Tulge kõik

Discussion in 'Klubist...' started by lauri554, Juuli 19, 2005.

  1. lauri554

    lauri554 Member

    61
    0
    6
    No liituge kõik klubisse:D
     
  2. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    noo eks neid ajapikku liitu ka, aga rõõm näha, et keegi klubist "vaimustuses" on.
     
  3. alan25

    alan25 New Member

    67
    0
    0
    praeguseks on liitujaid palju juba ja tuleb veel ;)
     
  4. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    Tähtis ei ole palju liikmeid on vaid tähtis on kui lahedad tüübid nad on (Y) siiani on kõik inimesed minu hinnangu kohaselt väga toredad ja normaalsed
     
  5. Mixer

    Mixer New Member

    26
    0
    0
    Kuulge, kas tüdrukud meie klubis on? :rolleyes:
     
  6. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    ei ole kedagi kohanud küll, aga kokkutulekutel ikka on naisi olnud küll ;)
     
  7. Wickaman

    Wickaman New Member

    24
    0
    0
    ma arvan et siin on paljud "vaimustuses" mina võin öelda olen suures vaimustuses...sest siin on sihukesed inimesed kes viitsivad asju ajada ja uusi ideid välja mõelda!!!;)
     
  8. Wickaman

    Wickaman New Member

    24
    0
    0
    see oleks tore kui tüdrukuid oleks...aga ma olen siia inimesi sebinud...üks tuleb selle aasta algusest sest siis ta kolib Tallinna lähedale!!!!
     
  9. krevetisupp

    krevetisupp New Member

    10
    0
    0
    Nii, ma kah aru ei saa miks teil seal klubis üldse tüdrukuid pole.

    peab vist liituma :D
     
  10. alan25

    alan25 New Member

    67
    0
    0
    liitu jah oled vägagi teretulnud :D:D
     
  11. ummy

    ummy New Member

    103
    0
    0
    oojaa, liitu :D
     
  12. Gilera

    Gilera New Member

    16
    0
    0
    On küll. Enne Sind oli liitunud Jay - B. Eestlased on kord juba sellised tagasihoidlikud. Algul ei saa vedama pärast ei saa pidama. Tüdrukute osalemine klubis on muidugi teretulnud nähtus. Võibolla nüüd hakkab nii mõnigi poiss oma kommentaare foorumis kontrollima. Olen selles kah päris kindel, et kui hakatakse kokkutulekuid ( väljasõidud ) arutama siis arvestatakse rohkem tüdrukute soovidega. Nii et tüdrukud, andke juba varakult teada oma soovidest , ettepanekutest. Kõike head ja olge tublid !
     
  13. ummy

    ummy New Member

    103
    0
    0
    hea et meil on keegi targem ja kogenum ka siin (y)
     
  14. massu

    massu Administraator Meeskonnaliige Administraator

    2,331
    0
    36
    hehe!!! Naised mõjuvad alati positiivselt juu :) Aga naised ärge olge nii tagasihoidlikud ja käige kohal ka ja uuest hooajast võtke kõik mehed oma naisi ka kaasa, siis neil ka midagi rääkida!
     
  15. Gert

    Gert Bännitud Bännitud

    31
    0
    0
    Kasutaja Kreveisupp :D võiks oma sõpradele ka rääkida, et võiksite rolleried muretseda. Ja üldse kõik rääkige tüdrukutele, et ostke rollerid :p
     
  16. speedfight2

    speedfight2 New Member

    12
    0
    0
    aga mul ei ole mõtet klubiga liituda kui ma ei ela tallina läheduses sest ma ei saa kokkutulekutel käia
     
  17. krevetisupp

    krevetisupp New Member

    10
    0
    0
    Kasutaja Kreveisupp võiks oma sõpradele ka rääkida, et võiksite rolleried muretseda. Ja üldse kõik rääkige tüdrukutele, et ostke rollerid


    --------------------------------------------------------------------------------
    MBK Nitro 70cc
    _____________________________________________________________________________

    Jah, eks ma üritan ;D Siin kandis suht palju rollusid liikvel, et ehk isegi õnnestub;)
     
  18. Priit

    Priit New Member

    22
    0
    1
    [OT] Kasutage tsiteerimise võimalust ikka, mitte ärge lihtsalt kopeerige postitust! [/OT]
     
  19. Gilera

    Gilera New Member

    16
    0
    0
    Rolleriklubi ei sea küll mingeid asukoha piiranguid. Liitu aga julgesti. Mida rohkem Eestimaa eripaikadest rahvast on, seda parem. Nii palju kui mina olen suvel Põlvas või Võrus käinud siis rollerivendadest seal puudust pole. Tee oma sõprade seas kah lobitööd ja kutsu neidki siia klubisse.
     
  20. krevetisupp

    krevetisupp New Member

    10
    0
    0
    no palun vabandust..
     

Jaga seda lehte