Tallinna Rolleriklubi ÖÖSÕIT 26 JUULI

Discussion in 'Tallinna kokkutulekud' started by Z0ne, Juuli 21, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jan..olen.

    Jan..olen. Member

    223
    0
    16
    Rollerite tseen ongi jäänud nii väikeseks, sest peale uusi seadusi millega tulid arvele võtud jms, siis keegi ei viitsi enam selliste asjadega tegeleda ja paljudel pole ka selleks võimalusi. Siin pole absoluutselt midagi imestada, et meid nii väheks on jäänud...
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ensu ja Sassu+ hüppasid alt, läksid hoopis pärnu jooma. Shout-outiga korraldame asja ära!
     
  3. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Peaaegu,et igal kokkutulekul hüppavad organisaatorid alt ära.Aga jah veerege kohale.Z0ne vist ainus korralik kokkutulekute organiseerija
     
  4. Nikita_1

    Nikita_1 New Member

    257
    0
    0
    Miks ma mõtlen ,et tuleb maksimum 20 inimest ?
     
  5. ensu

    ensu New Member

    363
    0
    0
    ei hüpanud alt, hoopis jäin haigeks, Sassu tuleb kindlasti kohale.
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Polnud ta midagi kohal.muidu mis sõidust arvasite? Veidike lühike tuli, kuna marsruudi pidi kohapeal välja mõtlema.
     
  7. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Palju rahvast kohal oli?
     
  8. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    21 inimest oli.Z0ne kadus Maarjamäel ära.Venelased sõitsid Maarjamäel lahku.Muidu suht hea oli.Tänaks kõiki,kes kohale veeresid
     
  9. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    20 oli või veits rohkem! Muidu sõit oli mõnus ja tore vaadata,et Lauri viitsib need kokkutulekud korraldada ja Tarmo ka, suured tänud teile! 8)
     
  10. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    Aga äkki teeme augustil veel 2 öösõidu? 8)
     
  11. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Ma hakkasin Pirita selveri tanklasse sõitma, poole tee peal taipasin et see automaat, siis läksin linna statoili, lõpuks sain normaalse kütuse, mitte selle Lukoili 98 solgi. Peale seda üritas mingi saab minuga kiirendada, aga sai haledalt ära :D Peale seda läksin tagasi, siis polnud enam kedagi peale lauri ja veel paari inimese maarjamäel.
     
  12. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Jargo võttis vist ohjad enda kätte
     
  13. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Olin ka kokkutulekule tulemas aga ma krt ajasin kohad sassi kus see kogunemine toimub ja mingi 22:40 umbes jõudsin Ülemiste ette
    ja kuna ma Tallinnas veel orienteeruda väga hästi ei oska, siis ma lihtsalt ei oska sinna Järve Selverisse sõita, siis läksin Pelgulinna tagasi! :-x
     
  14. -MoToMaN-

    -MoToMaN- Active Member

    1,995
    1
    38
    Korraldajete numbrid olemas.Helistaksid neile ja küsiksid teed ja marsruuti
     
  15. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Korraldajate numbreid samuti polnud! Ja numbrist poleks kasu olnud, kuna kell oli juba päris palju ja ma arvan, et tee küsimine poleks aidanud, kuna kõik oleks nagunii meelest läinud ja ma ei usu et keegi korraldajatest oleks viitsinud Ülemistele mulle järgi ka tulla aga nh vahet enam pole! :oops:
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Esimene leht, teine postitus, minu number oli kohe kirjas.
     
  17. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Me sõitsime nagunii mingi 22:40-45 Ülemiste eest läbi. Oleks võinud helistada, me olime just seal kandis :p Eks teinekord targem...
     
  18. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Teinekord kindlasti targem, teinekord loodaksin kellegagi koos tulla/minna, siis kindlam! :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte