Tallinna suurem kokkutulek !!! vajan ideid, ja abilisi .

Discussion in 'Tallinna kokkutulekud' started by roheline-, Mai 26, 2013.

  1. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    rohkem isegi kui 100% :D
     
  2. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    Debiilikud olete?
    Läbi vanalinna sõites ka turistide ja teiste inimeste peale mõtlete? Mis tunne teil endil oleks kui plärisevad kahe taktilised tossavad junnid teist mööda pläriseks?

    Ei tea ise arvan, et vanalinn jätta kindlasti välja, sest me tahame, et meid märgataks märkame siis ka ise ja austame teisi inimesi?
     
  3. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    viimsis on pohhui teeme kradi viimsi keskuse ees peatuse :D mähel nii väga polegi kohta kus peatuda
     
  4. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    ma hoiaks pöidlad püsti vilistaks ja filmiks ! ning me sõidame vana linnas maximaalselt 20 km /h ei rohkem eeldan, et ka vaiksemalt kui jah ära tule vanalinn jääb sisse ikka !
    ja autod sõidavad vanalinnas nii või naa nii et jahm nutapatja sel juhul !
     
  5. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    Ära rebi, autod söidavad aga autot ei tossa ka nii ja ei plärise nii. Ja niii suure pundi puhul on väga mötetu minna vanalinna kus on MUNAKIVI teed..
     
  6. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    i say something
    ära tule kui sa mingi ma ei tea kes oled !
    sama moodi ei tohiks me järve selveri pakrlas koguneda seal ka sitaks inimesi ja me tossame ja pläriseme ringi, mõtle vähe ennem !
     
  7. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    Järve selveri taga on kyll jöle palju inimesi :D
    Kui sa mingi ma ei tea kes oled, mine arene vähe.
    Sinust igaljuhul asja ei saa.
     
  8. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    järve selveri kõrval on rahvast küllalt ja sealt sõitetaksse läbi sitakas selline !
    ning kui ma nii tatt oleks kui sina siis ma ei käsiks endast vanematel teha asju millega sa ise siiani hakkama ei saa !
    ja ega sinust midagi paremat loota ei ole !
     
  9. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    Mida sa kutt seletad? Sa vöid ju vanem olla aga sa pole nii köva vend kui räägid.. Lubasid ju mind ja tuttavat ära taguda, aga selle asemel läksid hoopis talt öli kysima :D
    Too näide mida ma olen käskinud enda vanematel teha? :D
     
  10. Typhoon

    Typhoon Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,208
    0
    36
    Tõsi , Kardo poeb , sõbrale ka võlgu veel raha xD , jõid minu cappyt ka veel .
     
  11. rol

    rol New Member

    796
    0
    0
    Kui veel raxid ja rahvad korraldasid siis sai alati linnast läbi sõidetud ja turistid tegid pilte ,naersid ja lehvitasid. 8)
    Nendest ma küll ei eeldaks ,et halvas tujus oleksid olnud. :lol:
    Tuletan siis ka meelde gumm ball 3000 ,no prob. 8)
    Päikest!
     
  12. -vanaisa-

    -vanaisa- Active Member

    2,735
    0
    36
    Gumballi ei pea meelde tuletamagi sest see ei lähe lslt meelest ära :p
     
  13. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    No seda kyll, aga mine sa neid tänapäeva turiste tea.
    Kui saan pidurid korda siis vöin aidata ka teid kinni panna . See´ga 50/50 hetkel. :)
     
  14. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Olen ühe korra kokkutulekul olnud, kus läbi vanalinna sõideti. Tee jube, väga libe, inimesed olid enamasti täis, tuldi masinaid katsuma lausa(istusime auto taga kinni).
    Pole väga hea mõte igastahes öösiti vanalinna ronida. Päeva kohta ei tea, kuid mina küll väga rõõmus ei oleks kui kitsas kohas kõrgete majade vahel mingid kõrvulukustavad võrrid mööda lasevad.
     
  15. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    jep sai isegi üks reede õhta autoga satutud vanalinna.. kuna auto oli ameeriklane ja iludus, otsustasid 2 tibinat hakata hõõruma kapotipeal. mille tulemusel järgmine päev päikse käes oli näha kriime kapotil pisikesi kui ka vist mingite pükste neetidega tulnd kriime. lootus on et poleerides saaks välja. kuigi tuttav ütles et ühte vast ei saa -.-
     
  16. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    sõit toimub ikkagi päevasel ajal :D
     
  17. MarioC

    MarioC New Member

    286
    0
    0
    +164
     
  18. shout-out

    shout-out Member

    497
    0
    16
    Ise elan lasnamäel, et saaksin mõelda lasnamäe marsuuti näiteks peatuse saaks teha lasnamäe centrumi parklas. ja väga hea oleks lasnamäele tulla peale piritad, et pirita selveri juurest saaks lasnamäele otse pöörata. Ja lasnamäel marsuut mööda uusi ja korralike teid centrumi juurde
     
  19. roheline-

    roheline- New Member

    418
    0
    0
    noh see ka idee :p ja Z0ne loe läbi roli kirjutatud text ja mõtle mida tehaksse päeva sõidu ajal vanalinnas !
     
  20. rol

    rol New Member

    796
    0
    0
    Jama on lugemises jah. Ei leia ka probleemi 8)
     

Jaga seda lehte