Võru orienteerumiste arutelu

Discussion in 'Võru kokkutulekud' started by VW_Motors, Aug 11, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. djelton

    djelton Member

    118
    0
    16
    Pean mainima, et olen tõsiselt pattunud RolleriKlubi liikmetes, kes lubasid tulla ja ei ilmunudki kohale. Hakkan siinkohal korraldajaid kaitsma ja oli isegi natuke kahju, nägid nii-palju vaeva ja mis mõttega... Kedagi (peaaegu) ei tulnud, kuigi lubajaid oli suhteliselt palju. Auhinnad olid väga bueno'd: 2RK kleepsu, tööriista komplekt ja üks autopesu šampoon, mis mul endal oli just kodus otsa saamas:D , oleks rohkem osalejaid oleks väga lõbus olnud, aga kuna suutsin leida mõlema võistluse ajaks endale hea reisikaaslase(2-osavõistlusel Silver, kellega elutõdesi jagatud ja 1-osavõistlusel Barni, kellega üle Võru oma laulu lastud) oli ka mul väga lõbus. Mõtlen, et ainue mõte oleks korraldada Võru's veel mini-orienteerumisi oma rahva vahel, kes kindlalt tulevad ja võtavad osa, nt. iga nädal, mingi ese või midagi, mida on vaja pildistada Võrust või selle lähedusest, siis saavad kõik osaleda, kaasaarvatud korraldajad(nt. leia 15 pilti taarast vms.). Igaljuhul, kokkuvõte on see, et olen Võru rollerihuvilistes sügavalt pettunud ja oli natuke kahju korraldajatest, kes nägid vaeva, anyway, kui keegi nõuab veel kokkutuleku vms. Võrus, siis tehku ise, sest kui teie ei viitsinud täna kohale ilmuda, miks peaks nemad teile veel ühe ürituse tegama, kuhu rahvast kohale ei tule.
     
  2. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    suht nagu jah isegi võru rahvas lubas lubas aga ei midagi , suht pettunud , aga heameel eltoni yle kes vapralt tegutses :D
     
  3. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Nende Rolleriklubi kleepsude eest tuleb teil suured tänud öelda rolleriklubi kasutajale dnb.
    Pärisnimega Sven Sinkarev. On rõõm tõdeda, et ka MaSu ajal on rahvast, kes tuleb hea meelega vastu! RESPECT! 8)
     
  4. nrgchris

    nrgchris Bännitud Bännitud

    805
    0
    0
    Mm oleks isegi kohale jooksnud kui masin pleks putsi lännud...
     
  5. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    Minumeelest pidi nagu 6 meeskonda auhinnad saama vms? :lol: ma vaatasin, et mind on kah 6-ndaks ära märgitud :p
     
  6. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Kust sa seda nägid, et 6 meeskonda auhinnad saavad? Ära tule tühja lahmima, tsiteeri mulle, kus see kirjas oli. Igatahes auhinnad said esikolmiku rahvas kätte ja usun, et kõik on sellega rahul. 8)
     
  7. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    Mida ma sulle ikka tsitseerin sulle kui sa naguinii oled juba jõudnud ära kustutada, aga kuskil oli kirjas kui sa ütlesid, et osavõtumaks on 10 eeki ja 6 tiimi saavad auhinnad!
     
  8. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36

    Ära pane villast. Ma olen ikka niipalju meie olukorda stardimakse jms arvestanud. Lisaks, pole sa ju ühelgi etapil stardimaksu maksnud või mis? Auhinda tahad ka veel tasuta saada?
     
  9. kev

    kev New Member

    146
    0
    0
    mismõttega sa mind sinna ära märgid siis?
     
  10. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    sest sina nurusid oma 10 punkti ja tõesti kusagil pole olnd et 6 võistkonda saavad auhinna ära nyyd segast ka peksma hakka kev
     
  11. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Orienteerumised ammu läbi, teema lukku!
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte