Tartu Hooaja Avamine 2015 - 1.mai Muljed

Discussion in 'Muljed' started by Garl Oss, Mai 1, 2015.

  1. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Kõik pildid, videod, ja muud muljed siia :)
     
  2. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    Avamisel käidud, oli tore sõita. Kokkutulekule minnes Tartu piiril läks spido tross puru ja koju sõites värises sumps silindri küljest lahti, kuid sõitmist need vead ei seganud. Ühel Zidil läks tagarehv puru ja kodumaja juures pani Derbi üle ja ega muud huvitavat ei juhtunudki :lol:
    Garlose pill oli kõige lahedam :p Raadil ühines meiega mingi transit, lasi rehvi suitsema jne. Rahvast oleks võinud rohkem olla.
    Laduge pilte ja videosi :p
     
  3. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
  4. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    Miks keegi ei muljeta? :roll:
     
  5. AhNpPk.

    AhNpPk. Member

    265
    0
    16
    Muljed on olematud, rox andis veits saba, kuiiigi jõudsin vähemalt tartu, aga tartus peale seismajätmist grupiga enam ühineda ei olnud võimalik :lol:
    igastahes maalt on 60km tartu ja 20km enne tartut hakkas jõud ära kaduma, seisma ei tahtnud jätta kuna lükata poleks viitsinud.. natuke aega oli jõuetu ja siis hakkas asi jälle tippkiiruse poolest liikuma niiet sõitsin tartuni välja. Tartus Selveri ees suri pill lihtsalt ära ja peale silku maha võtmist avanes sselline vaade.. 8)
    [​IMG]
    Järgmise korrani :D
     
  6. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    kas keegi lõpuni ka sõitis või lagunesid kõik rollerid ära
     
  7. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18
    Garlos tagal :p
    [​IMG]
     
  8. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
  9. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Enam vähem pildid tulid :p
     
  10. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
  11. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Huvi pärast vaatasin selle aasta hooaja avamise videot, peale selle, et rollereid nii vähe oli, jäi veel paar asja silma.
    Nimelt, ma olin videot vaadanud minuti, kui ma juba nägin mitmeid lolle ja ohtlikke manöövreid. Kui ise rollerist olin, siis ei saanud arugi, miks autojuhid peaks rollereid üldse vihkama? Okei, et nad lärmavad ja pinisevad meeletult see selleks, aga no sorry, kui minu auto läheduses keegi samamoodi selliseid manöövreid teeks siis oleks ka mina vihane ega austaks rolleriste. Ehk siis kallid rolleriklubi kaaslased, võtke kokku ennast ja kui te ikkagist kokkutulekul käite ja nn kolonni sõitu teete( teie puhul oli see sõit "lambakari" ) siis proovige seda teha ikka organiseeritult, 2 kolonni ning sõidate oma sõidusuunas, vahed vähemalt paari rolleri pikkused ja kui keegi teid kõrvalt kaameraga filmib, siis te ei pea mingeid lahedaid trikke tegema hakkama avatud liiklusega teedel, eriti kui teie vahetus läheduses on teised rollerid ja autod. Konkreetne näide, see vana helesinine roller, ei mäleta mis mark on, teemat olen vaadanud, tundub asjalik pill, aga sõitis kõrval olevasse ritta täiesti lambi kohapealt, jah, läks hästi õnneks. Su see helesinine kroom vario kaanega pill on niigi ilus ja pilkupüüdev, et sul pole ammugi vaja esineda mingite liigutustega :). Ja see, kui kaameramees teepeal seisis ja kolonni filmis... No see esimene vend :D sorry aga miks? tee üksi parkals sõites nii, kui sa seal tokki oleks käinud oleks vähemalt paar rollut veel sulle otsa tulnud. Jah, ma saan aru, kõik te oskate sõita ja olete kindlad, et teate mis teete jne. Ma olen piisavalt näinud mitme aastase rolleri juhtimis kogemusega vendi niimoodi pikali käimas keset teed. Ja see, et teie kolonni keskel mingi auto paikneb, selle ees tagarattale tõmbate, siis veel suvalised möödasõidud jne. Okei, ma ei hakka siin rohkem detailidesse laskuma, jutt niigi pikk ja eks paljud ei viitsi seda läbigi lugeda, aga tõesti, ärge laske rolleristide mainet, mis niigi all on veelgi madalamale. Kui muidu ei suuda korralik olla ja talitseda ennast, siis vähemalt kui te kokkutulekul olete (sellega ju näitate millised rolleristid on ja esindate rolleriklubi) võiks ohjeldada ennast ja olla viks ja viisakas.

    Mingit sõimu pole vaja mulle vastu kirjutada, see kõigest mu arvamus ja jagasin seda teiega, ise olen ka noor olnud ja teinud igasuguseid trikke, kuid liikluses ja suure massiga kokkutulekul sõites olen ikka suutnud ohjeldada ennast. Kui arvate, et kõik oli õige, siis laske aga käia, mina ei hakka teiega vaidlema, mis on õige ja mis on vale, lihtsalt mõelge sellele, et oma käitumisega mõjutate te palju rohkem kui iseennast.

    Lugupidamisega, endine rollerist ning vanem kamraad.
    Olge tublid ning vältige õnnetus 8)
     
  12. Nopzzzz

    Nopzzzz New Member

    12
    0
    0
    Jutt jumala õige! (Y) isegi olen näinud igasugu lollusi tänavatel, kuttid, vaadake selleks tühi parkla, harjutage ja möllate seal ;)
    Ja kiivrita sõitu ei õigusta miski!! Vihjan video lõpule
     
  13. Zkax5

    Zkax5 Member

    231
    0
    16
    Sugulase sõbra albumis sirvides leidsin ühe ainsa Tartu Hooaja avamisest pildi.
    Pildidl jäi koheselt silma Birjo ''Aerox'' ja minim2gnuse ''Stalker''
    [​IMG]
     
  14. :SasS:

    :SasS: Member

    315
    7
    18

    Helesinine roller põikas kõrval ritta, sest tema reas oli kaevukaan, mille ümbert oli asfaltit paigatud jne. See et kõrvalt samal ajal auto tuli, oli tõesti halb kokkusattumus, kuid kokkupõrget ei toimunud, kõik jäid terveks.

    Kui suure tee pealt keerati vasakule, kaameramees oli tee peal. Seal sõideti tagal, sest seal polnud teisi autosi, see oli kõrval tee, mis viis parklasse. Muidugi on see ohtlik. Kiivrita sõit on samuti ohtlik, ei vaidle vastu

    Üldiselt oli grupisõit väga korralik, sõideti kahekaupa ja ilusti sirges rivis, mingeid trügimisi polnud jne.
     
  15. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    Tra jumala pohui kuida sõitta maine nii alla tehtud kedagi ei koti kes tagal sõidab jne väga lamp
     

Jaga seda lehte