Tartu hooaja lõpetamine 2014 - 11.Oktoober Muljed

Discussion in 'Muljed' started by minim2gnus, Okt 12, 2014.

 1. minim2gnus

  minim2gnus Active Member

  4,026
  3
  38
  Muljed, pildid, videod jms siia!

  Tartu hooaja lõpetamiselt Kodumaja juurest lahkunud võrrimees, kes jätsid oma Oneill musta värvi koolikoti koos Nestea + Camexi ostutšekiga sinna maha. Siis tea, et kott minukäes ja võimalik homme päeval vms kätte saada Tartus.

  Keegi tore inimene, kes Gopro, teloga või muu imevahendiga videoid tegi, siis võiks ta minuga facebookis ühendust võtta ja klippe jagada. Paneks kokku midagi korralikumat, sain liiga hilja filmima ise.

  FB: Magnus Lehiste
   
 2. Zkax5

  Zkax5 Member

  231
  0
  16
  Pluss punktid neile, kes kohale veeresid :) Sõbralik seltskond ja osadki ootasid meid. /Aardla rist/
  Miinused on ainult üks ränk asi... Järgneva sihtpunkti mitte ütlemine.. Raadile jõudsime nibin-nabin ning peale seda kohe minekut. Sellepärast me kolonnist ära kadusimegi ja Arena juurde läksime, oodates teid seal, kuid mida ei tulnud polnud teid (seal nokitsesin masina kallal) :p
  Aga noh, pole hullu. Esimene sõit läheb nagu ikka, aiataha? :lol:
   
 3. minim2gnus

  minim2gnus Active Member

  4,026
  3
  38
  Tegelikkuses hõigati enne minekut mitu korda uut sihtkohta. Aga see selleks, sheerige parem videoid, kes tegid jne...
   
 4. rasta

  rasta New Member

  504
  0
  0
  päris huvitav oli :p
   
 5. minim2gnus

  minim2gnus Active Member

  4,026
  3
  38
 6. SecondTry.

  SecondTry. New Member

  528
  0
  0
  Miks on vähe rahvast? Vanasti oli esiteks rohkem inimesi kes tegelesid rolleritega, teiseks hooaeg lõpetati ikka kuskil otepääl antimatsil koos kohalikega, hommikuni pandi möllu... nüüd kuskil lõunaka parklas.. ei oskagi öelda.. pole nagu viitsimist sõita linna sellepärast, et lõunaka parklas istuda..
   
 7. minim2gnus

  minim2gnus Active Member

  4,026
  3
  38
  Su signatuur suhteliselt naljakas lugedes su enda tekst :roll: Lõunakas oli rahva kogunemine, vähe inimesi oli sellepärast (Oletan), et ilmad külmad ning asi toimus õhtupoole, seega pimedaga ei julge/viitsi enamus sõita. Kui kohal polnud, siis ära seleta, masinaid oli alguses kindlasti üle 20ne. Filmimist sai tehtud alles lõpus, kui suurem osa rahvast oli läinud, sellepärast et masinaga millega sõitsin, läksid silindripea tihendid ja vesi jooksis mootorisse. Kaamera oli aga teise venna käes.

  Ei saagi eeldada, et liigume ajast tagasi aastasse 2008 ning ootame kokku sama palju rahvast, kui juba tänavapildist on võrrid suurem osa kadunud.
   

Jaga seda lehte