VÕRU KOKKUTULEK 1. OKTOOBER

Discussion in 'Võru kokkutulekud' started by udiam, Sept 26, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. udiam

    udiam New Member

    697
    0
    0
    Tegin teema ära, korraldan ära kui vaja.
    Rääkige mis on hea kellaaeg !
    Keegi vb aitab ka väheke ideedega.
    Kokku saadakse traditsiooniliseltsporta platsil.
    Kutsuge raffast.
    Ilmselt aitaks algajad tagale mõne õpetava sõnaga.

    Maidu.
     
  2. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Bauhof poleks mugavam koht?
    Ilmateatele viska ka pilk peale, et oleks kuiva ilma oodata..

    Kohal ikka, niikuinii ;)
     
  3. Celica997

    Celica997 Member

    367
    0
    16
    Ilmaennustuse järgi läheb ilm ikka suht külmaks ära. 7kraadi peale kuskil. Reedeks näitab kerget sadu ka, mis ei tohiks tappa:D Aga mis see oleks siis nagu hooaja lõpetamine ka?
     
  4. NOS

    NOS New Member

    158
    0
    0
    Võiks juba mingi päeva poole sõita juba. nt 4 või midagi sellist.

    Olen ise ilmselt kohal:D
     
  5. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Teeme sisi juba mingi 6ajal, saan ise ka tulla siis ikka:D Ei viitsi kohe peale kooli peale lennata, aga siis võiks mingid asjad ka ära planeerida, et mida teha vms. et mitte kokku saada ja ns tühja panna, aga mida, huiteab:p Ja siis saaks juba mingi suurema raffa kokku ja teeks mingi kindla tiiru võru linnas, proovides, mingi imenipiga pidada kinni 45km/h piirangust. Peksaks Põlvakad jne. ka kohale ja värki, teeks sisi midagi suuremat. Võiks teha mingid maeiteagi, nn. kiirendusvõistlused, tagal mingit teemat. Teeks ajapeale vigursõitu ja nii edasi(mudu saaks panna veepudelitesse vett ja sisi mingit värvi vms. sinna kasvõi spreist lasta, et näha oleks jne). Ühesõnaga oleks midagi teha. Keegi võiks lasta pidevalt kõlaritest tümmi ja oleks hea olla. Maeiteagi, kasvõi mingit rollupeitust, et mingi väike maa-ala ja siis ühed on otsijad ja teised on peitjad ja peab peitma nähtavatesse kohtadesse nt. teatud linnajaos vms. Et kuhugi garaagesse ei lähe ja nt. Statoilis ei või sinna taha minna vaid võib nt. tankuri taga olla vms. Pekske ka ideid, endal arvatavasti ka viimane kokkutulek, loodetavasti ja võiks teha midagi muud kui lihtsalt tühja panna:p
     
  6. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Mnja, endalgi see ilmselt üks viimaseid (hooaja avamisel pean ka veel 2-rattalisega sõitma), edasi autole üle usutavasti, kuigi perre jääb mingi roller veel tubliks 5'ks aaastaks.

    Neid vigursõite peaks tegema kuskil platsil, IMO oleks selleks ainuõige koht järjekordselt Bauhofi parkla. Seal saab igast tsirkust teha, ja veidi eraldatum võrreldes Sporta parklaga. Kiirendusvõistluseks oleks hea (nagu kunagi ammu oli), vanarauatee Kosel, seal ei liigu tapvalt palju autosid jms.

    Kahjuks ainult siuke jama, et kui tasuta asju ei jaga auhinnaks, siis tahes-tahtmata ei viitsi (või ei julge) keegi osaleda. Kõik istuvad oma nurgas ja ajavad väikestes seltskondades juttu ja hiljem tullakse vinguma, et korraldajad ei seletanud midagi ja igav oli.. :-x
     
  7. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Seal vanaraua teel oleks hea küll, lihtsalt kummaski otsas on kaks kutti kes valvavad, maeitea, kasvõi helkurvestid selga ja sisi kui auto tuleb, siis peatab ja ütleb, et paluks 2minta kannatust jne:D sebbiks raadiosaatjad kuskilt ja oleks hea olla, nii turvalisem licalt jne. Aga selle tasuta prize asemel võiks olla mingi muu teema siis, et maeitea, kaotaja PEAB lükkama terve selle kiirendusosa oma rollu tagasi vms. Igaljuhul võiks ikka osa võtta, sest ega neid tasuta värke ka lampi võtta pole ju kuskilt:/ Või siis peab iga osaleja ostma mingi värgi, Snikersi või Fanta vms. ja sisi läheb auhinnafondi, kus võitja saab kõige rohkem jne.
     
  8. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Minu arvates oleks hea, sest olen 99.9% kindel, et absoluutselt igal rolleriomanikul on juppe kodus (ala. karpad, küljejalad, suunatule pirnid, paagikork või mida iganes), mis jalus vedeleb. Teisel võib seda näiteks rohkem vaja minnna, ja kui endal kahju pole, oleks ideaalne auhind auhinnafondi. ;)
     
  9. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    ma märgistan ka ära, siis saan kursis olla asjadega, äkki saan ka masina valmis
     
  10. udiam

    udiam New Member

    697
    0
    0
    Nii, kell 5arvan oleks kena, siis pole pime veel ja ei lähe kaa.
    Sportale tulevad kõik kohale, siis minnakse linnatiiruga bauhoffi, ja seal toimuks vigursõit(seal torbikud sellepärast)
    Ees sõidan mina helkurvestiga, KES TAGUMISEKS SÕITJAKS SOOVIB????
    Mina vastutan, et kiiruseks on 45km/h (+- 2) Sõidetakse Paaris ehk kõrvuti ehk kahekaupa nagu rongirööpad.
    Kuskil tuleks siis kiirendus teha(need kes omavahel tahavad) ja toimuks ka võistlus kes laseb kõige pikemalt tagal.

    Võta sõber kaasa ja tule ise ka :lol: :lol:

    Kõik sääreväristaja omanikud oodatud.
     
  11. NOS

    NOS New Member

    158
    0
    0
    Ma võin tagumine sõitja olla!
     
  12. udiam

    udiam New Member

    697
    0
    0
    OK lisa msni- arutame ka äkki asja. [email protected]
     
  13. udiam

    udiam New Member

    697
    0
    0
    RAADIOSAATJAID LAENATA ????
     
  14. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    mopeediga ei tohi kahjuks nii sõita:D:D:
    liikluse takistamine
    autokoolis õpetaja raakis :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    aga kindel laks, et kohal
     
  15. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Olen ka kuulnud, et kõrvuti ei tohi, aga maleruutu lubatud. :roll:
     
  16. udiam

    udiam New Member

    697
    0
    0
    on varemgi sõidetud ja kui 45km/h sõidame siis ei saa see autosi segada kuna nad ei tohi üle 50km/h sõita
     
  17. timmi95

    timmi95 New Member

    6
    0
    0
    vastseliinast ka mõtsamehega kohal arvatavasti, aga käime korra läbi ja lähme edasi siis:)
     
  18. udiam

    udiam New Member

    697
    0
    0
    Sõidame siis nii.. ka huvitav vaadata.

    Kes filmiks? Pildistaks? (nii et fotod ka avalikuseni jõuaks mitte enda lõbuks)
     
  19. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    point on selles, et lihtsalt ei tohi:D:D
    biked ja muud võimsamad masinad võivad jäle ja leppar, mix peaks maleruudus laskmine lubatud olema, selljuhul võtab see kolonn samamoodi terve sõidurea ära ju:D

    natuke nalja khm:D:D mul jooksis mootor kinni ju, kui ennem koju jõudsin:D ja õlis ei saanud viga olla, sest seda ei olnud enam:D:D aga teoreetiliselt peaks töötama veel, ei ole proovinud, aga eks homme paistab:D
     
  20. Elavpõrgu

    Elavpõrgu Member

    495
    0
    16
    Teeks kuidagi niimoodi et kokkutulek algab Vörus ja liigub tasapisi Tartusse ja siis ma võtaks ka osa seljakotina.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte