Visiirita sõitmise tagajärjed.

Discussion in 'Jutud' started by sparc0, Juuli 19, 2013.

  1. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    Kellelgil on ilma visiirita sõitmise tagajärge :D ?
     
  2. MartinVä

    MartinVä New Member

    140
    0
    0
    Visiir oli lahti, mesilane lendas kiivrisse.
     
  3. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Krossikiivril polnud prille, kahel korral nõelata saanud. Korra mesilaselt, niiet jäi kiivrivahele veel kuid nõelas vaid korra ( sõitsin veel 3km koju ). Teine kord herilaselt, kes samuti nõelas ning lendas alles siis ära kui kiivri peast kakkusin ning kolmas kord lendas vaablane ala 90 pealt kiivri ja pea vahele, kuid pauk oli nii kõva, et lõi vist uimaseks, sest pidurid lükkasin plokki ning selle ajaga kuni kiiver peast ära lendas, ei jõudnud ta õnneks nõelata , viimane neist oli kõige valusam nagu saaks kiviga vastu tatti :oops: Peale viimast korda oli ring poodi uue kiivri ning prillide järele :roll:
     
  4. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    nii ongi :D
    Aga ise sõidan igapäevaeselt ja nõelata pole saanud, kuid on herilane ja nii mesilane vastu nägu lennanud, ükskord lendas mõni suuremat sorti putukas vastu silma siis silm oli paar päeva paistes.
    Ja veel üks rõve asi oli kui putukas lendas kiivri sisse ja kõrva vahele, seal ta ei saanud muu kohta minna kui mu kõrva ja läkski, peatusin üritasin välja võtta, kuid ei midagi liiga sügaval juba, hakkasin koju sõitma VOT siis hakkasid rõvedad asjad pihta, ta oli täpselt ml tolle kõrva kile vastas ja kõditas toda ja täiega närvidele käis ja oli ta hääli kuulda, siis andsin lapatsi põhja ja täiega koju mööda auklike teid.

    NB! kui putukas kõrva lendab, aitab alati taimeõli!
    1 supilusika täit taimeõli kõrva ootad 5 minutid lebades niimodi et se sealt välja ei tuleks, siis lähed kuskile kraani kausi alla ja raputad seda välja.
     
  5. Pille666

    Pille666 New Member

    88
    0
    0
    Ma ei saa üldse aru, miks sõidetakse krossikiivriga tänaval. Mingi osside moevärk vist.
    Ma ei sõida kunagi visiirita, sest see võib lõppeda kukkumisega. Kui midagi kõvasti silma lendab...
    Lisaks on liikluses palju tolmu ja muud kräppi, millega ei tahaks vastu nägu saada.
    Tegelikult ma olen sõitnud ilma visiirita ka, lahtise potiga, aga prillid ikka ees.
     
  6. matukas92

    matukas92 New Member

    1,454
    0
    0
    Herilased ei tee hea :D
     
  7. Ludwig

    Ludwig Member

    143
    0
    16
    Olen saanud kruusa peal kiviga sellise nätaka, et lõi põlved nõrgaks ja silmist paariks minutiks pimedaks.
    Järgmised 3 päeva olid ka lambid kinni ja keegi ei uskunud et kivi oli, kõik arvasid et raudselt molli sain! :roll:
     
  8. Maun0

    Maun0 Member

    988
    0
    16
    Silmad 2 päeva punased, kui Z0ne boostri taga kokkutulekul sõitsin. Tlnna teed lihtsalt nii jubedad.
    Pigi alla, peoga kruusa otsa ja jalaga laiali :|

    Herilasi ja mesilasi ei taha nähagi, sest allergia...
     
  9. sparc0

    sparc0 New Member

    796
    0
    0
    ml ei ole krossikiiver muideks, kiivril pole lihtsalt visiiri, aga saan ühe nupu lükkates prille alla võtta aga nood tumedad.
    lihtsalt räägin :roll:
     
  10. Z0ne

    Z0ne Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Super Moderaator Ürituste korraldaja

    6,380
    1
    38
    Kiviga otse silma alla saanud, mitu korda herilastega saanud, ning ühe sõiduga sai umbes 500 kärbest ära tapetud, pärast sai mõnuga kiivrit ja nägu pesta :D
    Vana kiivriga, millel oli visiir, aga visiir oli üleval, oli vaablane täpselt näo poole lennanud, ja viimasel hetkel üles läinud, visiiri ja kiivri vahelt läbi ja edasi. :lol:
     
  11. skeleton02

    skeleton02 New Member

    995
    0
    0
    Jep, muu kräpp kahjustab näonahka kui krohvi piisavalt pole :(
    Aga endal ka herilane lennanud ja mingi 85km/h otse kümpi.. kiiver 2 päeva pähe ei mahtunud :D
     
  12. Pille666

    Pille666 New Member

    88
    0
    0
    Ega kõik pole sellised beibed, et vaja nägu üle pahteldada igal hommikul.
    Meigikott peaaegu olematu. 3 asja vist on sees. Hea, kui oled sündinud sellisena, et ilma photoshopita iseenda pilti kannatad vaadata. ;)
     
  13. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Lisad meiejaoks ka siia teemasse oma pildi seljuhul ? :roll:
    /viewtopic.php?f=16&t=12765&start=105
     
  14. BeAfro

    BeAfro Ürituste korraldaja Meeskonnaliige Ürituste korraldaja

    1,770
    12
    38
    1 aasta olen sõitnud vahel krossiprillidega vahel ilma, tavaliselt kui prille pole, ei ole midagi juhtunud, ainult väiksed putukad silma lennanud, kive herilasi vms pole kordagi, aga kunagi panin just krossiprillid ette, et sõita vähe karmimat teedpidi, siis just krt mahtus liblikas kuidagi mul sisse, siis kohe pidur blokki ja kiiver peast :D
     
  15. Pille666

    Pille666 New Member

    88
    0
    0
    Sinu jaoks küll mitte.
     
  16. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    ma olen mesilasega silma saanud ja 3x on lind kiivrisse ära eksinud. :D
    ja muidugi sitaks putukaid ja tolmu, mäsa pole selle prst pannud
     
  17. nschill

    nschill Member

    621
    0
    16

    hahhaa lind, mida "PIIKS" :lol: :lol: :lol:
     
  18. snr

    snr New Member

    925
    0
    0
    jep :D :D :D :D :D
    nagu ülilambist :D
     
  19. koonus

    koonus Member

    792
    0
    16
    Situ*sin ennast täis vist kui lind peaks kiivrisse ära eksima :lol:
    Aga endale pole "Veel" midagi hullu juhtunud. Tolm jne. sisse tunginud.
    Eriti ei saagi ilma visiirita sõita kuna silmist hakkab vesi jooksma :p
     
  20. minim2gnus

    minim2gnus Active Member

    4,026
    3
    38
    Kui eelmine aasta paps sõpradega Saarema tripil käis, siis Saares lendas ühele seltskonnast kajakas 100 pealt vastu tatti :D - polnud ka vist kõige mõnusam vaade :D
     

Jaga seda lehte