x8r-i Benelli 491 Sport.

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by x8r, Apr 21, 2010.

  1. Twostep

    Twostep New Member

    595
    0
    0
    AP-s ? :roll:
     
  2. stenku

    stenku New Member

    341
    0
    0
    mõtetu vahetus
     
  3. exotic-

    exotic- Bännitud Bännitud

    2,848
    0
    0
    Edu siis silku, väntvõlli ja reduktori vaatamisega.
     
  4. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Rebid kildu ?
     
  5. stenku

    stenku New Member

    341
    0
    0
    see võrr on paras kild
     
  6. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Silindri vaatan üle kompresiooni mõõtjaga.
     
  7. Twostep

    Twostep New Member

    595
    0
    0
    no hind on hind, seda müüdi 14 ja 12k-ga nii et mõtle jah, nende juppide ülevaatamisest küll vähe kasu väärtust eriti pole, seda migni 2 a müüdud juba..
     
  8. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    Inimesed rahunege see , et ma ei ole teinud "Foorumi pealeht ‹ ..::Rollerid::.. ‹ Lugejate rollerid" alla teemat täielikult step by step teemat teinud ei tähenda , et roller halb või halvasti tehtud . Ma lihtsalt eelistan teisi kohti kust ma infot saan , sest siin foorumis on 90% rämps post kahjuks .
    Homme vaadataksegi ju mõlemad rollerid rahulikult üle . Tõmmatakse suitsu ja mõeldakse , ei pea muretsama üksgi inimene kes elab tartus ja teab minu sõidustiili . Inimesed rahunege maha ja mõelge ennem kui kirjutate .

    Päikest Rico .
     
  9. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Sa tahtsid oma boosta vastu vahetada, aga saadeti vittu, nüüd kade ?
     
  10. Twostep

    Twostep New Member

    595
    0
    0
    jaaa tra raudselt, asi jäi siiski transpordi taha, ja mul polnud nii suurt väärtust ka, ning selle homemade sumpa präast ei tahtnud, ni iet pole vaja targutada. aga no eks sa ise tee mis tahad, elu pole mis seal ikka :p
     
  11. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Jõudsin just selgusele et roller on elu, ehk sinu elu :D, mul nii savi mis sa arvad, ja kui perse läheb võrr siis läheb varuosadeks, mul on kopp nii ees nendest võrridest kui aus olla, lihtsalt vahetan neid sellepärast kuna ma ei viitsi ühe ja sama rolleriga enam põristada :D, vahelduseks on neid lahe vahetada.
     
  12. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    Vaata nüüd ennast kuidas sa kirjutad , ajasid mulle sellest teisest stunt boosterist selliseid jutte , et pask ja sinu oma hea jne? kas ei olnud nii ? Toomise taha küll midagi ei jäänud . Kallis inimene vaata , kui sa vahetad rollerit siis vaadatake üle . Sa ei pea muretsema millegi pärast ausalt .
     
  13. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Masin mille vahetasin oli täiesti normaalses korras, kõik komp ja asjad olid normaalsed, kõik jupid mis olid vastasid listile, ainuke asi oli Sumpa, mis oli väga sitt, aga täna sai see asendatud uue sumpaga. Uueks sumpaks on Doppler S3r Kroom. Masin liigub mehiselt, ainult düüs liiga suur praegu, selle vea likvideerib nv-l ära. Nii et inimesed, kes ajasid selle masina kohta paska, võtku oma sõnad tagasi.
     
  14. oli

    oli Member

    446
    0
    16
    ei viitsi ühe võrriga põristada:D:D
    palju sa selle võrriga ja selle silkuga siis põristasid?:D mingi 1000 kilti või vähem? :D:D:D
     
  15. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Ligikaudu 1k
     
  16. RagnarA

    RagnarA New Member

    738
    0
    0
    Mida te nokite ta kallal, tema asi mida ta teeb mille vastu vahetab, millise puu otsa ,millist kivi vastu rolleri viskab ja kui kaua ringi sõidab.
     
  17. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Täpselt ! :)
     
  18. karl12

    karl12 New Member

    168
    0
    0
    Pill jumala normaane , liigub küll üli mõnusalt , ainult väheke timmida , välimusel pole ka hullu midagi :p
     
  19. x8r

    x8r New Member

    722
    0
    0
    Sinu küünal ikkagist ju :D
     
  20. Trojan

    Trojan New Member

    103
    0
    0
    Noovot. Vabandused PS-iga minu postkasti .
     

Jaga seda lehte