Trahv-Kas oled saanud või mitte ja kui palju?

Discussion in 'Jutud' started by right, Jun 5, 2006.

  1. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Z0ne mitu korda ütelnud, et pole uhke selle üle ning ütelnud ka seda, et see kes midagi sellist järele üritab teha on tõsine debiil... :roll:
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Huvitav kogemus, kuid ei saa sellise asja üle uhke olla. Tagantjärele mõeldes oleks võinud lihtsalt tee äärde tõmmata ja pärast masin koju lükata, vähem ajudenussimist oleks olnud.
    Kes järgi tahab proovida, soovitan ma kirstu välja valida!
     
  3. Typhoon

    Typhoon Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,208
    0
    36
    Lubadeta sõit + kiiruse ületamine 60E
    Lubadeta sõit + võimsama masinaga sõitmine (A1) 120E
     
  4. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Lubadeta sõit + masin polnud arvel + kindlustus puudus + radarisse 90km/h - Trahv 150€
     
  5. Matteb

    Matteb Member

    128
    0
    16
    +34 rolleriga 160 EUR
    eelmise vennaga võrreldes oli minu trahvi määrajal tunduvalt halvem päev
     
  6. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    siis kui ta sai siis see arvel olemise seadus kehtis paar kuud vist kui õigesti mäletan aga kuidagi sitaks on küll 160 euri.
     
  7. Monstriboy

    Monstriboy Member

    834
    0
    16
    44euri sain trahvi suunatule mitte näitamise eest. see kõik mis hetkel riigile pean maksma.
     
  8. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Lubadeta sõitmine, trahv 80 euri. Tegu oli esimese tikkumisega.
     
  9. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    lubadeta sõit suure ninjaga,trahv 200eur,rattal olid kõik paberid korras.kiirust ei ületanud
     
  10. NikolaiR

    NikolaiR New Member

    973
    1
    0
    umbes 120 korda suulise hoiatusega pääsenud, ükskord pidasid NARKOMENDID kinni, sest sõitsin kõnniteel, vaatasin, et täiesti tavalised inimesed, kuni üks hüppas äkki ette, tõmbas rolleripealt maha, väänas näoga vastu istet ja otsiti isegi akukaane alt mul kanepit ja muid mõnuaineid,kõik kohad absoluutselt vaadati läbi, igad rahakoti sahtlid jne. asi piirdus sellega, et hellati emale (kell 12 öösel) ja ema pidi tulema ja koju lükkama rolleri, est lubadeta ei tohtinud isegi lükata. :roll: :p :p
     
  11. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Lükata ikka võib :lol: 8)
    Endal oli ka sitt juhus kui 125cc-ga vahele jäin, tehti suuline hoiatus ja kästi koju lükata :p
     
  12. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Minuarust oli isegi liiklusseaduste raamatus see kirjas et lükates oled samamoodi juht.
     
  13. Garl Oss

    Garl Oss New Member

    896
    0
    0
    Kui ma trahvi sain, siis mult küsiti, et kuidas koju saan viia, ma ütlesin, et lükkan, aga nad ütlesid, et lükkamine on samamoodi juhtimine ja sellleks on lube vaja.
     
  14. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Ikka ei või küll.
    Mul pole õnneks lube küsitud. Olen ainult puhumis reididel puhunud aga seal ju lube ei küsita.
     
  15. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    Mulle politsei ütles, et lükkad koju. Ja hiljem kui mul veel lube polnud ja käisime metsas sõitmas ja meil oli äkki mingi 2-3 veel 250cc mittelegaalset krossiratast, mõned tuledega mõned mitte, siis küsisime politsei käest, et kas võib lükata mööda ja kas see on legaalne, et lükkame, siis ütlesid, et jah. :roll:
     
  16. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Lükata ei tohi seaduse järgi, lükates sa siiski juhid masinat, seega oled sõiduki juht.
     
  17. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    ära aja sellist jama,ma ninjat lükkasin peale trahvi saamist.mootor sõiduk on see mis liigub mootori jõul mitte lükates
     
  18. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Tegelikult oled juht hetkest, kui juhtrauast kinni hoiad.
     
  19. Aprilia172

    Aprilia172 Member

    715
    0
    16
    Jap. Ise just lõpetasin autokooli ja seal oli ka sellest juttu, et kui tegelikult masinat lükkad siis oled juht.
     
  20. 426f

    426f Member

    514
    6
    18
    eemalda reg nr ja lükkad rollerit nagu aiakäru
     

Jaga seda lehte