YAMASAKI YM50-9 YCF 88CC

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by Mikk_Albert, Sept 22, 2017.

  1. Mikk_Albert

    Mikk_Albert Member

    38
    9
    8
    Heihopsti!
    Sain oma porgandi maha müüdud ja sai ka kohe uus pill toodud. Pilliks on Yamasaki YM50-9, millel on YCF 88cc mootor vahel. Sõidab vägevalt, alguses oli suur masendus kuna kohe esimesel päeval kooles pill ära. Sai näpitud karpat, proovitud uusi küünlaid aga mitte midagi. Pidin nkn tellima uue õhufiltri ja siis ma tellisin ka juba uue bensuvooliku ja mingi fast flow bensufiltri. Vahetasin nees ära ja pill on nagu maasikas. Probleem oli selles et seal oli bensukraan vahel ja paak seest roostetab (eelmine omanik ei sõitnud sellega 1a ja jättis tühja paagiga seisma) ning roostetükid olid kraani ära ummistanud. Aga nüüd sõidab pill vägevalt. Vahetasin ka esimese ketihammaka ära. Enne oli 12 hambaga, nüüd 15 hambaga. Tipp 85+. Väga maasikas pill. Tegemist on ka küllaga.
     
  2. Mikk_Albert

    Mikk_Albert Member

    38
    9
    8
  3. Mikk_Albert

    Mikk_Albert Member

    38
    9
    8
  4. Mikk_Albert

    Mikk_Albert Member

    38
    9
    8
    Eelmisel omanikul oli see kukkunud madalasse autokanalisse, ja plastikud on kannatada saanud. Praegu on nipukatega kinni. Mingi nv võtan ette, needin kinni ning panen tuuleklaasi ette.
     
  5. Mikk_Albert

    Mikk_Albert Member

    38
    9
    8
    Lõikasin ka porilauda lühemaks ning võtsin numbritule ära. Mulle ei meeldinud, kole oli. Tulevikus panen ledid sinna.[​IMG]
     
    2k17 likes this.
  6. Mikk_Albert

    Mikk_Albert Member

    38
    9
    8
    Vahepeal panin ette tuuleklaasi ja neetisin veits. Ühesõnaga tegin välimust veits viisakamaks[​IMG]
    Nii kuri näeb välja ilma tuledeta
     
  7. Mikk_Albert

    Mikk_Albert Member

    38
    9
    8
    Täna panin paagi täis 12l :D Keerasin odo ka nulli, eks näis palju sõita saab. Ise olen sellega sõitnud juba ~650km. Ja seda ka kõigest kuu ajaga xd
     

Jaga seda lehte