voru hooaja avamise pidu minu juures lõpetame 14 . mai

Discussion in 'Võru kokkutulekud' started by v2rskeviss, Apr 4, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. v2rskeviss

    v2rskeviss New Member

    9
    0
    0
    jou kutid teeme alguse 2ra see aasta rolludega, mingid tillid juba ammu pläristavad linnavahel. mul rox ka veel t66le ei saa sest meil v2iksed arusaamatused vantsiga. ta räägib et korraga tuleks panna aeroxile hea mootor vahele. et kui ma nyyd j2lle mentidele 120km vahele jaan siis nad teavad ja kimavad juba jrgi. et teeks hooaja avamise ja ma tulen ikka freedo yhega kui ma yhe klassivennaga aprilliaga 2ra ei saa vahetada. aga mul siis kirsipunane freedo yks. töötab kenasti, vahest liiga kenasti ja mendid saavad ka varsti freedode k2est 6ppetunni, et omasid ei huiata neil ju ka mendifreedod XD. aga teeme hoaja avamise neliteist maj, siis samal päeval, kui tartu poistel ja vaatame kuhu tuleb rohkem rahvast. v6rus pidi matu-x tulema ka oma CPI Racinguga. aga tavai kutid ma penssu nuusutama edasi nyt, vanaisa venemaal ja ma saan nyyd rolluga k2rutada kyla vahel.
     
  2. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    mingi toksikomaanide paarti tuleb sul seal ve?
     
  3. -MarTin-

    -MarTin- New Member

    329
    0
    0
    Issanda loomaaed on kirju....
     
  4. v-501

    v-501 New Member

    750
    0
    0
    Peaks ka kohale ronima :lol: , saab ka silmad pahupidi tõmmata
     
  5. antzZz

    antzZz New Member

    122
    0
    0
    milleks teha tartuga samal päeval aru ma ei saa?
     
  6. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    Tegelt on vist Võru heade mõtete linn. Ega Stuff ja v2rskeviss vennad pole? :roll: :lol:
     
  7. antzZz

    antzZz New Member

    122
    0
    0
    ei imestaks:D
     
  8. ayr555

    ayr555 Member

    672
    0
    16
    davai, ma tulen litin ka paar pauku bena vahelt.
     
  9. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    kle vana sa oled?? või pakud lihtsalt joogipinda??? kui oled norm inimene ja rollerihundid kohale lendavad, siis võiks mingi joomingu teha su juures siis:D
     
  10. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    haha :D
    Täiesti pointless, kahtlen üldse et võru hooaja avamist toimub nagu läbi rk... arvan et omad jorsid saavad niisama kokku ja sõidavad ringi nagu suvel oli, mitte mingit korraldamist jneee... kõige parem, aga jah ;) Hoia latt kõrgel ;)
     
  11. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    lati all mõtlesid jeldakki kindlalt jhm?:D:D
     
  12. Celica997

    Celica997 Member

    367
    0
    16
    Demy, mis tegid? :D
     
  13. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    ära villasta:D
     
  14. kertx

    kertx New Member

    50
    0
    0
    jap miks tartuga samal ajal tahaks tulla valgast nag nagu ära käija päris mitmekesi nii Võrru kokkutulekul kui ka tartu omal :D 8) 8) 8) 8) 8) 8)
     
  15. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Ah ära pane seda võru avamist tähele, see pointles teema, Tartu minek ikka ju..
     
  16. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    ma arvan, et see teemaalgataja on mingi 12-13 aastane tatt, kes kutsub kokku "rahvast" et midagi teha ja siis pärast tema juurde limpsi minna jooma vms:D
    aga ma suht arvan, et selle teema võib lukku ära panna:D
     
  17. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Njaa, kui kohale minnakse, jõuab rahvas 3 õlut lahti korkida ja bensiiniaurus poisil vanemad kodus, kes talle rihmaga nii üle kannikate tõmbavad et pärast kutil rektum välja tilpneb.
     
  18. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    ma arvan, et sa võid selle lukku ära panna:D sest see poiss/tüdruk, kes selle teema tegi, on isegi nii harimatu, et ei tunne kirjavahemärke. arvatavasti on tegemist 10-12a inimesega:D ja ei kutsu miski kedagi sinna "pidu" panema ma usun.
     
  19. Celica997

    Celica997 Member

    367
    0
    16
    See me koolist Kent pole? tal ka ju punane freedo 1
     
  20. VW_Motors

    VW_Motors Super Moderaator Meeskonnaliige Super Moderaator

    1,756
    0
    36
    :lol: :lol: :lol:
    Kent võib ju isegi olla. :lol: :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte