Tartu - Võru sõpruslinnad

Discussion in 'Võru kokkutulekud' started by VW_Motors, Jan 16, 2011.

  1. Stuff

    Stuff New Member

    154
    0
    0
    mul on pikkust 168-170cm ja ma sõitsin 7aastaselt rattaga ilma lubadeta ment ei vahtinud
     
  2. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    xD tra ma mängisin juba lasteaias liivakastis ilma liivakastilepinguta:O
     
  3. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    :lol: ...ja 5 aastaselt ei hoidnud tänaval kõndides emmel käest kinni ja ikka ment ei vahtinud??? :eek:
     
  4. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    jalgrattureid ei võta ükski ment lambist kinni
    aga kuna sul pikkust on, siis võid sõita ikka ju. ega nad lambist lube ikka küsima ei hakka ju. endal pole ka keegi kunagi küsinud. ja kui fööni ei lenda mingi ulme kiirusega, siis ei ole põhjust ega õigust mendil sind maha võttagi lambist.
    pohh, hakka sõitma aga.
    aga ma ei saa aru, miks sa enda kodutänaval lambist sõidad üldse?? roller on ikka mõeldud selleks, et sõita punktist a- punkti b, mitte mingi ns bensuraiskaja
     
  5. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    ära hakka sõitma parem, tee load ära ennem, muidu sõidad surnuks ennast.
     
  6. Stuff

    Stuff New Member

    154
    0
    0
    ma hakkangi rattalubadega sõitma
     
  7. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    rattaload ei ole mingid load. teglt ma pooldan rohkem ikka seda, et sa ei sõidaks, sest juba vaadates, mida sa kirjutad, siis tekib tunne, et sa ei ole ikka selleks valmis, et tõnavatel liigelda. su mõttemaalilm on ikka veel liiga lapselik.
    ära hakka ikka sõitma, sest ei ole vaja riskida enda ja teiste eludega. ja ega see 14a vanusepiirgi pole niisama pandud. selleks ajaks hakkab inimene alles inimeseks muutuma. oota parem need 2 aastat vähemalt ära, või sõida kuskil kohas, kus ei ole liiklust, sest ma küll ei taha, et sa mulle küljepealt sisse uhad vms.
    peace
     
  8. Stuff

    Stuff New Member

    154
    0
    0
    tegelt olen ettevaatlik liikleja pikkuse poolest
     
  9. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    sa oled pikkusepoolest ettevaatlik?? ma arvan, et sa ei tohiks isegi jalgsi linnamööda liikuda:D
     
  10. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    ah staff istu rollerile selga ja hakka sõitma sõidada nii nagu ees olevad autod teevad ja see karanteerib sulle täieliku ohutuse keegi ei pane sind isegi liikluses tähele sul nii kui nii mingi tsinsu ka et sai pea muretsema ka et sa ennast vigastad kuidagi kui ootamatult punni peaks põhja keerama 4 taktilise hääl on lahe
     
  11. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    koma klahvi ei leia üles? :eek:
     
  12. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    SStaffstuffwhatever, su emmel muidu palju raha üle? Mõtlen siin, et kui juba liiklusse tikud, siis võid lisaks teistele autodele mu autol ka uued bamprid osta või muud asjad mida ära võimalik sõita, anna ainult teada kuskandis sõidad, siis tean.
    Ning kui sa ei saanud aru mida mõtlesin, siis mõtlesin tegelikult seda, et palun ära tiku liiklusse, eriti sellise lolli jutuga. Kui hetkel liiklusse lähed on lihtsalt variant, et kutsun ise mendi sulle, pole sellist ulli vaja liiklusse. Ning isegi kodutänavas sõitmiseks võid võtta endale kätte liiklusseadustiku ja teha endale asjad selgeks. Olen üsna kindel, et polnud ainukene, kes 16aastaseks saades tahtis sõita kohe, aga ennem sõitmist veedeti siiski vabatahtlikult mitu õhtupoolikut liiklusseadustikku uurides.
     
  13. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    +1
     
  14. Stuff

    Stuff New Member

    154
    0
    0
    miks ei või kes kassi kusi ve
    kas sina koera kaka ve haha ja ma olen küllalt ettevaatlik
     
  15. Vihmapoiss

    Vihmapoiss Member

    720
    0
    16
    12 ja linnaliiklusesse! Hull! sa võid arvata, et oskad aga ikkagi, sa oled veel laps! sõida enda põllal ja seal sa võid ennast vigastada mitte teisi!
     
  16. antzZz

    antzZz New Member

    122
    0
    0
    normaalne kaktus on see vend ikka:D
     
  17. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    krt sa ajad juba närvi inimesi oma mõttetu tati mulaga( sotty, aga nii see on)
    ja kui sõima lähed, siis on väga võimalik, et su teepeale ilmub horisontaalselt raudlatt täpselt su pea kõrgusele. ja vb liigub see ka veel sinu suunas sõidu pealt.
     
  18. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    *dialing 110*

    Edit: kui sa aru ei saanud, siis nii juhtub, kui sind tänaval kuskil sõitmas näen
     
  19. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Demy, mis te Peokarliga vaidlete. Kutt on täiesti ekstaasis, kui näeb kuskil mõnda rollerit sõitmas. Ta lihtsalt nii kiindunud. :lol:
    Ja teda kinni ei hoia vist 110 ka, rääkis mu brole täna, et ostab 350 €uroga rolleri ja siis tõmbab mu SRile kotte. Elu on lill. :lol:
     
  20. Stuff

    Stuff New Member

    154
    0
    0
    tänks kev
     

Jaga seda lehte