Võru@Chat

Discussion in 'Võru kokkutulekud' started by VW_Motors, Jun 9, 2011.

  1. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    ma tahtsin kamh öelda, et alles 19+ hakatakse kogunema :d
     
  2. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    Ei tea, mu meelest üldse pointless asi :D
     
  3. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: Võru@Chat 2

    Kurat, lugeda seda juttu siin päris huvitav. "teeks kogunemise.... aga ma ise ei taha teha" "keegi ei viitsi teha.... aga ma ise ka ei viitsi" jne. jne.

    Fakk, eelmine põlvkond on tõesti võib-olla välja kasvanud, kuid pagan, näidake taset, ei ole te nii sitad midagi, keegi uutest võiks korralda.

    Asi pole absull mitte viitsimises, asi on reaalsuses lihtsalt julgemises. Kardetakse, et feilitakse, et kedagi ei tule kohale, sitta kah. On olnud neid üritusi, kus kohale tuleb 2 inimest(nt. kunagi ammu rollerdaja ja priidikp korraldatud orienteerumine, aga isegi siis oli väikse raffaga kuradi lõbus) ja on neid üritusi kus on olnud ikka sitta kanti rahvast(nt. siis kui udiam gruppi juhtis, tartukad olid kohal, tehti aja peale vigursõitu jne.).

    Lihtsalt peab proovima, isegi kui ei tule midagi välja, paar uut sõpra saadakse ikkagi juurde, aga kurat korraldage. Ning ikka leppige mingi 3-4päeva ette kokku ja reklaamige igal pool, mitte ainult Võru tsätis, sõpradele rääkige ja paluge veel levitada ka. See, et "täna, tunni aja pärast, kogunemine..." on natukene mõttetu:p

    See siis minu 2 eurosenti:D
     
  4. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    +1
    aga tee ära :D
     
  5. G.runner

    G.runner New Member

    32
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    Ise oleks korraldamises käpp, aga on võruka abi tarvis. Kes seaks teekonna paika ja abistaks et kõik tuleks normaalselt välja. :roll:
     
  6. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    Nagu näha jah, siis sina pole jah meil võrus käinud :D
     
  7. G.runner

    G.runner New Member

    32
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    oooog :| noo dvi chris pane sõiduplaan kirja 8)
     
  8. G.runner

    G.runner New Member

    32
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    Küsin siis ära, kes aitaks kokkutulekut korraldada? Siis otsustan kas hakkan ise midagi üritama või mitte
     
  9. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Re: Võru@Chat 2

    Mida ma ära teen:D Korraldan autoga rolleri kokkutuleku?:p

    Aga jah, võtke kõik käsile, mitte ainult üks inimene. Kõik kes hetkel viimasel leheküljel on näiteks midagi kirjutanud, teeb ka kokkutuleku heaks midagi:D Eisteks võiksite välja mõelda kuupäeva. Normaalne vahemaa on näiteks 9-10nda septembrini, siis veel nats suve hõngu olemas, koolist uued muljed ja pole liiga vara, et korralda. Arutage, asjatage, jne. jne:p
     
  10. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    Ennem võiks mingi 17.sep teha, siis hea ;)
    Elton, loogas et autoga :D
     
  11. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    ma mõtlesin ise, et 3 oleks hea...
    võin korraldamises aidata, agano, ma ei taju eriti võrut ja ei tea kust kuhu sõita jne, põhi tsill pleisse ka mitte :d
     
  12. brain14

    brain14 New Member

    590
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    aga jah , me oleks robga nõus korraldama aga point selles et ei tunne kõigeparemini võrut just ja ei oska nagu eriti sõiduplaani teha, et sooviks võrukate abi. ise mõtlesime et kuskil vaikses kohas võiks mingi vigursõitu teha jne.
     
  13. Gaabe

    Gaabe New Member

    75
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    Võiks siiski Sept keskel rohkem olla jah, aga ise teate, kolmandal mind pole, snr, sa ei lähe Põltsu?
     
  14. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    eitea
     
  15. evvuu

    evvuu New Member

    241
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    võrus kuskil pulber/liivapritsi teenuseid tehakse velgedele ? Ning äkki umbkaudne hind kui endal eeltöö tehtud.
     
  16. m1k0

    m1k0 New Member

    386
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    parksepas tehakse
     
  17. brain14

    brain14 New Member

    590
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    tsau rahvas.

    Plaanis korraldada antslas kokkutulek.
    kuupäeva veel kindlalt pole paigas aga ise arvan et mingi järgmine nv. Niikaua võiksite mulle nõu anda mida teha ja värki.
     
  18. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    Ok ütleks sellele :D
     
  19. brain14

    brain14 New Member

    590
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    lol :)
     
  20. MaiceL

    MaiceL New Member

    812
    0
    0
    Re: Võru@Chat 2

    Kes sõidab stock välimusega R-iga?? Peal on vist yasuni R sumps ja rohkem ei mäleta.
    Igatahes, kui olen näinud teda sõitmas on pmt kogu aeg tagal. Olen antslas ja võrus näinud.
     

Jaga seda lehte