Tartu hooaja avamine - 2013 18.MAI

Discussion in 'Kokkutulekute arutlemine!' started by minim2gnus, Veebr 11, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Teeb nii, et 05.03.2013 läheb kinni hääletus ning siis määrame ära kuupäeva kuna toimub. Keegi teab head ilmajaama, mis näitab pikalt ette, siis võiks uurida :)
     
  2. Youzee88

    Youzee88 New Member

    291
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Hetkel pole väga mõtet neid prognoose uskuda, kuna need muutuvad iga päevaga.
     
  3. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Minu arust 27 aprill peaks olema piisavalt soe,et võiks juba siis teha,kuna nagu näha siis tartus juba päris hästi sulavad kõrval tänavad ja suured tänavad puhtad.
     
  4. EtsKets

    EtsKets Member

    58
    0
    6
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013


    Võib teha ka varem, aga suur võimalus on see, et ilm on selles kuus väga petlik, võib olla sajune võib ka mitte, MINU JAOKS JÄÄB ikka tähtsaks see, et õhuniiskus ei oleks üle 50%(üle keskmise normi), sest mina ei taha, et minu rolleri mootori süsteemis oleks vesi... (minul Mid-race setup, koos avatud koonus õhufiltriga).

    Ma usun, et on inimesi kes on selle teooriaga nõus, kondensatsioon mootoris ei ole hea: NET SPOSIBO.

    Sellised ilmad aprilli kuus, ei mõjuta nii kõvasti, neid rollereid kellel on on nii öelda stock õhufilter(kinnine), švamm on tihedama ehitusega, õhu läbi surumisjõud on väiksem, seega õhku puhastab niiskusest ja tolmust jne parem, kui avatud koonusfiltrid sport, mid-race'il või high-end'il , kus õhu sisselaskejõud on suurem...(jah, et kaitsta, selleks on olemas ka õhufiltriõli, no kui jutt käib niiskusest õhus, mida on üle normi, siis ka õige filtrihooldus, ei ole väga hea abiline)

    Seega minu arvamus, on see, et rahuga teha ikka hooaja avamist Mai kuus, kus ilmaolud, "raskematele" masinatele võimalikult soodsad on, seega see on suur plus ka suure rahva kokku ajamisele. On palju põhjusi, tean, et paljud inimesed talvel ehitavad oma mootoreid, seega ka kokkupanemine on aeganõudev töö.... jne jne jne ....
     
  5. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    See masin mis mul on,sõitis eelmine omanik terve talve maloss e5 koonukas ja ei pidanud karpat näppima ja kõik töötas. Kui sul masin nii kohvi et läheb timmist välja siis aru saadav.
     
  6. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    +1 EtsKets sa pole ainus kellel mid-race or high-end masin on ?! Ning ühest inimesest terve kokkutulek ei sõltu... Kuupäev valitakse hääletuse järgi.

    E: Kusagilt ilmateatest lugesin, et terve aprill selline ning alles aprilli lõpp hakkab püsivalt plusskraade näitama... Loodame, et valetatakse :roll:
     
  7. Ylari565

    Ylari565 New Member

    119
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Ise pooldaks 10 või 11 mai. Liiga kaugele pole ju ka mõtet asja venitada, 10/11 mai peaks juba väga paras olema igas mõttes. Või, kui ilm kannatab, miks ka mitte 27.04.2013 asjaga ühele poole saada.
     
  8. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Ma pooldan rohkem aprilli lõppu,kuna minu arust praegu juba väga palav olla,et saab pusa väel juba käia ja teed sulavad puhtaks päris ilusti.
     
  9. StreetBuzz

    StreetBuzz New Member

    1,843
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    tvi, et siis 13 ja mai teeme?
     
  10. carl1452

    carl1452 Active Member

    1,066
    0
    36
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    mai kuuse võiks ikka jääda see asi.
     
  11. Kennu :)

    Kennu :) Member

    288
    0
    16
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Mai oleeks hea jah :) mingil nädalavahetusel
     
  12. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    100% vihmane iIm
     
  13. Jyrx321

    Jyrx321 New Member

    21
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Biker.ee's on kirjas et neil toimub ka hooaja avamine 27.04 ja siis oleks hea ja halb samas. Hea see et saaks kergemini orgunnida ja värki aga halb see, et terve linn oleks ummikus ja ültse ei saaks liikuda. Ehk oleks ikka parem mais.
     
  14. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    +1mõnel Veel Äkki Plaan Minna ka Bikerite Avamisele... Niiet see oleks Kehvem Variant kui Mais.
     
  15. >K<

    >K< New Member

    971
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Iähed bigmägnusega v
     
  16. k2ijala

    k2ijala New Member

    642
    0
    0
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    raudselt :lol:
     
  17. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Haige inimene oled...
     
  18. dannukas

    dannukas Active Member

    1,044
    0
    36
  19. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Re: Tartu hooaja avamine - 2013

    Kuupäev läheb siis hääletuse alusel kinni : 18. mai.
     
  20. ristokas

    ristokas Member

    211
    0
    16
    Kõige mõtekam valida kuupäeva nii, et kui on näha juba, et hakkab see lumi kaduma, praegu ei tea keegi kuna see täpselt kaob, lihtsalt oodata veidi. Praegu suht "soojad" ilmad isegi vahepeal, pean silmas võrdluseks sellele talvele aga no, eks te ise otsustage muidugi :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte