Varuosade poed

Discussion in 'Soovitused' started by Kaspi, Jun 6, 2007.

  1. Moto1

    Moto1 New Member

    7
    0
    0
  2. roostes

    roostes New Member

    1
    0
    0
    :D keegi teab kust saab hiinakale juppe spidoka trosse jne
     
  3. Moto1

    Moto1 New Member

    7
    0
    0
    http://www.motoonline.ee
    ehk on sulle sobiv olemas aga alati on kindlam trosse kohapeal võrrelda
     
  4. Risto995

    Risto995 Member

    753
    0
    16
    Ise laidaks ka seda mulgit naad kõik juhtmed koos seal küsisin vic cpi kolektorit sealt kunagi mmingi vana mees oli lettis tõi mulle hoppis e5 :lol:
    aga ise camexis pole käind kuid se video mis seal motors24 oli seal tundus et seal ng normaalne teenindus jne , seletas juba sis ära malm silku ja alumiinim silku vahed ja andis õpetus sõnu :) camexi kohta ütleks küll 5+ ja mulgist mai räägi sest niiloll annab olla ...
     
  5. Mulgi Team

    Mulgi Team New Member

    38
    0
    0
    Vabandused nende ees, kes Tallinna poes sattusid eelmisel aastal vale müügimehe jutule.
    Kuna ise oleme mulgid ja koguaeg Viljandis hõivatud siis suvel käisime niipalju kui võimalik Tallinna vahet - töölised, kes katseajaga tööle said võetud, pidid olema kõvad müügimehed - andsime inimesetele võimaluse ennast tõestada - võid ju kõva müügimees olla aga kui siduril ja variaatoril vahet ei tee, siis pole ka motopoodi paraku asja. Praeguseks hetkeks viga parandatud ja Väike Mulk Tallinnas paikne, kes rolleritega pea 10 aastat tegelenud.

    Natuke ka muudest asjadest, mis siin teemas mainitud:
    mailidele vastame nii palju, kui jõuame. Me ei jõua vastata tobedatele küsimustele nagu kas oleks võimalik saada pilti bensiinifiltrist, või kas teil on lammutuses kasutatud kolvirõngaid Kymco Agilitile või on kiri nii hullult kirjavigu täis, et selle sisust aru saada. Kui soovite infot maili teel varuosa kohta, siis edastage võimalikult täpsed andmed oma sõiduriista kohta - küsimusele, mis maksab speedfightile 70 cc silinder vastame meie küsimusega - kas õhk või vesijahutus?

    Probleemidega või arusaamatustega tuleb meie juurde tagasi pöörduda koheselt mitte näiteks poolteist kuud hiljem - kõikide asjadega oleme alati leidnud mõistliku lahenduse - keegi meist ei ole eksimatu.

    Lammutusest ostetud kasutatud varuosal puudub garantii. Kliendil on alati võimalus osta uus asi ja meie ei sunni kedagi kasutatud asja ostma.

    Me lähtume põhimõttest, et klient on kuningas aga seda juhul, kui klient ka vastavalt käitub.

    Mõistvat suhtumist,

    Mulgi Motäri Team
     
  6. valerik1

    valerik1 New Member

    2
    0
    0
  7. TGB

    TGB Member

    118
    0
    16
    Minu arust on küll Tallinnas Mulgimotoäri korralik koht ja igati soovitan. Talveajal on suletud kella 5-st. Jõudsin siis mingi 15 min hiljem ja helistasin müüjale, ütles et kui tahad midagi osta siis võin tagasi veel sõita, sõitis tagasi sain oma jupid ka kätte, mees jagas ka mootoritest nii ühte kui teist.
     
  8. Sick

    Sick New Member

    60
    0
    0
    sai kah mulgis käidud , ehki täna oleks pidanud kinni olema sain oma vajalikud asjad kätte. sajaga retsepti neile 8)
     
  9. R4un0

    R4un0 Bännitud Bännitud

    81
    0
    0
    Mulgi on mullegi suhteliselt asjaliku mulje jätnud.

    Aga Braueris jätab teenindus ikka soovida küll. Kui naised letis, siis teenindus väga hea aga kui vana Jüri ise letis on siis on maru jama lugu, üldse ei viitsi tegeledagi.

    Nt kunagi tahtsin sepiale tagapiduri klotse. Naised vaatasid kataloogist ja tellisid ära ja kohapeal võrdlesin vanaga ja sobisid täpselt. Aga klotsid jäid välja ostmata kuna kolmap vist käisin vaatamas ja esmaspäeval läksin kohapeale ja olid juba ära müüdud. hiljem läksin sinna samma et uusi tellida ja Jüri Brauer ütles et ei ole ja ei ole võimalik tellida.
    Samamoodi gaasi trossiga sepiale. Läksin küsisin et kas gaasitrosse on, Jüri ütles et mis rollerile, ütlesin et Sepiale ja ütles et ei ole. Läksin linna sinna poodi mis turul on see jalgrattapood kus ka palju varuosi on, sealt sain kohe vajaliku.
     
  10. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    ma stenolingiga selles suhtes rahul , et kuna mul endal on hiinakas , siis sealt saab peaaegu kõiki juppe mida vaja , ja kui on old midagi vaja või nii , siis on nad sellised abivalmid ja püüavad aidata igati , aint üxkord väicid ühe variorihma kohta et sobib ideaalselt , pidin ikkagi lühema vastu vahetama :p Mulgi on ka muidu hea aga sellega lihtsalt see asi et seal naq rohkem firmakatele juppe või nii , ja endale isiklikult on natuke liiga tülikas kohas , stenolink jääb paremini ilusti tee äärde kui linna tulek on 8)
     
  11. Sick

    Sick New Member

    60
    0
    0
    asukoht on mulgil tõesti s*tt . ise otsisin seda mingi 20 minti...
     
  12. ivorturb12

    ivorturb12 New Member

    236
    0
    0
    Soovitage poodi, kust võib leida suzuki sepiale tulede klaase?? mitte kuskilt pole seni leidnud :(
     
  13. R4un0

    R4un0 Bännitud Bännitud

    81
    0
    0
    Mis tuledele sul vaja on, vb mul olemas
     
  14. Moto1

    Moto1 New Member

    7
    0
    0
  15. valeri

    valeri New Member

    269
    0
    0
    teab keegi poodi kust oleks võimalik osta vasakvindiga mutrit? tartus on see laset vms seal on aga muid poode oskab keegi soovitada?
     
  16. tanel12

    tanel12 Member

    162
    0
    16
    Otsisin ka täna umbes 20min tlna mulgit. Km enne kohale jõudmist sai bena ka otsa ja siis kui ma lõpuks kohale jõudsin avastasin, et olin 45min hiljaks jäänud. :lol: Arvasin, et 18-ni lahti, aga nüüd hoopis 17-ni.
    Aga nüüd vähemalt tean kus see asub.
     
  17. try all

    try all New Member

    821
    0
    0
    Tartus märjal selline pood nagu motohobi , sealt saab ka igasuguseid tuuning juppe ja teenindus ka väga kõva! http://www.motohobi.net
     
  18. Possible

    Possible Active Member

    1,411
    0
    36
    juppe saab, aga teenindus kyll kõva pole

    E: Nüüdsest käin tihti seal ja arvamus sellest kohast muutunud:D 8)
     
  19. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Minu (kui algaja jaoks) on Camex parim, väga sõbralik teenindus, kui ei ole siis tellitakse kohe. Kaido leidis ka aega minu jupid nädalavahetusel koju viia, et ma saaks need kiiresti kätte. Camexile annaks tõsiselt 5 punkti süsteemist hea korraliku viie. Automaailmast sain omale peeglid(korralikud ning odavad) ning mingid gripid mis pärast tulid välja olid hoopis mingid väga kahtlased(bike omad vb) ega sobinud gaasirullile otsa, vähemalt odavad olid(50 eeku). Automaailma veel ei hinda, pole veel kokku puutunud eriti.
     
  20. joss13

    joss13 New Member

    2,817
    0
    0
    Camex on tõesti parem kõigist kus ma käind olen , kuna samuti paljusid asju ei jaga , eriti 2t mootori asju jne , siis on nii , et sinna lähed , siis tervitab nagu vana tuttavat ja alati seletab ja värki ja vahel ütleb ka näiteks , et seda asja pole eriti mõtet osta ja siiani on kõik olemas old ja teenindus on super . Just meeldibki see , et Kaido oskab soovitusi anda ja igast asjast pikalt ja laialt seletada ja selline muhe ning rahulik , aint nüüd käib peale , et ma sealt endale ikka ühe neist apriliatest ära ostaks kevadel :D
     

Jaga seda lehte