Võeti Pirital rajalt maha.

Discussion in 'Murenurk' started by TunedAtm, Aug 26, 2012.

  1. TunedAtm

    TunedAtm Member

    391
    2
    18
    Tere, on selline mure, et 25.08.2012 võttis Tallinnas Pirital politsei mind rajalt maha kuna roller pole arvel, puudub kindlustus ja mul puudub juhtimisõigus.
    Otsus tuleb kuu aja pärast. Olen 16.aastane ja ma jäin nüüd esimest korda niimoodi vahele ja politsei ütles, et arvatavasti tuleb rahatrahv koos hoiatusega ja veel öeldi seda, et kui peaks veel selline asi mul korduma, siis neil on õigus võtta ära mult roller, panna arestimajja kuni 30-päevaks ja peale selle veel rahatrahv.

    Et on kellegil kogemusi esimest korda vahele jäämisega ja mis karistus saadi ja kui suur mul umbes maksimaalselt võib see trahv tulla ja kas neil on ültse õigus ära võtta mu roller kui selline asi peaks korduma.
     
  2. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Politseil on õigus konfiskeerida roller, trahvi võid oodata saja euro ringis.
     
  3. Chainsaw

    Chainsaw Member

    434
    1
    18
    Sõbral oli sama jama + ta oli veel ilma kiivrita, tal oli üle 100€, 130€ vist.
     
  4. Tarjo

    Tarjo Active Member

    1,118
    0
    36
    Aastast lubade edasilükkamist ei kaasne sellega? Ei viitsi väga uurida, aga minu teada peaks nii olema. Vähemalt autoga on nii.
     
  5. Madiz

    Madiz Active Member

    1,334
    1
    38
    Sain trahvi ja hoiatuse ja mul igatahes pidi ka aasta ootama, vno peab veel ootama -.-
     
  6. kevinopa

    kevinopa New Member

    1,310
    0
    0
    ma jäin lihtsalt lubadega vahele,sõitsin eest ära ka veits,ja siis sain 45 euri vist,ja liiklusekeeld tuli niikauaks kuni load käes.
     

Jaga seda lehte