TM'i Yamaha Aerox '00 70cc (Midrace)

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by TM132, Jun 24, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. TM132

    TM132 Member

    92
    0
    6
    no lihtsalt ei ole õnne selle masinaga :| väntvõlli vario poolne mutri keere maas, ideesi kuidas parandada? ilma väntvõlli vahetamatta.
     
  2. TM132

    TM132 Member

    92
    0
    6
    Tuli meelde pildid ka siis masin koos kaanega

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. GoFast.

    GoFast. New Member

    1,857
    0
    0
    treipinki too ots kus keere maas laseb üle puhtaks võtad keermestaja(kas või lased kellegil auto töökojas teha kuna hiina sitta igal pool müügil omad kogemused)uus keere peale,paned keerme liimi vahele ja ta ei tule sul lahti,endal oli ka sama asi.See et mis keere peale tuleb vastavalt tollele pead sama keermega mutri ka ostma mis sobib ilusti.Mul hakkas sööma neid väga hullult kui vale oli mingi 5 tükki läks vähemalt ära.
     
  4. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Ma hoian sulle pöialt ja usun sinusse, et siit tuleb midagi head! Ära mind ss alt vea 8)
    Taha võiks teised tuled ka sebida :p
     
  5. -väints-

    -väints- New Member

    80
    0
    0
    masin liigub?? :D või seisab ikka selle vända keerme tõttu?? :D
     
  6. matu375

    matu375 Member

    214
    0
    16
    Seisab, AGA täna hakkasime bike korda tegema ( saab odavamalt korda ) ja arvatavasti aint väntvõlli laagrid läbi ning saab sellle liikuma lähipäevil.
     
  7. TM132

    TM132 Member

    92
    0
    6
    hetkel mõtlen kas teen enne baigi korda v rolleri, aga arvatavasti rollu enne, lähipäevil üritan võtta ette. paneb uue vända arvatavasti
     
  8. TM132

    TM132 Member

    92
    0
    6
    sai siis masin camexist kätte saadud, sõitsin koju hiljem läksin sõpradega välja ja järsku oli tosooli rida järgi lükkasime siis garaasi ja avastasime veel et kiige poldil pole teises otsas mutritgi, vedas et blokk alt ei lennanud. ja ma arvasin camexis tehakse korralikult :lol: eelmine kord suutsid väntvõlli varajasemaks tehtud kiilu tagurpidi peale panna.
     
  9. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Normaalne, mul Ap's vahetati osad mutrid uute vastu ja üks sumpsi kinnituskõrv tehti ka veel tasuta korda, kuigi ma pold neil otseselt käskinudki seda teha. :p
    Aga kuskohast see tosool ss välja pääses?
     
  10. TM132

    TM132 Member

    92
    0
    6
    pole veel täpsemalt uurinud, aga veepumba ja silindri vaheline voolik oli märg arvan, et sealt siis. klambrid olid ilusti kinni arvatavasti voolik ise katki, suht mõnusa survega oli tulnud ka, näha oli kus ma sõitnud olin :lol:
     
  11. TM132

    TM132 Member

    92
    0
    6
    Masin lõpuks sõidukorras, ainult variaator tahab vahetust saada läheajala. Arvatavasti tuleb mhr multivar.
     
  12. TM132

    TM132 Member

    92
    0
    6
    Sai siis jälle paar juppi ostetud juurde:
    STR8 Black Line tagatuli, LED suunatulede relee, pidurikonn ning läbipaistev bensiini ja vaakumvoolikud.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Hetkel veel pidurikoon ja suunad ühendamatta.
    Kui kellegil huvi aeroxi stock tagasuundade v Lexus AEROX NITRO tagatule vastu andke teada, tagatulel punane pirni ümber käiv klaasist jubin puudu.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  13. TM132

    TM132 Member

    92
    0
    6
    paar natukene korralikuma kaameraga pilti ka hetke seisust siis
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Tra kus see lõugab, taga ei anna sõita, pärast terve õhtu ei kuule enam korralikult..
    Vill on summutis korralik, kui just keegi seda ära pole söönud, ning alt ka sumps lahti pole.
     
  15. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    laseb läbi kuskilt nkni :D:D , norm masin
     
  16. vladusik

    vladusik Active Member

    2,358
    4
    38
    See masin on ulme rakett Muuga aedlinnas :eek:
    EDU! 8)
     
  17. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Praegu see hästi ei liigu, variaator on tal läbi. Varsti saab uue vario ja vot siis .. 8)

    Edu neile kes täna tema taga peavad sõitma. :lol:
     
  18. lacoppro7

    lacoppro7 New Member

    128
    0
    0
    lol, ma siin sõitsin paar päeva tagasi ta ees ja taga pole midagi hullu, loomulikult pole mingi megavaikne neljatakiline hiinakas piirajatega :lol:
     
  19. TM132

    TM132 Member

    92
    0
    6
    kanalis? :p
     
  20. TM132

    TM132 Member

    92
    0
    6
    ei tea miks lõugab ainuke võimalus nagu sumpsi tihend, aga ei lähe hullemaks ka selle peaks läbi sööma nagu aja pikku. ja peal olles pole hullu niiet mind ei häiri :p
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte