27

    aprill27 New Member

    1,254
    0
    0
    Sõitsin Sauelt läti piiriäärde (häädemeestele) streediga millel oli mõraga kolb sees.Gaasiga kohe mitte tagasi ei hoidnud (sõitsin stabiilselt 90-110 spido järgi) ning kohale ma temaga kenasti jõudsin :)
    Juhtu sul selle rolleriga midagi kui masin korras on.Vahepeal teed mõne peatuse ja korras.Omalajal rolleriga aktiivselt sõidetud sai ,sai isegi linnas päevaga 150km maha kärutatud ning minuarust stabiilne sõit sirgel teel on kohe kindlasti rollerile parem kui linnavaheline sõit.
    Kokkuvõtvalt jääd nii sina kui roller ellu 8)
     
  7. GM6969

    GM6969 Member

    540
    0
    16
    Tere siis,

    Tartus käidud.

    Sinna läks 3tundi ja tagasi tugeva tuulega 4tunnikest ( ilma peatusteta ), tee muidugi ei ole nõrganarvilistele.
    Kahesuunaline ja rekkasid päris palju.

    2taktilise kohta läks väga vähe bensiini. 2liitrit sajale, super tulemus.

    Tänud vastanutele ja mõnusat sõitmist ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte