Yamaha Aerox 50cc Limited Edition 2007a.

Discussion in 'Tuuning' started by Andrus21, Sept 13, 2007.

  1. Andrus21

    Andrus21 New Member

    1
    0
    0
    Tere ässad!

    Olen siin uus kasutaja, seega tiba võõras värk.
    Vaatasin neid rolleri - vendi ning nad suutsid mind kadedaks teha. Ostsin endale kah uue rolleri. Yamaha Aerox 50cc Limited Edition 2007a.
    Küsimus Teile: Mulle öeldi, et see on ehitatud kallimatest juppidest ning väga hea nn. tuunida. Vastab see tõele? Kui, siis mida ma seal tuunin? Kust ma neid juppe (mida Te ehk loetlete) võiksin saada? NB! Soov oleks pigem rõhuda siis kiirendusele, sest lõppkiirusest 80-90 km/h aitab ju küll. Piirajad võtsin ma maha (variaatorist, stock sumpa peal oli mingi toruüllitis) aga kas neid on veel?


    Loodan Teie abile... :wink:
     
  2. sääks

    sääks New Member

    409
    0
    0
    noo kui midagi erilist ei taha siis sport sumps ja sprot vario, soovitn speed controli , ja muud polegi :wink:
    aga kui veel midagi r2ngemat siis ütle :D
     
  3. Mr.Crazzy

    Mr.Crazzy New Member

    94
    0
    0
    Millal sa selle ostsid??? Sissesõit tegemata ja piirajad maas juba w??....
     
  4. Genius

    Genius New Member

    39
    0
    0
    Ma saan aru, et sa mingit full tuuningut ei taha. Seljuhul soovitaksin sportsummutit ning sportvariaatorit. Summutiks näiteks Gianelli Reverse ning variaator Polini Speed Control. Veel peaks ära vahetama peale nende juppide peale panekut survevedru, sidurivedrud ning düüsi.
     
  5. SF

    SF New Member

    82
    0
    0
    Arvatavasti ka rullid .
     
  6. K-1

    K-1 Member

    291
    0
    16
    Tere!

    Nii, stock masinale annab esialgu köige rohkem juurde sportsummuti - see, nagu juba ennem soovitati, vali näiteks Gianelli Reverse - see sobib hästi stock 50ccm masinale ja annab päris parajalt rammu juurde. Maksab ta miski 2k ringis.

    Sportsummutiga peada sa ka ostma u. 15 ühikut suurema peadüüsi karburaatorisse - müüakse APmotos näiteks ja maksab miski 45.- äkki? Samuti tahab siis masin kangemaid sidurivedrusid, kangemat survevedru ja u.1.5g stockist kergemaid rullikuid - seega ainult sportsummutiga stock Aeroxile soovitaks Malossi rohelisi/kollaseid sidurivedrusid (u.250.- ? kolmene komplekt), Malossi valget survevedru ( u. 170.-) ja Aeroxi puhul siis u. 4.5-5g rullikuid (u. 150.- pakk)

    Kui sellest jääb sulle väheks siis osta endale sportvariaator - selle taldrikutel on paremad kaldepinnad ja rullikute liikumisteed. Köik see tähendab paremat kiirendust ja paremat löppkiirust. Kaks levinumat komplekti on Malossi Multivar ja Polini Speed Control - kumba valid on su enda otsustada, erilist vahet neil ei ole.

    Kui ka sellest peaks väheseks jääma siis varu endale u. 16k vaba raha ja ehita 70ccm'iks - sellest saad lugeda lähemalt OTSINGut kasutades.

    Aap, ja tellida saad siit samast foorumi kaudu!

    viewtopic.php?f=42&t=2584&start=0
    viewtopic.php?f=42&t=235&start=0
    viewtopic.php?f=42&t=6816&start=0

    Vali nende hulgast parim pakkuja välja ja anna tellimus sisse. Poisid on usaldusväärsed!
     

Jaga seda lehte