Tartu - Saaremaa (TOIMUB, KES TAHAB OSALEDA *PS*)

Discussion in 'Matkad' started by Leks, Mai 16, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Tervist,

    Kuna põhimõtteliselt on hooajad juba igalpool avatud või kohe kohe avatakse ning suvi juba koputab ukse peale, siis võiks mõne pikema retke ka rolleritega ette võtta. Pakuks sellise variandi välja, et läheks Tartu rahvaga Saaremaa rahvale külla. Plaanis oleks Saaramaal mingi maja rentida, ja õhtupoole pärast sõitu seal väike grill/chill. Esialgne plaan oli kaasa võtta ca ~15 rollerit kuna mingi mega suure kambaga ei ole lihtsalt mõtet minna. Plaanis oli kehtestada ka väike osalustasu, kuna maja rendi peab ju keegi ka kinni maksma. Toimumisajaks oleks mingi Juuni lõpp või Juuli algus.

    Niisiis, avaldage arvamust, kuna oleks vaja teada kas sellisest tripist on üldse keegi huvitatud või mitte.


    Päikest, Leks.
     
  2. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    te võiks tulla jah saaremaale:D

    siin päris palju kohti kah kust saab maju rentida jne ja pole eriti krived kah.
     
  3. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    Tra kui kõva mõte, aga kurb see, et mul ei pea roller vb niikaua vastu. aga idee on väga super (Y)
     
  4. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    Mis mõte suvel maja rentida saaremaal :D
    parem minna mändjalga metsa alla kuskile koos telkidega ja seal grillida javärki.
    Muidu idee on küll hea ju ;)
     
  5. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    nii heade ilmadega ei ole jah majal mõtet, selle eest saaks jooki ju nagu muda :)
     
  6. Leks

    Leks New Member

    337
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    Üks asi veel, et kui see teoks saab, siis võtaks aint kampa korralikud rollid mis ~700-800km vastu peavad, kuna pole teepeal rolle remontima pole plaanis küll hakata. Ning muidu on majal selline hea omadus nagu saun ning kui ilm peaks juhuslikult käru keerama siis telkidega metsa all jama majandada. :roll:


    Tartu rahvas aktiivsemalt nüüd :lol:
     
  7. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    Täeiega poolt, kurat rks phmtls kõik põevad enda võrride pärast, kurat et pikka otsa ei julge jne ;) Pole midagi ni hullu ;) Linnas siin mõned vuravad nädalaga 2000km maha ja ei te võrrid teist nägugi aga kui jutt käib tartust mingi 70km välja siis enamustel kööga :S
     
  8. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    No , Mändjalas on võimalik rentida kämpingut.
    Rohkem infot http://www.mandjala.ee ,kuid ma arvan ,et see läheks teil päris kalliks.
    Muidu mändjalas on paari sammu kaugusel igalpool ka meri :) ning asub Kuressaarest ~ 15km kaugusel.
     
  9. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    ei loogiline. aga kui tartus niisama vurad siis ei ole põdemist et läheb peppu. siis saab kohe koju lükata aga saaremaalt ei lüka koju :D aga vb kui ma tuleks siis ma tuleks autoga ja paneks enda rollu kärru. et seal saaks pulli teha ja kui teil perse läheb kellegil rollu siis võin abi pakkuda :D:D ei oleks jahutusgondel mul peal siis ei oleks midagi põdeda :D:D
     
  10. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    Kui sina roolis oled on teistel palju rohkem põdeda kui mingi jahutus plastiku pärast :lol: :lol:
     
  11. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    saaremaal seadused karmid rolleril ei tohi isegi tagumine kondel puudu olla:D
     
  12. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    Irf ma ei pane seal kiivritki pähe. ma tahan näha et seal mõni ment haukuma tuleb. ma ütlen et : Mul on pohhui ma tulen võrust ja mandrilt :D
     
  13. matupoiss

    matupoiss New Member

    257
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    Ei meil siin Kuressaares siuke karm ment nagu Hr. Valge kes keerab sul siukse jutu peale taha ja kirjutab siuksed trahvinumbrid ,et sa ise ka ei usu:D
    Mõni ment ikka keerab täiega sitta:)
     
  14. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    Aga sa seda tead ju et ma ei maksa trahve. mul 7 trahvi hetkel maksmata. kohtutäitur nikub selga ja mul ikka pohhui. pensionist maksan kunagi :D
     
  15. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    lol
    matu ega valge ainuke pole tamber oll on hullem keeras mulle isegi suundade eest.
     
  16. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    ei ole mõtet põdeda :D selle, et ma olen seal saaremaal, joobes, tuledeta, piduriteta, kiivrita jne :)
     
  17. herko4

    herko4 Bännitud Bännitud

    1,311
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    .:D

    aga tartust tulgu siis tagaratta vennad kah saarde siis:D
     
  18. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    ma ei oska tagarattapeal sõita :D natuke vb siis kui jalgu maas lohistan :D aga nüüd külgkorv küljes nüüd on ikka suht mugav tagapeal lasta :D
     
  19. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    Võiks möelda et isegi tuleks :D
     
  20. Anonymous

    Anonymous Guest

    0
    0
    0
    Re: Tartu - Saaremaa

    Mõtetu majarentida, mõnda randa kadakate vahele lööd telgid püsti ja kõigil hää
    selle majarendi rahaeest ostate nalja parem 8)
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte