Võru hooaja avamine, muljed.

Discussion in 'Muljed' started by keeway., Mai 8, 2010.

  1. kevxx123

    kevxx123 Bännitud Bännitud

    1,192
    0
    0
    sa olid suurem kui ma arvasin, pikkust palju visand v:D? aga athena oleks võinud kaasas olla, usun et jeezusele oleks 1 süstlatäis kütti andnud ja athena oleks hammasteta tulnud tagasi :D
     
  2. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    äkki tartu kokkutulekule athena kutsuda....:Dja jeesus ka.sis vaidlevad seal päev otsa kumb lollim on.
    aga no kui ausalt õelda sis minuarust oleks see kokkutulek ilma jäpeta täiesti feil olnud,tüüp ikka tegi korralikult kino:D
     
  3. Henz

    Henz New Member

    1,477
    0
    0
    Ärge unustage seda Scooter tuunerite isa! Kes mul oma roosa pilliga pilti lubas teha;)
     
  4. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Ma ei tea. Ma olin nii täis siis kui räpina poole sõitsin. Kraavist ärkasin kell 5.40 ja siis võtsin ühelt muruniidukilt bensu välja. Sõitsin puhta bensuga tagasi ja kokku ei jooksnud isegi. Nüüd pean tuunima järgmiseks korraks .D
     
  5. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Ma olin vict seal nursis natuke täis :D aga ei loe. Ega muidu ei saagi nalja kui ise ei tee. Aga normaalne värk oli. vihm keeras kõik putsi. Muidu oleks saanud sitaks võistelda ja see kah sitt et mul iste ära lendas :D
     
  6. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Pange veel pilte ja videosi ja lingid siia :D ma panen kohe orksi üles :D muidu mu orks on jäppe . Kevini vms kellegi juba sain seal lisada .D nüüd saab äkki äri ajada.
     
  7. helmer

    helmer New Member

    128
    0
    0
    Noh jeezus oli siis hjea Fizz`??? xD aga jh Nursil oli suht fun täna jäpele ja rahvas oleks võin ikka koos olla babla jne....Vihm ja pinna mitteolemas olu keeras kogu tuju ära..
     
  8. Kry

    Kry Member

    820
    2
    18
    ma laen fotoka aku ära ja siis laen üles :D "võru tagaratta kunn ":D:D
     
  9. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    visake jh kõik üles kellel on,jäpel mu omad juba orksis üleval:Dfotoalbumis ka populaarsetes piltides lausa:D
     
  10. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    igatahes. ma hetkel libistan õlli ja mõtlen kuna uus kokkutulek toimub. siis otsime hea päeva hea ilma hea pinna korralikud võistlused. ja naisi kah :D
     
  11. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    ja Fizz maitses hästi :D
     
  12. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    miks kiivri är lõhkusid?:D
     
  13. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    lõhkusin w ? Selle ma mõtlen, et kus mu kiiver on ? WTF
     
  14. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    seal burksiputka juures teepeal peaks olema,aga krt nkn är varastatud juba,keegi liimis kodus kokku ja sõidab ringi nüüd:S
     
  15. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    Aga tglt mul pohh, ega see minu oma ei olnudki :D Aga miks tee ei joonud seal.
     
  16. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    ei tahtnud jokkis peaga sõita.
     
  17. jeezuz

    jeezuz New Member

    323
    0
    0
    miks? Jokkis peaga ongi parem, ei tunneta ohte. võid kellegile, ette sõita või ise kellegile otsa sõita. Siis saab elu hea adrealiini paugu. Päriselt
     
  18. peremees

    peremees Active Member

    2,259
    0
    36
    jh peaks proovima mingipäev 8)
     
  19. Celica997

    Celica997 Member

    367
    0
    16
    mul ka paar pilti, aga üks arvuti teeb lihtsalt niisama restarte kõikaeg ning teine ei tunnista usb-d
     
  20. nipitiri

    nipitiri New Member

    45
    0
    0
    Tere tulemast netiviiruste sugukonda :lol:
    Mul ka seal ``orkutis`` mõned pildid üleval kes teab see vaatab.
     

Jaga seda lehte