TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing `05 (180cc 2T Projekt)

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by TunedAtm, Sept 3, 2012.

  1. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Raha tuunimisega küll tagasi ei saa aga see eest saab parema, ilusama ja võimsama rolleri. Ütleme, et mul pole väga palju raha, siis mis osad mootoris põhiliselt mõjutavad tippkiirust ja kiirendus kõige rohkem?
     
  2. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    kõige rohkem tegelt mõjutab timmimine.
     
  3. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Olgu.
     
  4. eestilane

    eestilane Member

    395
    0
    16
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Silinder summuti sidur vario ja ylejaand suht poh
     
  5. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Oki, et need mõjutavad, siis kõige rohkem jh!?
     
  6. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Aga kuhu jäi karpa? Karpa mõjutab tegelikult rohkem kui variaator, kuigi kui mootor jõudu tekitab, ning tagarattasse sittagi ei jõua siis ei liigu edasi.
    Vario timmis aga mootor ei tekita jõudu siis ka ei liigu edasi. Asi on tasakaalus, korralikku liikumist tahad peab enamus jupid ära vahetama.
     
  7. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Kuna mul on võimalus vahetada enamus jupid ära, siis ma vahetan.
     
  8. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Selline küsimus, et kas keegi Tallinnast saaks tuled ära toonida väikese tasu eest!? :roll:
     
  9. Supra

    Supra Moderaator Meeskonnaliige Moderaator

    540
    0
    16
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Seda saad ju ise teha kergesti, ostad auto poest spetsiaalset tulede toonimislakki ja toonid ära.
    Vähemalt mina tegin nii, väike purk maksis vist 3.88€ ja sai enda kui ka sõbra rolleri tuled toonitud.
     
  10. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Olgu, käib mingi aeg ära poes. Aga tänan :)
     
  11. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Gondlid nüüd värvitud ja reedel panen peale, et vaadata kuidas on ja reede õhtul umbes lisan pildid ka. 8)
     
  12. wwatu

    wwatu Member

    753
    0
    16
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    kuna sumssi valik pole väga lai ja high end pilli sa ei ehita, siis parim valik oleks leovince zx summutiks, sellest alustades siis stage6 sport pro 70cc on hea fit

    [​IMG]

    järgmisena tuleks vaadata milline sisselase on, ei ole kursis selle mootori sisselaskega, kui on mingi hiirevitt siis tuleks ka see ära vahetada, järgmisena karpa, soovitaks valida 19mm, kindlasti dellorto/keihin/koso, hiinakaid pole mõtet valida kindlasti, järgmisena kindlasti ära vahetada käigud, mis annavad normaalselt tippu juurde, peale seda variaator ja karpa ilusti timmi, ja ongi väga decent set olemas, mis liigub täiesti korralikult edasi ja unustasin mainida, et kui cdi piirab siis uus cdi ka, kui ei piira siis pole mõtet, samuti mingi overranged 200€ eest on täiesti pointless osta, kui tegemist ei ole midrace või highend mootoriga...

    edit://
    jäi mainimata et variaatoris ainukesed asjad millele tuleks tähelepanu pöörata on sidur ja sidurikell, kuna sport ja midrace sidurite hinnavahe väga suur pole, siis sooviks võtta stage6 torque control võisiis malossi delta clutch, clutch bellide kohta ma ei oska kahjuks väga palju öelda, kuna ei ole uurinud, aga usun et kui võtad s6 siduri, ss kell võtta sama tootja poolt ja malossiga sama lugu. jäi mainimata ka rihm, rihma valikus on sul 3 rihma, s6, top perf ja malossi, enda mäletamist mööda mäletan et kuskil oli dyno rihmade võrdlusest ja minuarust parimaks osutus top performancei oma, aga kahjuks pole pilti ega midagi praegu tuua siia, niiet rihma kohapealt vaata otsi kõigi mõõdud ja vali see millel on stockiga sama pikkus, osad teevad tuning rihmad lühemad 10mm jagu teised laiemad kitsamad, selles osas varieeruvad rihmad vähekene kõigil, aga peamiselt vaata et pikkus oleks sama.
     
  13. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Suured tänud sulle:)
     
  14. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Loodan täna gondlid peale saada, eile oli pea nii sassis, et ei mäleta mis kuhu läks ja pooled kruvid on uttu tõmmanud, kui hästi läheb, siis
    täna saab peale ja õhtul pildid. :roll:
     
  15. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Lubatud pildid on esimesel lehel, mulle väga meeldid selline värv, mis praegu peal on.
    Öelge ikka arvamused ka siis:)
     
  16. MJbike

    MJbike Active Member

    2,509
    0
    36
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    ei tea ei tea, minu arust oranziga isegi ilusam.
     
  17. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Oranž on jällegi päris paljudel peal aga välimusega veel kõik ei ole, päris palju veel teha.
     
  18. Ivan

    Ivan Moderaator Meeskonnaliige Moderaator Ürituste korraldaja

    2,079
    6
    38
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Ma ei taha midagi halba õelda, aga oranž oli parem.
     
  19. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Re: TunedAtmi DERBI GP1 50 Racing 2005

    Piltide peal ei meeldi mulle endale ka see roheline aga kui näed oma silmaga, siis on hoopis teine asi kui pildil.
     
  20. kaido-

    kaido- New Member

    3,276
    0
    0

Jaga seda lehte