Väike mõte.

Discussion in 'Üritused' started by kky, Märts 11, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    Nii, olen www.tre.ee dj ja mõtlesin, et mõnel peol võiks teha rolleri näituse või midagi:p
    Praegu on küll kõik peod siseruumides, aga kui ilmad soojemaks lähevad ja peod hakkavad väljas toimuma siis võiks küll mingi näituse teha või midagi sellist:p
     
  2. l3gion

    l3gion Member

    622
    0
    16
    arvan ,et paljud oleksid nõus kui rollerid oleks valve all, kunagi ei tea mis joogisel inimesel pähe tuleb :D
     
  3. w2ikekonx

    w2ikekonx New Member

    320
    0
    0
    kuidas sa seda ette kujutad? keset tantsuplatsi pesitsevad rollerid? v mis nende rollerite mõte seal on? nö näitustel käimise eesmärgil käidakse ikka näitustel ja kuigi ma ise olen ka sellessuhtes rolleriinimene siis kui ma peole lähen siis mind jätavad küll need nö näituse eesmärgil välja pandud rollerid külmaks aga se on minu arvamus :)
     
  4. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    No kindlasti tuleks midagi välja mõelda, mingid lindid ümber või midagi:p
     
  5. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    On olnud varem auto näitusi, suvel väljas ei ole ainult tantsuplats ju, seal ikka kõik baarid ja värgid ning välisel üritusel ju ruumi palju ja kindlasti võiks teha mingi rahva hääletuse või midagi:p
     
  6. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    ja igal peol on turvamehed, nemad saaks ka neid valvata...
     
  7. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Antslas on olnud summerlandi ajal autod, et võiks ka siis rollerid sinna samamoodi välja tuua ju.
     
  8. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    Kindlasti paljusi huvitaks rolleri näitus, ja kõike seda annaks organiseerida ja selle asja kuidagi veel huvitavamaks teha:p
     
  9. keeway.

    keeway. New Member

    545
    0
    0
    Kindlasti annaks teha ja minuarust täitsa hea mõte :wink:
    Nagu nrgchris ütles, on antslas summerlandil ka autod väljas, siis annaks rollereid ka sebida sinna :wink:
     
  10. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    Ok, ootab siis ilusamaid ilmu ja et peod hakkaksid väljas toimuma:p
     
  11. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    JAMA JU!?

    Kuidas see klubimuusika seostub rolleritega !?

    Ise ka usute, et keegi sinna viia tahaks oma masinaid?
    Ma olen kindel et terveks seal need ei jää, turvamehed ei suuda valvata ja mis need lindid aitavad

    Ja need pole sellised üritused kuhu sobiks mingi rollereid välja panna, autod ka sinna minumeelest ei sobi.
    Väga jama mõte....
     
  12. moto_kilu

    moto_kilu New Member

    676
    0
    0
    Ma ka vaatan ,et kõik julmalt üritavad promoda värki jne ise endal pole pilli näidatagi ju.
    Ma saan aru ,kui teil omal mingid tuunitud jne pill garages ,siis tegele selle promomisega.
    Eestis pole eriti neid selliseid rollereidki ju mida näidata näitustel :D
     
  13. miku99

    miku99 New Member

    174
    0
    0
    Sitt mõte, ausalt. :lol: :lol:
     
  14. kky

    kky New Member

    81
    0
    0
    Nojahh siis:D, teema lukku ära:D
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte