Grip-i Aprilia sr70 R´09 MID-RACE (MÜÜA)

Discussion in 'Lugejate rollerid' started by grip, Apr 26, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Tere, teema on muidu Aprilia sr50 R-st aga alustuseks natuke rolleri ajalugu.

    Aasta oli siis vist 2002, kui sain oma esimese rolleri, milleks oli Yamaha Jog AC (ilgealt vana), mille sain väga väikse raha eest kuna oli suht ront.
    Masin oli väga halvas seisus, sest eelmine omanik sõitis sellega põllu peal. (Jahutus süsteem oli heina täis jne.) Selle tegime isaga vaikselt korda ja sõitsin sellega vist tublid 6-7 aastat, siis müüsin sõbrale ära.

    Pildid:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    (Minu käes oli roller musta värvi ja nii ront ei olnud kui nendel piltidel)

    Nüüd on see mu ühe teise klassivenna käes ja näeb välja selline.
    [​IMG]

    2008, oli vist, kui sain Yamaha Aeroxi 2000a.

    Olin ilgelt õnnelik, kuna Aerox oli minu jaoks unelmate masin.
    Aerox oli ikka väga-väga ront selle alla ladusin üüratu summa raha, kuna sellega oli esialgu suht võimatu sõita ujus igati-pidi, sest laagrid olid väga p****s.
    Siis hakkasin katkiseid ja puudu olevaid juppe korda tegema ja uusi ostma ning lõpuks tegin ka välimuselt korda.

    Pildid:

    Algul oli ta selline
    [​IMG]
    ja kui oli nähtud palju vaeva, siis lõpuks selline.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ja lõpuks kui masin oli valmis ja temaga ühe suve jagu sõidetud viskas palju kasvu juurde ning aerox hakkas muutuma ebamugavaks keeramisel jne.
    Siis ostis sõber endale Aprilia millega sain natuke sõita ja see tundus just see õige olevat. Mugav, jalad ei käind vastu lenksu ja ka võimas.

    Müüsin Aeroxi kahjumiga maha ja kogusin pool aastat raha ning 2010 Aprillis ostsin Tartust Wild Ridersist Aprilia sr 50R`09 mille sain ikka väga odavalt, kõvasti alla turuhinna.

    Rolleriga oli kukutud, ja lõbisõit oli ka üpris suur aastakäigu kohta. Aga eelmine omanik oli tüdruk ja oli mootori poolest heas korras.
    Piirajad oli peal, väga vastik oli sõita. Sõitsime siis kasutaja: audikasega mu vanaema juurde kus rollerit hoian ja hakkasime kohe piirajaid eemaldama.
    Sai isegi päris hea aga öösel oli väga kehva kihutada ja väga ei saanud aru palju siis kiirust juurde tuli aga tõmme tundus hea.
    Nii sai paar päeva sõidetud ja siis laenasin audikaselt suuremat düüsi (80). Kohe hakkas roller paremini liikuma.

    Pildid:
    [​IMG]
    (Roller ostmise päeval audikase garaažis)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    18.07.2010, ostsin Yasuni R kasutajalt TUUR. Sumpa kriipis ära velje kuna neid torusid polnud mida sumpa ja ploki vahele panna.(Nüüd on)
    Toonisin ära esialgu tagatuled kuna toonlakki ei jätkunud hiljem tegin taga tumedamaks ja eest ka suunatuled.

    Yasuniga sai alla pandud ka 90 düüs.

    Pildid:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG](Velg siis)
    [​IMG]

    24.07.2010, ostsin Stage6 musta(strong) surveka, lillad DMP sidurivedrud(väidetavalt samad nagu malossi kollased), ja LeoVince 4,8 rullid.
    (ls oli siis juba 9300)
    Siis hakkas juba masin päris hästi kerima.

    31.12.2010

    Ostsin kasutaja PosPhazelt Stage6 HPC väntvõlli.

    Pildid:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    22. veebruaril peaks tulema kasutaja flipside kaudu Scooter-Attackist: Stage6 Racing, c4 vändalaagrid ja audikasega kahepeale magneeto tõmmits.
    Algul oli plaan MHR Replica aga seda ei olnud laos ja otsustasin siis selle asemel Racingu kasuks.

    2011


    Paigaldasin sigaretisüütaja augu ja sai soetatud Stage6 r1200 ja amordi kõrgendus.
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Kuid siis otsustasid väntvõllilaagrid otsad anda.

    2012

    Talvel vahetasin ära laagrid ja sai uued starterijuhtmed pandud. Ning lisaks tegin ise käepärastest materjalidest Boostbottle.

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Amordivedru on nüüdsest ka musta värvi.


    Mootor
    Silinder: Stage6 Racing
    Väntvõll: Stage6 HPC + C3 laagrid
    Karburaator: Dellorto 17,5 + 90 düüs
    Summuti: Stage6 r1200
    Sidur: Stock + s6 punased sidurivedrud
    Variaator: Stock + 4g rullid + Stage6 Strong survekas
    Klapid: Stage6 carbon
    Küünal: NGK
    Sisselase: Malossi Redsponge
     
  2. maittt

    maittt New Member

    694
    0
    0
    Re: Grip´i Aprilia sr50 R´09

    Hind ja aasta olid tõesti normaalsed aga väljast ikka kriime on sai isegi seda wildis vaadatud.
     
  3. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip´i Aprilia sr50 R´09

    Ma tegelikult sain veel odavamalt kui seal neti lehel oli, omanik oli just käinud ytlemas ,et saab odavamalt kah ja siis ta mul ostetud saigi.
    Keegi oskab mulle mingi lehe anda kust ma saaks iPhonele gpsi tõmmata tahaks kiirust mõõta?
    GPS võik olla selline mis ei taha wifi võrku mul praegu on üks aga see toimib ainult wifis.
     
  4. Harrisan

    Harrisan Member

    801
    0
    16
    Re: Grip´i Aprilia sr50 R´09

    sellist asja iphonele tõmmata ei saagi.
    Kui õieti mäletan siis millalgi peaksid tulema välja iphoned millel on gps peal või selle valmidus vms, aga praegustele gps-i nii app-na tõmmata küll ei saa.
     
  5. audikas

    audikas Member

    215
    0
    16
    Re: Grip´i Aprilia sr50 R´09

    kena masin on kyll jaa :p
    nüüd läheb juba normaalselt edasi ka, alguses oli suht imelik vaadata, kui vend oli rolleri peal pea vastu põlvi ja ma oma spidost vaatasin mingi 50kmh :lol:
     
  6. kirjuap

    kirjuap Active Member

    1,424
    0
    36
    Re: Grip´i Aprilia sr50 R´09

    punased kleepsud maha oleks teine parem pilt! :)
     
  7. alpinestar

    alpinestar New Member

    9
    0
    0
    Re: Grip´i Aprilia sr50 R´09

    Miks ei saa.iPhone 3G-l on olemas juba gps vasuvõtja.Pane appstore otsingusse speed ning viskab kohe sulle spidomeetreid,isegi vist tasuta on mõned või üle 3G võrgu
     
  8. RolluP6nn

    RolluP6nn New Member

    1,604
    0
    0
    Re: Grip´i Aprilia sr50 R´09

    Kena masin !
    Aga minu silma riivab punane istmenahk see läikiv.
    See kõigest minu arvamus.
    Muidu muu kõik on ilus :) sõidaks isegi heameelega.
     
  9. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip´i Aprilia sr50 R´09

    Huvitav, mind just see punane istmenahk rolleri juures köidabki 8)
     
  10. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr50 R´09

    Räägiks siis ka mida vahel juhtunud on.
    1.Sai pandud 70 düüs aga see jäi väikseks, kui maantepeal gaas põhjas sõitsin siis läks sitemini edasi kui kolmveerand gaasiga sõites.
    2.Nüüd on peal 80 düüs ja läeheb väga hästi edasi aga võiks teine survekas siduri vedrud olla, et oleks parem kiirendus ja saaks ka tagale.
    [​IMG]
    Sai siis ükskord maantee peal peenestatud ja see mis tulemuseks tuli on yleval pildipeal näha mis see kiirus streedi spido järgi oli.
     
  11. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr50 R´09

    kel räägi kas sa pole huvitatud gondlite vahetusest ?
     
  12. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr50 R´09

    Milliste täpsemalt?
     
  13. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
  14. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr50 R´09

    Ei taha valgeid kondleid, sest nendega nii keeruline rollerit ilusaks teha, mustadega on lihtne mustad veljed ja toonid tuled ära ja ongi ilus. :lol:
     
  15. ApriliaSRR

    ApriliaSRR New Member

    265
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr50 R´09

    vähe fantaasiat mees... to bad :D
     
  16. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr50 R´09

    Noo nii sai siis vähe kunstniku mängitud :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
    [​IMG]
     
  17. FFB

    FFB New Member

    1,392
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr50 R´09

    suht feil oleks natukenegi paremini töödeld siis? :lol:
     
  18. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr50 R´09

    No umbes tegin, et natukenegi aimu saaks ja see paintiga tehtud läpakas polnud siis veel photoshopi.
     
  19. grip

    grip New Member

    218
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr50 R´09

    Sai siis vahepeal rollerile ostetud Yasuni R aga kevlar oli küljest tulnud.
    Proovisin kinni panna mingi kuumakindla möksiga aga see teda küll kinni ei olnud(krt 50 krooni vastu taevast)
    Toonisin ka tulesid taga kui palju ei saand toonida kuna see sprey sai otsa varsti ostan uue ja suurema pudeli ja toonin eest ka suunakad ära.
    Keegi ei oska öelda millega panna seda kevlarit sinna külge?
    Kas segu liiga rikas kui masin külmast peast kohapealt ära minnes puterdab räigelt?
    Aga mis ma siin ikka seletan panen pilte siis kah:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  20. Ducati

    Ducati New Member

    828
    0
    0
    Re: Grip-i Aprilia sr50 R´09

    no kuidas liigub yasuniga :)?
     
Thread Status:
Not open for further replies.

Jaga seda lehte