Trave01 MBK Booster Spirit 98´ Min. Horiz. LC

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Trave01, Jun 5, 2015.

 1. lahetatt

  lahetatt Member

  111
  22
  18
  Täitsa muhe pill.
   
 2. Trave01

  Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

  847
  86
  28
  Mhm, tänud. Muhedal pillil nüüd tehtud möningad avastused, et taga on minarelli orig taldrikute asemel piaggio taldrikud, ehk siis pillil on niiöelda vaesemehe overrange. Pole enne ausaltöeldes tähelepanu pööranud ja vaadanud :D Seoses sellega Stage6 R/T Overrange tutikas rihm nüüd peal, fitment ülihea. Kohevarsti lisandub ka Malossi Delta Clutch.
  Pillist veel niipalju, et timmimissaaga on algust leidnud ja segu paika ajamisega käib paras keberniit :D
   
 3. Trave01

  Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

  847
  86
  28
  Kirjutan siis mis vahepeal toimunud on.
  Seti poolest täienenud siis niipalju, et overrange värk toimib koos stage6 r/t rihmaga, malossi delta clutch keerleb völliotsas ja peaaegu ostsin 28mm KOSO pwk karpa, kuid näis mötetu hiinakaup ja otsustasin loobuda. Eile sai käidud kokkutulekul, enne kokkutulekule minekut käis karpa maha, lahti ja kokku päris mitmeid kordi, söidab küll aga timmis pärishästi ei ole. 115 düüs, nöel on keskel.
  Möned pildid mis kokkutulekul tehti, lisan hiljem.
  Talveks on plaan küttepaak katki löigata ja suuremaks keevitada, et normaalselt mahutaks :D
  Kui leian inimese, kes möistliku hinnaga on nöus silindri port mapi muutma, siis ehk keeran silindri ka maha ja saadan portimisse :)
   
 4. Trave01

  Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

  847
  86
  28
  Alustuseks häid jõule kõigile. Paagi lahti lõikamine oli juba peaaegu alanud, kui viimasel momendil sai mõeldud, et teisaldatav ehk siis eraldi paak oleks parem mõte. Kui oleks paaki keevitanud oleks pidanud aku mujale kolima või sootuks eemaldama, kuid see oleks halb olnud. Kolmikliitmikuga saab mõlemad paagid ära ühendada ning kogu lugu, jääb aku alles ning mahub ca 800-900 ml paak lisaks. Praegu mõttes paksust plekist ise paak painutada ning ära keevitada, kuid eks näis ehk leidub mõni muu sobiva kujuga paak sinna lisaks.
  Esialgu oli mõte alla panna c16, mis on olemas aga ka see plaan vist muutub, jääb c30 ja c16 müün maha. Plaanin magneetot kergemaks treida ning veidi veel süüdet keerata, teeks veidi äkilisemaks ja paremaks mis c30-le ainult hea. Muidugi võiks ju portmapi ka muuta aga las see momendil jääda.
  Masinal pole siiani veel ka karpat, praegu on sa-s hea hinnaga 30mm s6 mk2 pwk (kaldun arvama, et tõmban selle ligi) kuid kardan, et jääb veidi suureks. Ideaalis ostaks 28mm pwk, kuid tutikas korralik maksab päris rängalt ja ei ole seda himu enam rolleri alla nii palju lappida.
  Järgmise aasta jooksul, ehk saab ka uue omaniku.
  :)
   
  stenp likes this.
 5. 1aprilia1

  1aprilia1 Ürituste korraldaja Ürituste korraldaja

  849
  150
  43
  juttude järgi asi areneb hoogsalt :D
   
 6. Trave01

  Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

  847
  86
  28
  Veits arneb jah. Sai mötlema hakatud ka "vajalike" asjade peale nagu suunatuled, spidomeeter jne. Kõrvaldan momendil väikseid pisivigu ning täiendan masinat.
  Uus karpa istub ka kollektori otsas, 28mm motoforce pwk. Ette paigutatatud suunad asetsevad piduripumpade all peidus nung tagumised hööglambid asendatud ledidega.
  [​IMG]
  [​IMG]
  Ahjaaa, uus värvilahendus tuleb ka
   
  1aprilia1 likes this.
 7. J2nkz

  J2nkz New Member

  4
  0
  1
  Müüksite ka?
   
 8. Trave01

  Trave01 Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

  847
  86
  28
  Massin ammu müüdud. Väärt pill.
   

Jaga seda lehte