voru hooaja avamise pidu minu juures lõpetame 14 . mai

Discussion in 'Võru kokkutulekud' started by v2rskeviss, Apr 4, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    ei ole ikka kent:D:D kendil ei ole roxi(esimeses postis mainitud) ja kent tahab endale R-i osta ja ei julge freedoga isegi linnapeal enam sõita:D:D
     
  2. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    jutuj'rgi demy ise
     
  3. kertx

    kertx New Member

    50
    0
    0

    Tartu minek kindlalt;) 8) 8)
     
  4. tem11

    tem11 New Member

    919
    0
    0
    middduugggiii:D:D
    perste, ma ei viitsi isegi enda rollut kokku panna:D:D
    aga krt, vahepeal tuleb haige sõiduisu ja tahaks näha, kuidas liigub mu uue plokikaane tuuninguga:D nüüd sai see vist lõplikult valmis:D
    aga mu rollu isegi raamiga sõitma saamiseks on tööd ikka sittaaaks. selleks on veel vaja uusi rõngaid ja klapisääretihendeid ja uusi 90cc silkutihendite komplekti ja blokk ja amordid ära värvida ja esiamortidele uued simmerid ja õli ning mootoriõli ja reduktoriõli ka veel vaja, ja uut küünalt ka. siis saaks alles raamiga sõitma:D aa fk. esivelg tuleb ka ära värvida ja uus tagavelg osta ja too ka ära värvida. alles siis saab sõitma teglt:D niiet tööd on veel rohkem, kui sitaks:D fk mõned asjad veel:D:D plokile uued vindid keerata ja uued poldid sebida ja uus varjorihm ja sidur ka osta:D:D ja siis saab teglt normaalselt sõitma alles:D:D fk, tagapiduritrossi on ka uut vaja ja uut akut khm:D:D ja veel uut spidotigu ka:D
    krt raha läheb sitaks ikka vaja:D
     
  5. *Chris*

    *Chris* New Member

    1,702
    0
    0
    Osta uus roller :D
     
  6. v2rskeviss

    v2rskeviss New Member

    9
    0
    0
    kas j2pe ka tuleb v6i ma ei tule??????????
    ma igatahes tahaks v2ga kokukat teha aga poisit ponxit ei taha vedu v6tta naaberkylast yks kutt atm ktm-iga tuleks kui keegi ta roluga linna s6idab ja teda per2 p22le v6tab. aga no muidu v2ga hea et huvilisi on praegu tean et 3 kindlat tulejat aga tartu omal suur null. see ainult v6ru kasuks. keegi v6iks yt6l ts66rul ka lasta mu freedo yhega siis on k6ik vaga korralik. aga kes veel kindlad tulejad kui j2pe tuleb. kui jape ei tule siis ei ole m6tet edasi mangida!!!!!!!!!!!!!!!!!! aga tahen veel seda 6elda et rallitaja sa ka toksik vv?? ma ka nagu ema tahab minuga arsti juurde minna aga siis ma l2hen rolluga s6itma 2ra linna kui ta tahab mukka minna. hea k2rutada ema tuleb passatiga taga, paak vene kytet t2is, j2rgi ei j6ua. freedole keegi ka proovint diislit sisse panna????? ma m6tlen et diisliga peaks palju parem olema, kylas koik passatid ja sigulid diislid ja t6mbavad mega ketsitriipe.me vahepeal voistleme ka aga no lahe ikka. muidu gutid teeks pensu nuusutamise v6istlust ka? ma k2pp. ja muidu bidu mu juures. haannja vald, v6rumaa kyla. naftal6hna tunnete kaugele 2ra. aga jou mul tahab emps netti ara v6tta. te 2rge m6lisege, kokkutulege koik ! ! ! ! ! ! ! ! !
     
  7. rallitaja

    rallitaja New Member

    3,139
    0
    0
    Sa õpi lugema, siis kirjutama, siis õpi korraldama ja siis hakka korraldama.
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte