Võru orienteerumiste arutelu

Discussion in 'Võru kokkutulekud' started by VW_Motors, Aug 11, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. VW_Motors

  VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

  1,756
  0
  36
  Paluks siia siis esitada kõik mured ja probleemid, mis tekkisid seoses orienteerumistega Võrus. Püüame vastata ja leida lahenduse.
   
 2. VW_Motors

  VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

  1,756
  0
  36
  Ülehomme on oodata siis esimest osavõistlust. Küsiks huvipärast, et palju on ka tulijaid?
   
 3. nos11

  nos11 New Member

  449
  0
  0
  kahju, et 19.augustil on, kuna sis allstars ja ei jõua tulla :S:S:S:S:S:S:S
   
 4. Rannu

  Rannu New Member

  579
  0
  0
  Homme juba ongi v ? kui vihma ei tule ja kui linna asja tulen kargan läbi :lol:
   
 5. VW_Motors

  VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

  1,756
  0
  36
  Homme jah, olge siis kõik ilusti kohal ja platsis. Õhtuks pidi juba ilm ka pisut paranema..


  Samas, nüüd on veel viimane hetk rahval sõna võtta, kui nagu Steven ütles, et homme jätaksid paljud Allstars'i pärast tulemata, siis äkki lükkab ühe päeva võrra asja edasi. Ja ilm peaks ka neljapäev parem olema. Avaldage arvamust tulijad/huvilised. :)
   
 6. djelton

  djelton Member

  118
  0
  16
  Aga see kyssa, et pmst kas võib ka nii, et on 1 roller 2 osavõtja peale?:p sesmõttes, et 1rolleriga tiim 2 liikmega:D Ja see kysimus ka, et kui juhuks teine tiimiliige nt. teisele osavõistlusele ei saa tulal, siiis on võimalik tiimiliikmete vahetus?
   
 7. VW_Motors

  VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

  1,756
  0
  36
  Jah, see on nüüd üks suurimaid erinevusi võrreldes demo-üritusega, et võib sõita ka ühe rolleriga. Lubatud on ka kaks rollerit, aga tuleme siis vaadates tänapäeva majanduslikku olukorda osalejatele vastu. Ka tiimiliikmeid on lubatud vahetada.

  Ühesõnaga lihtsalt ja loogiliselt. Sõita võite ühe ja kahe rolleriga. Tiimis peab olema sõitjaid 2-4.
   
 8. kirjuap

  kirjuap Active Member

  1,424
  0
  36
  Tuletan kõigile meelde, et te ei unustaks maha USB-kaablit, millega saame teie pildid kiiresti arvutisse laadida..
   
 9. kirjuap

  kirjuap Active Member

  1,424
  0
  36
  SOBIB
   
 10. nrgchris

  nrgchris Bännitud Bännitud

  805
  0
  0
  Vaatab mis ilm õhtupoole on, äkki hyppab l2bi :)
   
 11. kirjuap

  kirjuap Active Member

  1,424
  0
  36
  ILM VÕRUS ON PRAEGUST PÄIKESELINE , LOODAME ÕHTUKS SAMA ; TULGE KOHALE ;)
   
 12. nrgchris

  nrgchris Bännitud Bännitud

  805
  0
  0
  No palju rahvast oli siis ?? ise kahjuks ei tulnud kuna käksin metsavenda.
   
 13. kev

  kev New Member

  146
  0
  0
  2 võistkonda oli :lol:
   
 14. Rannu

  Rannu New Member

  579
  0
  0
  BIG IRV :lol:
   
 15. VW_Motors

  VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

  1,756
  0
  36
  Ka võtan sõna. :D

  Tegelt on asi selline, et arvatavasti jääb see meie kolme poolt (mina, Margo ja Mirko) viimaseks meie tehtud ürituseks. Ei plaanigi jätkata, kui kõigil on ainult mingi laimamine. Mäletan, kui kevadel Priidikuga selle ürituse tegin. Siis oli poisil selline pabin sees, et ise ka ei usu. Koguaeg rääkis, et mõtle, kui tuleb vähe rahvast jne. Nüüd, kui meie tegime ja rahvast oli vähe, oli Priidik see, kes mitte ainult ühe korra ei mõnitanud meid sellega. Ei ole ju eriti tore midagi teha, kui kõike maha tehakse. Pigem tuleks toetada, et oleks inimesi, kes midagi teha viitsiks. Isegi kui tuleb kohale ainult 2 meeskonda, vähemalt on õhtu kenasti sisustatud. Lisaks sellele olime arvestanud ca. 5-10 meekonnaga, juba ainuüksi neidki oli palju, kes lubasid Võru-ümbrusest osalema tulla. Samuti oli huvilisi ka Põlvast. Ilm oli samuti ideaalne. Siin peab olema mingi probleem, arvatavasti MaSu, aga jah, ma ei hakka neid probleeme siin lahkama, on nagu on, minule jääb see viimaseks rolleriürituseks. Las korraldavad Priidiku-taolised asjatundjad, kes teevad kõike vist perfektselt.

  Ja seoses selle tagasõitmisega, siis ei saanud te vist korralikult aru. Me sõitsime kõigi osalejatega (k.a. kev oli kaasas) punktid läbi. Ette me teile ühtegi ei öelnud ja lasime teil need korralikult üles otsida. Lihtsalt näitamaks teistele osalejatele, kuidas see süsteem toimub. Ja mida me seal Ramo platsil oleks pidanud ootama, kui oli ainult üks tiim. Kellaaja peale sõitma te ei pidanud. Olime arvestanud,et peate jõudma kella 20'ks. Jõudsime kohale 7 minutit enne 20't. Igatahes, Priidik, naudi veel neid kahte etappi ja neid auhindu siis, mida me teie stardirahade eest osta saame. ;)
   
 16. kirjuap

  kirjuap Active Member

  1,424
  0
  36
  Kevin, ma kardan, et ma tean, miks meil see üritus läbi kukkus. Kevadel tegite te siis selle Demo-ürituse. Rahvast tuli palju. Nüüd, kui tuli see õige võistlus, olid kõik arvestanud, et võistlus tuleb sama raske, nagu demo-üritus ja kõigele lisaks on auhinnad ka samasugused, nagu olid demo-üritusel, siis keegi ei tahagi enam tulla.Olin paljudele oma sõpradele öelnud, et tulge orienteeruma, siis esimese asjana vastasid nad: "Kas see tuleb sama raske, nagu eelmine kord?"
   
 17. kirjuap

  kirjuap Active Member

  1,424
  0
  36
  Nii Nii peatselt paneb rollerdaja ylesse muudatused mis on meelepärased kõigile ja loodame järgmisel korral rohkem rahvast
   
 18. VW_Motors

  VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

  1,756
  0
  36
  Uuendatud! Palun kõik huvilised, lugege orienteerumise peateemast uuendus läbi ja tulge siiski kohale! 8)
   
 19. VW_Motors

  VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

  1,756
  0
  36
  Topeltpost - Täidan momendil kaarte. Rääkin ka sellest teisest etapist lähemalt.

  Nimelt võistlusel pead otsima taga prügikaste, millele on kinnitatud allserva erkpunane kleeps. Paned oma kiivri kõrvale ja teed kleepsust koos kiivriga pildi. Kleepsul on peal number ja linnaosa nimi. Ka see peab olema näha! Iga korrektselt läbitud punkt (prügikast) annab 10 punkti. Kui sa leiad üles kõik linnajao punktid, saad 50 lisapunkti. Seega on kokku võimalik saada lausa 500p! Toob võidu lähemale ka nendele, kes polnud kohal esimesel etapil! Võistluse kogupikkus on 2 tundi, algusega 18.00 Ramo platsilt. Koguneda võiks juba ca. 30 minutit varem Ramo platsile. Kaasa võtta 10 krooni ja osalemisrõõm.

  Kõik linnajaod on märgistatud ka A3 suurusele Võru linna kaardile. Iga linnaosa on selgelt käsitsi piiritletud kaardil. Kasutusele pole võetud eramajade prügikaste, KÕIK PRÜGIKASTID ON KUULUVAD KORTERMAJADELE!

  Korraldajad ei vastuta teie tervise ja rolleri eest!
   
 20. VW_Motors

  VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

  1,756
  0
  36
  Tripelpost. Lõppes tänane sõit ja lõppes ka üldkokkuvõttes orienteerumised. Rahvast oli küll kohal rohkem, kui esimene kord, kuid siiski vähe. Enne starti tegime hääletuse koos kaasvõistlejatega, et kas teeme ka viimase etapi, siis vastus tuli enamjaolt, et pole tarvis. Kuna on ka MaSu ja keegi meile, korraldajatele, tasuta kütet ei kingi, mille eest saame märke teha. Igatahes rahvast oli siis kokku 4 tiimi. Üldvõitjaks tuli DjElton! Õnnitlused, sir! Auhindadega, ma usun, võib ta vägagi rahul olla. Selle sõidu teiseks ja üldkokkuvõttes teiseks tuli Miko Mõllits. Sõidu kolmas ja üldkokkuvõtte kolmas on Barni, kes läbis võistluse laenatud rolleril :eek: . Vot sulle poisid! Ja teie veel põete tulla oma rolleriga. Sai maitse suhu ja oli nõus iga hinna eest tulema. Igatahes, on see üritus nüüdseks läbi. Õnne võitjatele ja tulevastele korraldajatele!
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte