VÄRVIMINE JA DISAIN

Discussion in 'Tuuning' started by Kickass, Mai 20, 2009.

  1. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Tervitused

    Pakun ka siin foorumis välja sis värvimisteenuse.
    Värvimine toimub värvikambris ja värvib seda tööd eluaeg teinud proff.

    Asi näeks välja umbes nii et teie toote masina meie juurde või sis ainult gondlid, ise valite. mina sis vajadusel lammutan plastikud maha, valmistan värvimiseks ette, vajadusel ka väikesed klaasriide ja pahtlit66d, järgnevalt gondlid krunditakse, seejärel toimub krundi lihvimine, siis värvimine ning lõpuks võimalik ka kokkupanemine ehk siis teenus kus omanik ise ei pea pm midagi tegema.
    Võimalik ka kleepse tellida ja kujundada jne. Mul kodus naabriks firma mis teeb kleepse ja seega oleks nende kaudu hea asja ajada.

    Hinda on raske öelda siin üldiselt, aga roller nt ma arvan oleks suurusjärgus 3000kr, see on vaid näide hinnaklassist. Täpsemalt räägime juba kui läheb tegemiseks.


    Panen mõned näited ka mis siiamaani korda saadetud on:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]


    Hetkeseisuga viimane projekt - Yamaha Aerox KTM
    [​IMG]

    [​IMG]


    Minu koduleht, pole ammu uuendanud aga on kavas
    http://web.zone.ee/kickasstuning/index.html


    kontaktid siis
    Ingo Kikas
    mob- 56625803
    msn- [email protected]
    email- [email protected]
     
  2. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    [​IMG]

    [​IMG]

    Vahepeal sis tehtud veel m6ni roll. Lisaks neile ka yks oranz rox ja roheline kymco
    K6ikide huvilistel yhendust v6tta, m6tleme koos midagi v2lja, kui ei tea t2pselt mida ja milliseks soovite teha sis arvan et oskan aidata ja leiame koos lahenduse
     
  3. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Soovitan!!!
    Värvikvaliteet on ülihea ja inx ise ka väga abi valmis ja pakub välja ka häid erinevaid ideid kui mingi probleem või tõrge on. SOOVITAN!!
     
  4. H0t

    H0t New Member

    18
    0
    0
    Kvaliteet on vääääga hea. Kiht jäi väga ilusti, kuskilt voolama ei läinud ja värvitoon on uskumatu. 10/10 (Y)
     
  5. mario1710

    mario1710 New Member

    26
    0
    0
    tervist tahtisn küsida et kui mull endal enam vähe, eel töö tehtud sa lihtsalt võipolla pead oma käe järgi paremaks tegema kui sa arvad või nii mudu roller speedfight 2 et palju maksma läheks kondli ring umbes maksma .põlvede esine ja jalge alune kondel üht värvi .ja üle jäänu teist värvi tahaks hind umbes teada ?
     
  6. kenku

    kenku New Member

    7
    0
    0
    Kui tooksin kondlil kohale : esikondel , jalgade alus , ning tagumised küljekondlid , rolleriks tavaline CPI . Kui palju umbes hinnasooviks siis oleks ?
     
  7. arvutid2

    arvutid2 New Member

    44
    0
    0
    kas te saate photoshopis teha pilte milline mu roller mingi värviga umbes jääks?ma võin saata enda rolleri pildid.tahaks sellist ornazi/valget nagu teil esimene pilt on :)
     
  8. freeser13

    freeser13 Member

    237
    0
    16
    Oleks siis huvi roller on Yamaha Neos ja tahaks värvida tervet kondliringi paaris kohas ka väikesed pahteldustõõd vaja läbi viija. Tahaks kahte eri värvi. Palju oleks umbkaudne hind?
     
  9. Makaron

    Makaron New Member

    4
    0
    0
    Leete tänav ? Tallinn-Väike ? :eek:
     
  10. kevv-

    kevv- New Member

    929
    0
    0
    Mind huvitaks palju maksma läheks sisemiste kondlite värvimine valgeks , täpselt samasuguseks ja samad kondlid nagu esimesel pildil see valge oranziga roller
     
  11. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36

    Võtke ühendust temaga orkutis või msnis,sest rolleriklubis ta ei käi tihti ja ennemini siia ei satu kah arvatasti kui Ferrari hakkab jälle valmima.
     
  12. penno

    penno New Member

    245
    0
    0
    sa enda msn saaksid öelda ?:)
     
  13. pekk

    pekk Active Member

    1,031
    0
    36
  14. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    Nonii rolleristid. Ma naasen:D
    tuli siin v2ike m6te et tahaks nagu veel midagi ilusat korda saata ja seejures p66rduksingi tagasi oma tegemiste juurde natukeseks
    Alates 10 maist on mul taas igap2evaselt v6imalik rolleritega tegeleda. Preagu juba suus6naliselt kokku lepitud kaks t66d
    Et siis ootan huvilisi, r22kige oma jutt 2ra mida saada tahate kuidas jne, vajadusel heameelega aitan disainikysimuses, olen siin pooleaastajagu disainiideid vaka all hoidnud nyd p22staks valla, seej2rel teen mingi hinnapakkumise. Kohe kindlasti ei hakka ma r6huma mingitele turu odavaimatele hindadele sest eesm2rk ei ole mitte odavus vaid ikkagi l6pptulemus.

    J22n ootama.
    Eras6numi, msni ([email protected]) v6i meili ([email protected]) kaudu saab mind k2tte. Kui v2ga kiire on sis ka telefon 56625803
    Tervitused
    Kickass
     
  15. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    M6ned valminud jja kohe valmis saavad asjad
     
  16. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    [​IMG]


    [​IMG]
    Stage6 Aerox 70ccm corsa. koso spido, r/t tagaamort, r/t esiketas.
    sry viimasest roxist pole paremat pilti netis v6tta kuskil.
    aga ned siis viimased pillid hetkel.
    endiselt olen avatud mingitele huvitavatele projektidele:)
     
  17. XcPwNeD

    XcPwNeD Member

    218
    0
    16
    Mis siis viimasel roxi pildil häda on :p ?
     
  18. eye-candy

    eye-candy New Member

    33
    0
    0
    yhel aprilial sr50 street või ditech ma ei mäleta kumb on väga kena värvi lahendus, valge ja roosad asjad peal, et palju umbes selline asi maksma läheks aga et ainult et see valge võiks must olla ja sees roosa võks ka mingi teist värvi olla, ise teate paremin, rolleriks on kymco super 9
     
  19. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    NII

    Sain lõpuks valmis uue koduka. Disain on vana aga sisu uus.
    http://www.kickasstuning.ee
    Kuna see on vaid mõni tundi vana siis ilmselgelt on seal mõningaid vigu aga jooksvalt üritan likvideerida

    Ootan põnevaid projekte!
    kontakteeruda erasõnumiga v6i email [email protected]
     
  20. Kickass

    Kickass Member

    706
    1
    16
    viewtopic.php?f=42&t=59758
    Panen siia ka üles.
    Ehk kellelgi on soovi. Materjalid on samad mida ka ise kasutan :)


    Värviasjast rääkides tuli praegu tegemisse üks bike. Eks siis kui valmis saab panen ka mingeid pilte.
     

Jaga seda lehte